Direktori Angkasapuri

Seksyen Saluran TV

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Saifuzzaman bin Yusop Timbalan Pengarah Seksyen Saluran TV Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 8491
2 Puan Nurul Haida binti Haji Ishak Setiausaha Pejabat Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 8495

Sub-kategori

Unit Saluran TV1

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Mohammad Yusari Ameer bin Mohd Yusof Pengurus Saluran TV1 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7356
2
Puan Noraziah binti Zakaria Penolong Pengurus Saluran TV1 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7354
3
Puan Nor Amirah binti Mat Shafie Setiausaha Pejabat tv1@rtm.gov.my 03-2288 7356
4
Puan Mazlina binti Baharom Penerbit Rancangan B44 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7120
5
Puan Rosnah binti Yahya Penerbit Rancangan B41 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7351
6
Puan Khamisah binti Ali Penerbit Rancangan B41 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7120
7
Puan Siti Nur Akmar binti Mohd Yusof Penerbit Rancangan B41 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7363
8
Puan Rohana binti Kasiim Penerbit Rancangan B30 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7120
9
Puan Razilla binti Nazaran Penerbit Rancangan B29 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7351
10
Puan Norsalwa binti Mat Isa Penerbit Rancangan B29 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7360
11
Puan Jazilah binti Mat Sa’at Penerbit Rancangan B29 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7360
12
Encik Mohamad Faiszul bin Mohamad Puat Penerbit Rancangan B29 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7356
13
Encik Mohd Hafizi Hasriq Mohd Rus Zaharudin Penerbit Rancangan B29 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7612
14
Encik Adi Irwan bin Aziz Penerbit Rancangan B29 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7356
15
Encik Mat Tamimi bin A.Kadir Penerbit Rancangan B29 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7356
16
Puan Siti Noor Hazwani bt Helmi Penerbit Rancangan B29 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7363
17
Puan Suzanna binti Sukiman Penerbit Rancangan B22 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7360
18
Puan Nur Aqila binti Ahmad Fauzi Penerbit Rancangan B19 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7612
19
Encik Mohamad Karim bin Leman Penerbit Rancangan B19 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7612
20
Puan Norhaniza binti Ramli Penerbit Rancangan B19 tv1@rtm.gov.my 03-2288 7612
21
Puan Faizathul Amira binti Che Mustafa Penerbit Rancangan B41(K) tv1@rtm.gov.my 03-2288 7363
22
Encik Mohd Firdaus bin Osman Penerbit Rancangan B41(K) tv1@rtm.gov.my 03-2288 7363
23
Puan Suriyani binti Abdul Razak Penerbit Rancangan B29 (K) tv1@rtm.gov.my 03-2288 7612
24
Puan Izzati binti Iriyas Penerbit Rancangan B29(K) tv1@rtm.gov.my 03-2288 7356
25
Puan Nurul Nadiah binti Mohd Isa Penerbit Rancangan B29(K) tv1@rtm.gov.my 03-2288 7612
26
Puan Nafsiah binti Maarof Penerbit Rancangan B29(K) tv1@rtm.gov.my 03-2288 7363
27
Puan Nurfazdila binti Mat Radzi Penerbit Rancangan B29(K) tv1@rtm.gov.my 03-2288 7363
28
Puan Nurul Saira Alina binti Che Sakari Penerbit Rancangan B29(K) tv1@rtm.gov.my 03-2288 7612
29
Encik Mohd Azmudin bin Abd Razak Penerbit Rancangan B29(K) tv1@rtm.gov.my 03-2288 7363
30
Encik Mohd Aiman bin Shaharuddin Penerbit Rancangan B29(K) tv1@rtm.gov.my 03-2288 7363
31
Encik Mohd Rabani bin Abdul Halim Pembantu Operasi N11 03-2288 7612

