Angkasapuri's Directory

Seksyen Program Studio

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Norlizah Binti Fadzilah Timbalan Pengarah Seksyen Program Studio / Jurutera Penyiaran J52 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7333
2 Puan Maizuhrah Putri Binti Muhamad Penerbit Rancangan B29(K) This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7333

Subcategories

Unit Visual

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohd Shah Bin A.Kadir Ketua Penolong Pengarah (Penerbit Rancangan B48) mohdshah@rtm.gov.my 03- 2288 7323 / 2282 7519
2
Puan Noor Azizah Binti Mohamad Penolong Pengarah (Penerbit Rancangan B44) noorazizah@rtm.gov.my 03- 2288 8127
3
Puan Norhana Binti Baharom Jurutera Penyiaran J41 (Visual) norhana@rtm.gov.my 03-2288 8948
4
Kosong Jurutera Penyiaran J41 (Visual) 03-2288 8997
5
Encik Azlan Bin Nawi Penolong Jurutera JA40 03-2288 7378
6
Haji Omar Bin Haji Salleh Jurufotografi B40 (Ketua Unit Multimedia) omarsalleh@rtm.gov.my 03-2288 7930
7
Encik Jazarul Arif Bin Jamaludin Jurufotografi B38 (Pentadbiran Unit Multimedia) jazarul@rtm.gov.my 03-2288 7929
8
Puan Asfasyara Binti Abdul Rahman Jurufotografi B32 (Ketua Unit Foto) asfasyara@rtm.gov.my 03-2288 7447
9
Kosong Jurufotografi B32

Unit Pentadbiran Visual

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Siti Norazleen Binti Abdul Razak Penerbit Rancangan B22 (Kewangan) 03-2288 8128
2
Puan Nur Mazni Binti Zainuddin Penerbit Rancangan B22 (Pentadbiran Visual) 03-2288 7311
3
Puan Aznira Binti Abdullah Penerbit Rancangan B19 (Pentadbiran Visual) 03-2288 8127
4
Encik Faez Faisal Bin Mohd Maki Pembantu Awam H11 faez@rtm.gov.my 03-2288 8125
5
Encik Baharim Bin Ali Pembantu Operasi N11 03-2288 8125

