Direktori Angkasapuri

Seksyen Saluran TV

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Saifuzzaman bin Yusop Timbalan Pengarah Seksyen Saluran TV Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 8491
2 Puan Nurul Haida binti Haji Ishak Setiausaha Pejabat Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 8495

Sub-kategori

Unit Saluran TV1

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Suhaila binti Md Zaini Pengurus Saluran TV1 suhaila@rtm.gov.my 03-2288 7356
2
Puan Noraziah binti Zakaria Penolong Pengurus Saluran TV1 noraziahz@rtm.gov.my 03-2288 7354
3
Puan Nor Amirah binti Mat Shafie Setiausaha Pejabat tv1@rtm.gov.my 03-2288 7356
4
Puan Mazlina binti Baharom Penerbit Rancangan B44 mazlinabaharom@rtm.gov.my 03-2288 7120
5
Puan Rosnah binti Yahya Penerbit Rancangan B41 rosnahyahya@rtm.gov.my 03-2288 7351
6
Puan Khamisah binti Ali Penerbit Rancangan B41 khamisah@rtm.gov.my 03-2288 7120
7
Puan Siti Nur Akmar binti Mohd Yusof Penerbit Rancangan B41 akmaryusof@rtm.gov.my 03-2288 7363
8
Puan Rohana binti Kasiim Penerbit Rancangan B30 rohanakassim@rtm.gov.my 03-2288 7120
9
Puan Razilla binti Nazaran Penerbit Rancangan B29 razilla@rtm.gov.my 03-2288 7351
10
Puan Saliha binti salleh Penerbit Rancangan B29 03-2288 7360
11
Puan Jazilah binti Mat Sa’at Penerbit Rancangan B29 jazilah@rtm.gov.my 03-2288 7360
12
Encik Mohamad Faiszul bin Mohamad Puat Penerbit Rancangan B29 faiszul@rtm.gov.my 03-2288 7356
13
Encik Mohd Hafizi Hasriq Mohd Rus Zaharudin Penerbit Rancangan B29 hafizihasriq@rtm.gov.my 03-2288 7612
14
Encik Adi Irwan bin Aziz Penerbit Rancangan B29 adi@rtm.gov.my 03-2288 7356
15
Encik Mat Tamimi bin A.Kadir Penerbit Rancangan B29 tamimi@rtm.gov.my 03-2288 7356
16
Puan Siti Noor Hazwani binti Helmi Penerbit Rancangan B29 hazwani@rtm.gov.my 03-2288 7363
17
Puan Suzanna binti Sukiman Penerbit Rancangan B22 suzanna@rtm.gov.my 03-2288 7360
18
Puan Nur Aqila binti Ahmad Fauzi Penerbit Rancangan B19 nuraqila@rtm.gov.my 03-2288 7612
19
Encik Mohamad Karim bin Leman Penerbit Rancangan B19 mohammadkarim@rtm.gov.my 03-2288 7612
20
Puan Norhaniza binti Ramli Penerbit Rancangan B19 norhaniza@rtm.gov.my 03-2288 7612
21
Puan Faizathul Amira binti Che Mustafa Penerbit Rancangan B41(K) faizathul@rtm.gov.my 03-2288 7363
22
Encik Mohd Firdaus bin Osman Penerbit Rancangan B41(K) mohdfirdaus@rtm.gov.my 03-2288 7363
23
Puan Suriyani binti Abdul Razak Penerbit Rancangan B29 (K) suriyani@rtm.gov.my 03-2288 7612
24
Puan Izzati binti Iriyas Penerbit Rancangan B29(K) izzati@rtm.gov.my 03-2288 7356
25
Puan Nurul Nadiah binti Mohd Isa Penerbit Rancangan B29(K) nurulnadiah@rtm.gov.my 03-2288 7612
26
Puan Nafsiah binti Maarof Penerbit Rancangan B29(K) nafsiah@rtm.gov.my 03-2288 7363
27
Puan Nurfazdila binti Mat Radzi Penerbit Rancangan B29(K) nurfazdila@rtm.gov.my 03-2288 7363
28
Puan Nurul Saira Alina binti Che Sakari Penerbit Rancangan B29(K) nurulsaira@rtm.gov.my 03-2288 7612
29
Encik Mohd Azmudin bin Abd Razak Penerbit Rancangan B29(K) azmudin@rtm.gov.my 03-2288 7363
30
Encik Mohd Aiman bin Shaharuddin Penerbit Rancangan B29(K) mohd.aiman@rtm.gov.my 03-2288 7363
31
Encik Mohd Rabani bin Abdul Halim Pembantu Operasi N11 mohdrabani@rtm.gov.my 03-2288 7612