Unit Saluran TV2

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Salmah binti Hashim Pengurus Saluran TV2 salmahhashim@rtm.gov.my 03-2288 7355
2
Kosong Penolong Pengurus Saluran TV2 03-2288 7302
3
Puan Siti Azyyati binti Ab. Aziz Penerbit Rancangan B44 azyyati@rtm.gov.my 03-2288 7115
4
Puan Kalaivani A/p Krisnan Penerbit Rancangan B44 kalaivani@rtm.gov.my 03-2288 7302
5
Puan Noora binti Mohamed Penerbit Rancangan B44 noora@rtm.gov.my 03-2288 7118
6
Puan Haizat Faznon binti Ainon Penerbit Rancangan B42 haizatfaznon@rtm.gov.my 03-2288 7116
7
Puan Umi Raihan binti Marjikan Penerbit Rancangan B41 umiraihan@rtm.gov.my 03-2288 7116
8
Encik Syahrizan bin Abdullah Fadzil Shaimi Penerbit Rancangan B41 syahrizan@rtm.gov.my 03-2288 7118
9
Encik Sharul bin Bahat @ Rahar Penerbit Rancangan B41 sharul@rtm.gov.my 03-2288 7124
10
Puan Norlizawani binti Harin Penerbit Rancangan B32 norlizawani@rtm.gov.my 03-2288 8120
11
Puan Rus Maizura binti Yahaya Penerbit Rancangan B32 03-2288 8120
12
Puan Norazma binti Muhammad Penerbit Rancangan B32
13
Encik Che Yom Ahmad Penerbit Rancangan B30 cheyom@rtm.gov.my 03-2288 7353
14
Puan Pimon A/P Patiang Penerbit Rancangan B29 pimon@rtm.gov.my 03-2288 7353
15
Puan Nor Aminah binti Ab Hamid Penerbit Rancangan B29 noraminah@rtm.gov.my 03-2288 7355
16
Puan Buvaneswary A/P Veramohan Penerbit Rancangan B29 buvaneswary@rtm.gov.my 03-2288 7353
17
Puan Kalsum Mohamed Salle Penerbit Rancangan B29 kalsumsalleh@rtm.gov.my 03-2288 7353
18
Encik Khusaini bin Khalid Penolong Pegawai Penerbitan N29 khusaini@rtm.gov.my 03-2288 7353
19
Puan Gunasundari A/p Ganesan Penolong Pegawai Penerbitan N29 gunasundari@rtm.gov.my 03-2288 7353
20
Puan Intan Syazliana binti Suhaimi Penerbit Rancangan B29 intansyazliana@rtm.gov.my 03-2288 7353
21
Puan Norhafeza binti Ahmad Bastaman Penerbit Rancangan B29 03-2288 7353
22
Puan Azlina binti Shamsudin Penerbit Rancangan B22 (KUP)
23
Puan Zian Fazeha binti Saripin Penerbit Rancangan B22 (KUP)
24
Encik Wan Badrul Hisham bin Wan Abdul Wahab Penerbit Rancangan B41(K) wanbadrul@rtm.gov.my 03-2288 7124
25
Encik Mohd Zaid bin Abdullah Penerbit Rancangan B41(K) mohdzaid@rtm.gov.my 03-2288 7115
26
Puan Nur Mazni binti Abdul Razak Penerbit Rancangan B29(K) maznirazak@rtm.gov.my 03-2288 7353
27
Puan Adylla binti Mohd Haris Fadilah Penerbit Rancangan B29(K) adylla@rtm.gov.my 03-2288 7612
28
Puan Puwaneswari A/p Chandran Penerbit Rancangan B29(K) puwaneswari@rtm.gov.my 03-2288 8120
29
Encik Muhammad Ikram bin Abd.Razak Penerbit Rancangan B29 03-2288 7353
30
Puan Azmiradania Musa Penerbit Rancangan B29(K) azmiradiana@rtm.gov.my 03-2288 7353
31
Puan Norzilah binti Osman Penerbit Rancangan B29(K) norzilah@rtm.gov.my 03-2288 7353
32
Encik Muhammad Fareez Abdul Sani Penerbit Rancangan B29 03-2288 7353
33
Puan Khairunisah Hanisah binti Jahim Penerbit Rancangan B19 khairunisah@rtm.gov.my 03-2288 7612
34
Puan Suriyah binti Ramli Penerbit Rancangan B19 03-2288 7353
35
Puan Nur Fatanatul Kamilah Mohd Farid Pembantu Setiausaha Pejabat N19
36
Puan Shamisah binti Daut Pembantu Operasi N14 03-2288 7353
37
Puan Nur Syahirah binti Marzelan Penerbit Rancangan B29 (MYTEPS) 03-2288 7353
38
Encik Muhamad Azwan bin A Aziz Penerbit Rancangan B29 (MYTEPS) 03-2288 7353