Unit Visual (Kendalian Teknik)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohamad Zaini Bin Hashim Penolong Jurutera JA36 mdzaini@rtm.gov.my 03-2288 7699
2
Encik Mohamad Salleh Bin Ramlan Penolong Jurutera JA36 mohamadsalleh@rtm.gov.my 03-2288 7654
3
Encik Mohd Shariman Bin Nordin Penolong Jurutera JA36 shariman@rtm.gov.my 03-2288 7699
4
Encik Mohd Hanapi Bin Hamzah Penolong Jurutera JA36 mohdhanapi@rtm.gov.my 03-2288 7699
5
Encik Mohd Yunus Bin Hj Ismail Penolong Jurutera JA36 myunus@rtm.gov.my 03-2288 7331
6
Encik Mohamad Zolkapeli Bin Mat Hussain Penolong Jurutera JA36 zolkapeli@rtm.gov.my 03-2288 7378
7
Encik Ahmad Mahir Bin Nawawi Penolong Jurutera JA36 ahmadmahir@rtm.gov.my 03-2288 7699
8
Encik Mohd Saufizam Bin Mohd Taib Penolong Jurutera JA36 03- 2288 7378
9
Encik Ramli Bin Abu Hassan Penolong Jurutera JA36 03-2288 7699
10
Puan Noor Haslina Binti Osman Penolong Jurutera JA36 noorhaslina@rtm.gov.my 03-2288 7659
11
Encik Abdul Aziz Bin Husain Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
12
Encik Abdul Rahman Bin Shahar Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
13
Encik Abdul Shukor Bin Mahmud Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
14
Encik Abdurrahim Bin Hamidon Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
15
Encik Ahman Hoirulnizan Bin Che Yusoff Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
16
Encik C.W. Hasanul Israf C.W. Muhammad Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
17
Encik Fairul Bin Yusuff Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
18
Encik Khairulrizal Bin Abd Rahman Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
19
Encik Mazlan Bin Ahmad Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
20
Encik Mohamad Azharie Bin Razali Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
21
Encik Mohamad Rizal Bin Ahmad Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
22
Encik Mohd Afiq Bin Abidin Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
23
Encik Mohd Ariff Kamalzee Bin Harun Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
24
Encik Mohd Ashraf Bin Mohd Sani Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
25
Encik Mohd Azimeen Bin Aziz Penolong Jurutera JA29 azimeen@rtm.gov.my 03-2288 7659
26
Encik Mohd Azuan Bin Azis @ Aziz Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
27
Encik Mohd Fairuz Bin Fauzon Penolong Jurutera JA29 fairuzfauzon@rtm.gov.my 03-2288 7659
28
Encik Mohd Firdaus Bin Azahar Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
29
Encik Mohd Izzat Farhan Bin Abd Ghani Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
30
Encik Mohd Khairul Anuar Bin Mohd Khalid Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
31
Encik Mohd Rasmadi Bin Man Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
32
Encik Mohd Suhaidi Bin Mahmmed Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
33
Encik Mohd Syahril Naim Bin Mohd Isa Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
34
Encik Mohd Yazi Bin Ahmad Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
35
Encik Muhammad Hakim Bin Muhammad Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
36
Encik Muhammad Riduan Bin Che Ali Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
37
Encik Muhammad Ruzaini Bin Sukian Penolong Jurutera JA29 muhdruzaini@rtm.gov.my 03-2288 7659
38
Encik Nithyraj A/L Artjunan Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
39
Puan Norazita Binti Hazarai Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
40
Encik Ridzuan Bin Omar Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
41
Puan Rohaida Binti Abidin Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
42
Encik Sahuri Bin Patlilah Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
43
Encik Saidi Bin Ab Rahman Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
44
Encik Saiful Nizam Bin Saaidin Penolong Jurutera JA29 saifulnizam@rtm.gov.my 03-2288 7659
45
Encik Syamsul Azwin Bin Yakop Penolong Jurutera JA29 syamsul@rtm.gov.my 03-2288 7659
46
Encik Thevakumaran A/L Krishnan Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
47
Encik Tilek Kumar A/L Yanasengam Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
48
Encik Yusri Faizal Bin Yusoff Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
49
Encik Zainizam Bin Zoil Korpere Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
50
Puan Aida Fahness Binti Mustaffa Penolong Jurutera JA29 aidafahness@rtm.gov.my 03-2288 7659
51
Puan Asnorliza Binti Abu Samah Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
52
Encik Muhammad Ridhwan Bin Ermansyah Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659
53
Puan Nur Farhana Binti Tajul Arus Penolong Jurutera JA29 nur_farhana@rtm.gov.my 03-2288 7659
54
Puan Ruhaiza Binti Mohd Nor Penolong Jurutera JA29 ruhaiza@rtm.gov.my 03-2288 7659
55
Puan Siti Nor Hafizah Binti Md Tokit Penolong Jurutera JA29 03-2288 7659