Unit Saluran TV2

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Salmah binti Hashim Pengurus Saluran TV2 salmahhashim@rtm.gov.my 03-2288 7355
2
Puan Nur Fatanatul Kamilah binti Mohd Farid Pembantu Setiausaha Pejabat N19 03-2288 7355
3
Puan Hartini binti Haris Penolong Pengurus Saluran TV2 hartiniharis@rtm.gov.my 03-2288 7302
4
Puan Siti Azyyati binti Ab. Aziz Penerbit Rancangan B44 azyyati@rtm.gov.my 03-2288 7115
5
Puan Kalaivani a/p Krisnan Penerbit Rancangan B44 kalaivani@rtm.gov.my 03-2288 7302
6
Puan Noora binti Mohamed Penerbit Rancangan B44 noora@rtm.gov.my 03-2288 7118
7
Puan Haizat Faznon binti Ainon Penerbit Rancangan B42 haizatfaznon@rtm.gov.my 03-2288 7116
8
Puan Umi Raihan binti Marjikan Penerbit Rancangan B41 umiraihan@rtm.gov.my 03-2288 7116
9
Encik Syahrizan bin Abdullah Fadzil Shaimi Penerbit Rancangan B41 syahrizan@rtm.gov.my 03-2288 7118
10
Encik Sharul bin Bahat @ Rahar Penerbit Rancangan B41 sharul@rtm.gov.my 03-2288 7124
11
Puan Norlizawani binti Harin Penerbit Rancangan B32 norlizawani@rtm.gov.my 03-2288 8120
12
Puan Rus Maizura binti Yahaya Penerbit Rancangan B32 03-2288 8120
13
Kosong Penerbit Rancangan B30 03-2288 7353
14
Puan Pimon a/p Patiang Penerbit Rancangan B29 pimon@rtm.gov.my 03-2288 7353
15
Puan Nor Aminah binti Ab Hamid Penerbit Rancangan B29 noraminah@rtm.gov.my 03-2288 7355
16
Puan Buvaneswary a/p Veramohan Penerbit Rancangan B29 buvaneswary@rtm.gov.my 03-2288 7353
17
Puan Kalsum Mohamed Salle Penerbit Rancangan B29 kalsumsalleh@rtm.gov.my 03-2288 7353
18
Encik Khusaini bin Khalid Penolong Pegawai Penerbitan N29 khusaini@rtm.gov.my 03-2288 7353
19
Puan Gunasundari a/p Ganesan Penolong Pegawai Penerbitan N29 gunasundari@rtm.gov.my 03-2288 7353
20
Puan Norhafeza binti Ahmad Bastaman Penerbit Rancangan B29 03-2288 7353
21
Puan Azlina binti Shamsudin Penerbit Rancangan B22 (KUP)
22
Encik Mohd Zaid bin Abdullah Penerbit Rancangan B41(K) mohdzaid@rtm.gov.my 03-2288 7115
23
Puan Nur Mazni binti Abdul Razak Penerbit Rancangan B29(K) maznirazak@rtm.gov.my 03-2288 7353
24
Puan Adylla binti Mohd Haris Fadilah Penerbit Rancangan B29(K) adylla@rtm.gov.my 03-2288 7612
25
Puan Puwaneswari a/p Chandran Penerbit Rancangan B29(K) puwaneswari@rtm.gov.my 03-2288 8120
26
Encik Muhammad Ikram bin Abd.Razak Penerbit Rancangan B29 03-2288 7353
27
Puan Khairunisah Hanisah binti Jahim Penerbit Rancangan B19 khairunisah@rtm.gov.my 03-2288 7612
28
Puan Shamisah binti Daut Pembantu Operasi N14 03-2288 7353