Unit Saluran Okey

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Ellia Norni binti Elias Pengurus Saluran Okey ellia@rtm.gov.my 03-2288 7076
2
Puan Norhaslita binti Hasnan Penolong Pengurus B44 norhaslita@rtm.gov.my 03-2288 7073
3
Puan Suryani binti Nayan Penerbit Rancangan B44 suryani@rtm.gov.my 03-2288 7153
4
Puan Siti Nor Razika binti Johar Penerbit Rancangan B44 norrazika@rtm.gov.my 03-2288 7072
5
Puan Siti Aisyah binti Sulaiman Penerbit Rancangan B41 sitiaisyah@rtm.gov.my 03-2288 7072
6
Puan Sadatul Shima binti Abd Hamid Penerbit Rancangan B29 sadatul@rtm.gov.my 03-2288 7075
7
Puan Ayu Afnizar binti Samsir Alamsyah Penerbit Rancangan B29 ayuafnizar@rtm.gov.my 03-2288 7075
8
Puan Nor Afiza binti Razali Penerbit Rancangan B22 norafiza@rtm.gov.my 03-2288 7071
9
Puan Siti Nor Syamiera binti Che Aziz Penerbit Rancangan B19 03-2288 7071
10
Encik Sharly Mohar bin Ramli Penerbit Rancangan B19 sharly@rtm.gov.my 03-2288 7075
11
Puan Norshimah binti Dahalan Pembantu Operasi N11 03-2288 7071
12
Puan Rosyatimah binti Abdullah@Abd Razak Penerbit Rancangan B41(K) rosyatimah@rtm.gov.my 03-2288 7075
13
Puan Zalina binti Husain Penerbit Rancangan B41(K) zalina@rtm.gov.my 03-2288 7037
14
Puan Sarasvathy A/P Mugundan Penerbit Rancangan B41(K) sarasvathy@rtm.gov.my 03-22887030
15
Puan Najwa Liyana binti Ramlan Penerbit Rancangan B41(K) 03-22887075
16
Puan Nurzianah Wahidah binti Din Penerbit Rancangan B41(K) 03-22887075
17
Encik Muhammad Amirul Aizat bin Mohd Azam Penerbit Rancangan B41(K) amirulaizat@rtm.gov.my 03-22887075
18
Puan Nur Izhan binti Misron Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7030
19
Encik Muhammad Hafiz bin Hakimi Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7075
20
Puan Suziana binti Mohamad Penerbit Rancangan B29(K) suziana@rtm.gov.my 03-22887075
21
Puan Syahfiza binti Mohamad Zaki Penerbit Rancangan B29(K) syahfiza@rtm.gov.my 03-22887075
22
Puan Juliza binti Mohamad Asar Penerbit Rancangan B41(K) julizama@rtm.gov.my 03-22887075
23
Encik Mohammad Syazwan bin Nazri Penerbit Rancangan B29(K) 03-22887030
24
Encik Faizal bin Lamin Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887030
25
Encik Aliff Shariman bin Che Aziz Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887030

Saluran Sukan RTM

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Pengurus Saluran Sukan RTM
2
Puan Nurain binti Azmi Penolong Pengurus Saluran Sukan RTM
3
Puan Mastura binti Ismail Penerbit Rancangan B41
4
Puan Che Nor Asikim binti Muhammad Penerbit Rancangan B32
5
Kosong Penerbit Rancangan B32
6
Puan Siti Fatimah binti Ag Sulaiman Penerbit Rancangan B29
7
Encik Muhammad Faizul bin Shahiri Penerbit Rancangan B41(K)
8
Encik Muhammad Hazwan bin Bakhri Penerbit Rancangan B41(K)
9
Puan Nurulbadriah Rehan Penerbit Rancangan B41(K)
10
Encik Muhammad Razis Iskandar Afrizal Penerbit Rancangan B41(K)
11
Encik Muhammad Aizat bin Ariffin Penerbit Rancangan B29(K)
12
Encik Muhammad Zamir Hakim bin Zambri Penerbit Rancangan B29(K)

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 02 Disember 2021.

Jumlah Pengunjung : 29642128

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Peralatan Web