Unit Audio

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Ts.Nurulhusna Binti Mohamad Kasim Jurutera Penyiaran J48 (Ketua Penolong Pengarah) nurulhusna@rtm.gov.my 03-2288 8230
2
Encik Munir Asyraf Bin Mohamed Jurutera Penyiaran J41 munirmohamed@rtm.gov.my 03-2288 8430 / 7634
3
Encik Mohd Azmi Bin Mustapha Penolong Jurutera JA40 mohdazmi@rtm.gov.my 03-2288 7377
4
Encik Abd Malek Bin Kasman Penolong Jurutera JA38 abdmalek@rtm.gov.my 03-2288 7378
5
Puan Maimunah Binti Hj. Ja'afar Penolong Jurutera JA38 maimunah@rtm.gov.my 03-2288 7378
6
Encik Ahmad Najib Bin Salleh Penolong Jurutera JA38 najib@rtm.gov.my 03-2288 7654
7
Encik Meor Rashidi Bin Meor Shaari Penolong Jurutera JA38 meor@rtm.gov.my 03-2288 7378
8
Encik Syed Abdullah Bin Syed Hassan Alsagoff Penolong Jurutera JA38 (Studio dan Siaran Luar) syedabdullah@rtm.gov.my 03-2288 7378
9
Encik Ali Bin Ishak Penolong Jurutera JA38 alishak@rtm.gov.my 03-2288 7378
10
Encik Shamsuhaizan Bin Shalan Penolong Jurutera JA36 shamsuhaizan@rtm.gov.my 03-2288 7378
11
Encik Zahari Bin Md Said Penolong Jurutera JA36 03-2288 7634
12
Puan Norfaizah Binti Mohd Anuar Penolong Jurutera JA29 (Pentadbiran Audio) faizahanuar@rtm.gov.my 03-2288 7654
13
Encik Ahmad Faris Bin Md Isa Penolong Jurutera JA29 ahmadfaris@rtm.gov.my 03-2288 7634
14
Encik Ahmad Zarif Bin Ahmad Pudelani Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
15
Encik Azroll Bin Abdul Aziz Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
16
Puan Hasmahani Binti Abu Hanipah Penolong Jurutera JA29 hasmahani@rtm.gov.my 03-2288 7634
17
Puan Intan Liana Binti Zainuddin Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
18
Encik Khirulrizal Nadzir Bin Maarupuddin Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
19
Encik Mahathir Bin Abd Manap Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
20
Encik Mohd Yusri Bin Ramli Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
21
Encik Mohd Adam Bin Sulaiman Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
22
Encik Mohd Afis Bin Baharuddin Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
23
Encik Mohd Edi Azhar Bin Mohd Noor Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
24
Encik Mohd Hafiz Bin Md Juan Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
25
Encik Mohd Husairy Bin Zahid Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
26
Encik Mohd Khairol Anuar Bin Ruslan Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
27
Encik Mohd Khusyairi Bin Jamaludin Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
28
Encik Mohd Saiful Bin Abdul Halil Penolong Jurutera JA29 mohdsaiful@rtm.gov.my 03-2288 7634
29
Encik Mohd Sofa Raazie Bin Mohd Yusof Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
30
Encik Mohd Tajuddin Bin Musa Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
31
Encik Muhamad Suhaimi Bin Abdullah Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
32
Encik Mustaqim Bin Ahmad Batrod Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
33
Encik Sarudin Bin Ibrahim Penolong Jurutera JA29 sarudin@rtm.gov.my 03-2288 7634
34
Puan Siti Fairus Binti Dahalan Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
35
Puan Suhartini Binti Abd Manap Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
36
Puan Tun Zaihalisa Binti Zainal Abidin Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
37
Encik Mohamad Syafiq Bin Mohd Zin Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
38
Puan Nurul Syahanaz Binti Mohd Zaini Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
39
Encik Muhammad Nur Din Bin Ismail Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
40
Encik Ahmad Syahmi Bin Muhamed Zahari Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
41
Puan Rosmaini Binti Hassan Penolong Jurutera JA29 rosmaini@rtm.gov.my 03-2288 7634
42
Encik Shah Iskhandar Bin Shahrin Penolong Jurutera JA29 03-2288 7634
43
Puan Azmuni Binti Yusoff Penolong Jurutera JA29 azmuni@rtm.gov.my 03-2288 7634
44
YM Raja Farisa Binti Raja Petra Penolong Jurutera JA29 azmuni@rtm.gov.my 03-2288 7634

Unit Pencahayaan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Rafizi Bin Roslan Penolong Pengarah (Jurutera J44) rafizi@rtm.gov.my 03-2288 7377
2
Encik Abdul Aziz Bin Hashim Penolong Jurutera JA38 abdulaziz@rtm.gov.my 03-2288 7377
3
Encik Ahmad Ramli Bin Kamarudin Penolong Jurutera JA36 ahmadramli@rtm.gov.my 03-2288 7378
4
Encik Abdul Rahman Bin Mohd Jufri Penolong Jurutera JA36 rahman.jufri@rtm.gov.my 03-2288 7378
5
Encik Mohd Johari Bin Mamat Penolong Jurutera JA36 mohdjohari@rtm.gov.my 03-2288 7699
6
Encik Helmi Bin Mohamad Penolong Jurutera JA36 helmi@rtm.gov.my 03-2288 7699
7
Encik Zainordin Bin Ismail Penolong Jurutera JA36 zainordin@rtm.gov.my 03-2288 7377
8
Encik Syed Saifuddin Al Ayubi Bin Syed Alwi Penolong Jurutera JA36 syedsaifuddin@rtm.gov.my 03-2288 7377
9
Puan Maznah Binti Ali Penolong Jurutera JA36 (Pentadbiran) maznah.ali@rtm.gov.my 03-2288 7377
10
Encik Ahmat Soleh Bin Suradi Penolong Jurutera JA29 03-2288 7331
11
Encik Mohd Zulfahmi Bin Mustafa Penolong Jurutera JA29 03-2288 7331
12
Encik Mohd Shafie Bin Husin@Hussien Penolong Jurutera JA29 mshafie@rtm.gov.my 03-2288 7331
13
Encik Fakhrul Razi Bin Muhd Shah@Abdullah Penolong Jurutera JA29 03-2288 7331