Unit Saluran Okey

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Ellia Norni binti Elias Pengurus Saluran Okey ellia@rtm.gov.my 03-2288 7076
2
Puan Norhaslita binti Hasnan Penolong Pengurus B44 norhaslita@rtm.gov.my 03-2288 7073
3
Puan Suryani binti Nayan Penerbit Rancangan B44 suryani@rtm.gov.my 03-2288 7153
4
Puan Siti Nor Razika binti Johar Penerbit Rancangan B44 norrazika@rtm.gov.my 03-2288 7072
5
Puan Siti Aisyah binti Sulaiman Penerbit Rancangan B41 sitiaisyah@rtm.gov.my 03-2288 7072
6
Puan Sadatul Shima binti Abd Hamid Penerbit Rancangan B29 sadatul@rtm.gov.my 03-2288 7075
7
Puan Ayu Afnizar binti Samsir Alamsyah Penerbit Rancangan B29 ayuafnizar@rtm.gov.my 03-2288 7075
8
Puan Nor Afiza binti Razali Penerbit Rancangan B22 norafiza@rtm.gov.my 03-2288 7071
9
Puan Siti Nor Syamiera binti Che Aziz Penerbit Rancangan B19 03-2288 7071
10
Encik Sharly Mohar bin Ramli Penerbit Rancangan B19 sharly@rtm.gov.my 03-2288 7075
11
Puan Norshimah binti Dahalan Pembantu Operasi N11 03-2288 7071
12
Puan Rosyatimah binti Abdullah@Abd Razak Penerbit Rancangan B41(K) rosyatimah@rtm.gov.my 03-2288 7075
13
Puan Zalina binti Husain Penerbit Rancangan B41(K) zalina@rtm.gov.my 03-2288 7037
14
Puan Sarasvathy a/p Mugundan Penerbit Rancangan B41(K) sarasvathy@rtm.gov.my 03-22887030
15
Puan Najwa Liyana binti Ramlan Penerbit Rancangan B41(K) 03-22887075
16
Puan Nurzianah Wahidah binti Din Penerbit Rancangan B41(K) 03-22887075
17
Encik Muhammad Amirul Aizat bin Mohd Azam Penerbit Rancangan B41(K) amirulaizat@rtm.gov.my 03-22887075
18
Puan Nur Izhan binti Misron Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7030
19
Encik Muhammad Hafiz bin Hakimi Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7075
20
Puan Suziana binti Mohamad Penerbit Rancangan B29(K) suziana@rtm.gov.my 03-22887075
21
Puan Syahfiza binti Mohamad Zaki Penerbit Rancangan B29(K) syahfiza@rtm.gov.my 03-22887075
22
Puan Juliza binti Mohamad Asar Penerbit Rancangan B41(K) julizama@rtm.gov.my 03-22887075
23
Encik Mohammad Syazwan bin Nazri Penerbit Rancangan B29(K) 03-22887030
24
Encik Faizal bin Lamin Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887030
25
Encik Aliff Shariman bin Che Aziz Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887030

Unit Saluran TV6

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Wan Badrul Hisham bin Wan Abdul Wahab Penerbit Rancangan B41(K) wanbadrul@rtm.gov.my 03-2288 7353
2
Encik Muhd Hammami bin Yusoff Penerbit Rancangan B29 hammami@rtm.gov.my 03-2288 7353
3
Puan Intan Syazliana binti Suhaimi Penerbit Rancangan B29 intansyazliana@rtm.gov.my 03-2288 7353
4
Puan Azmiradiana binti Musa Penerbit Rancangan B29 azmiradiana@rtm.gov.my 03-2288 7353
5
Puan Norzilah binti Osman Penerbit Rancangan B29 norzilah@rtm.gov.my 03-2288 7353
6
Puan Zian Fazeha binti Saripin Penerbit Rancangan B22 03-2288 7353
7
Puan Suriah binti Ramli Penerbit Rancangan B22 03-2288 7353
8
Encik Muhammad Fareez bin Abdul Sani Penerbit Rancangan B29 (MyStep) 03-2288 7353
9
Encik Muhamad Azwan bin A Aziz Penerbit Rancangan B29 (MyStep) 03-2288 7353

Saluran Sukan RTM

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Pengurus Saluran Sukan RTM
2
Puan Nurain binti Azmi Penolong Pengurus Saluran Sukan RTM nurainazmi@rtm.gov.my
3
Puan Mastura binti Ismail Penerbit Rancangan B41 mass_ismail@rtm.gov.my
4
Puan Che Nor Asikim binti Muhammad Penerbit Rancangan B32 norasikim@rtm.gov.my
5
Puan Siti Fatimah binti Ag Sulaiman Penerbit Rancangan B29 sitifatimah@rtm.gov.my
6
Encik Muhammad Faizul bin Shahiri Penerbit Rancangan B41(K)
7
Encik Muhammad Hazwan bin Bakhri Penerbit Rancangan B41(K) hazwan@rtm.gov.my
8
Puan Nurulbadriah Rehan Penerbit Rancangan B41(K) nurulbadriah@rtm.gov.my
9
Encik Muhammad Razis Iskandar Afrizal Penerbit Rancangan B41(K) razis@rtm.gov.my
10
Encik Muhammad Aizat bin Ariffin Penerbit Rancangan B29(K)
11
Encik Muhammad Zamir Hakim bin Zambri Penerbit Rancangan B29(K)

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 15 Ogos 2022.

Jumlah Pengunjung : 33104468

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Peralatan Web