Unit Suntingan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Maleyana Binti Ali Penerbit Rancangan B44 (Penolong Pengarah Unit Suntingan) maleyana@rtm.gov.my 03-22887387
2
Puan Siti Hajjar Binti Ab Jabar Penerbit Rancangan B32 ( Ketua Unit Voice Over (VO)) hajjar@rtm.gov.my 03-22887312
3
Encik Manshor Bin Kemari Penerbit Rancangan B32 ( Ketua Unit Asia Vision Berita TV) mashor@rtm.gov.my 03-22887386
4
Encik Herman Fuad Mohamad Penerbit Rancangan B32 ( Ketua Unit Visual Editor (VE)) herman@rtm.gov.my 03-22887386
5
Encik Azrul Izwan Bin Ariffin Penerbit Rancangan B29 (Ketua Unit Audio Dubbing) azrulizwan@rtm.gov.my 03-2288 7635 / 7394

VE Program TV

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Noraliana Binti Alwee Penerbit Rancangan B29 noraliana@rtm.gov.my 03-2288 7387
2
Encik Ahmad Tarmizi Siregar Bin Ahmad Tamimi Penerbit Rancangan B29 ahmadtarmizi@rtm.gov.my 03-2288 7387
3
Puan Rafidah Binti Abdul Hamid Penerbit Rancangan B22 rafidahah@rtm.gov.my 03-2288 7387
4
Encik Muhammad Hafiz Bin Hakuber Ali Penerbit Rancangan B19 03-2288 7387
5
Puan Nor Liyana Binti Abdul Jalil Penerbit Rancangan B19 03-2288 7387
6
Puan Norhamiza Binti Ab Rashid Penerbit Rancangan B19 norhamiza@rtm.gov.my 03-2288 7387
7
Puan Noor Faikhah Binti Nasir Penerbit Rancangan B19 noorfaikhah@rtm.gov.my 03-2288 7387
8
Encik Abdul Rahman Bin Abd Rahim Penerbit Rancangan B29(K) abdrahmanrahim@rtm.gov.my 03-2288 7387
9
Encik Shahril Fayruz Bin Shahnoor Yusof Penerbit Rancangan B29(K) shahrilfayruz@rtm.gov.my 03-2288 7387
10
Puan Nor Farah Ain Binti Mhd Shakh Penerbit Rancangan B29(K) farahain@rtm.gov.my 03-2288 7387
11
Encik Mohamad Izhar Bin M.Masuri Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7387
12
Encik Muhamad Iruwan Bin Sulaiman Penerbit Rancangan B29(K) iruwan@rtm.gov.my 03-2288 7387
13
Encik Sufian Bin Ali Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7387
14
Encik Khairul Izwan Bin Mohd Ansor Penerbit Rancangan B29(K) khairulizwan@rtm.gov.my 03-2288 7387
15
Encik Mohd Syazwan Bin Roslan Penerbit Rancangan B29(K) mohdsyazwan@rtm.gov.my 03-2288 7387
16
Puan Norsa Farah Asyikin Binti Mohamad Said Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7387
17
Encik Mior Danial Irfan bin Mior Zulharmin Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7387

VE Suntingan Berita

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Suhaiza Binti Zaharin Penerbit Rancangan B19 suhaiza@rtm.gov.my 03-2283 5952 / 2288 7739
2
Encik Nasrul Bin Alias Penerbit Rancangan B29(K) 03-2283 5952 / 2288 7739
3
Puan Suhailyn Binti Suleiman Penerbit Rancangan B29(K) 03-2283 5952 / 2288 7739
4
Encik Mohd Fakarudden bin Ahmad Penerbit Rancangan B29(K) 03-2283 5952 / 2288 7739
5
Puan Maziah Abdul Binti Jabar Penerbit Rancangan B29(K) 03-2283 5952 / 2288 7739
6
Encik Mohd Syah Rezza Bin Ab.Aziz Penerbit Rancangan B29(K) 03-2283 5952 / 2288 7739
7
Encik Muhammad Azri Bin Zubaidi Penerbit Rancangan B29(K) 03-2283 5952 / 2288 7739
8
Puan Zahrah Binti Rahmat Penerbit Rancangan B29(K) 03-2283 5952 / 2288 7739
9
Encik Meor Hafizudin Bin Meor Hassim Penerbit Rancangan B29(K) 03-2283 5952 / 2288 7739
10
Puan Nur Shuhadah Binti Razali Penyunting Visual B29 (K) 03-2283 5952 / 2288 7739
11
Encik Rahmat Bin Madli Penerbit Rancangan B29 03-2283 5952 / 2288 7739
12
Encik Muhamad Hajrul Aswad bin Talib Penerbit Rancangan B29 03-2283 5952 / 2288 7739
13
Encik Hashemin Hussein Bin Ali Penerbit Rancangan B41(K) 03-2283 5952 / 2288 7739
14
Encik Faridun Bin Ahli Penerbit Rancangan B41(K) 03-2283 5952 / 2288 7739
15
Puan Nur Fatin Farhana Binti Mohd Fazal Penerbit Rancangan B29(K) 03-2283 5952 / 2288 7739

VO Berita

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Norfazila Binti Zahary Penerbit Rancangan B22 norfazilazahary@rtm.gov.my 03-2288 7312
2
Encik Rafizan Bin Randzan Penerbit Rancangan B19 rafizan@rtm.gov.my 03-2288 7312
3
Puan Nazira Binti Zulkefli Penerbit Rancangan B29(K) nazira@rtm.gov.my 03-2288 7312
4
Encik Mohd Khainizam Bin Ishak Penerbit Rancangan B29(K) khainizam@rtm.gov.my 03-2288 7312
5
Encik Ramli Bin Abdullah Penerbit Rancangan B29(K) ramli_abdullah@rtm.gov.my 03-2288 7312
6
Encik Dini Fadhli Bin Najimuddin Penerbit Rancangan B29(K) fadhli@rtm.gov.my 03-2288 7312

Audio Dubbing

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Zulkifli Bin Malek Penerbit Rancangan B22 03-2288 7635 / 7394
2
Encik Zul Azman Bin Mohd Yusoff Penerbit Rancangan B22 03-2288 7635 / 7394
3
Puan Julaidah Binti Kassim Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7635 / 7394
4
Puan Suriyawati Binti Abdul Wahab Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7635 / 7394
5
Puan Nur Syafika Binti Ramli Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7635 / 7394

Asia Vision

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Saidah Binti Wahab Penerbit Rancangan B29 03- 2288 7312
2
Encik Haszizul Arif Bin Che Rosli Penerbit Rancangan B22 03- 2288 7312
3
Puan Intan Darlina Binti Che Mat Penerbit Rancangan B22 03- 2288 7312
4
Encik Mohamad Hafiz Bin Zainuddin Penerbit Rancangan B19 03- 2288 7312

Unit Tempahan Fasiliti

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Wan Yusoff Bin Wan Abdullah Penerbit Rancangan B44 (Penolong Pengarah Unit Tempahan Fasiliti) wanyusoff@rtm.gov.my 03-2288 7381
2
Puan Zairani Binti Khamis Penerbit Rancangan B22 (Tempahan) zairani@rtm.gov.my 03-2288 7383
3
Puan Siti Aishah Binti Ahmad Shah Penerbit Rancangan B19 (Sewaan) sitiaishah@rtm.gov.my 03-2288 7382
4
Cik Farah Noorasilah Binti Muhamad Sani Penerbit Rancangan B19 (Pentadbiran) farahsany@rtm.gov.my 03-22887382
5
Cik Deviga A/p Segaran Pembantu Operasi N11 deviga@rtm.gov.my 03-2288 7383
6
Encik Mohd Fadil Bin Abd Majid Pembantu Awam H11 03-2288 7382