Direktori Angkasapuri

Seksyen Saluran TV

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Saifuzzaman bin Yusop Timbalan Pengarah Seksyen Saluran TV Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22888491
2 Puan Nurul Haida Binti Haji Ishak Setiausaha Pejabat Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22888495

Sub-kategori

Unit Saluran TV1

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Mohammad Yusari Ameer Bin Mohd Yusof Pengurus Saluran yusari@rtm.gov.my 03-22887356
2 Puan Nawar Hani Kamaruddin Penolong Pengurus Saluran nawarhani@rtm.gov.my 03-22887354
3 Puan Mazlina Baharom Penerbit Rancangan B44 mazlina@rtm.com.my 03-22887120
4 Puan Noor Azaian Abd Talib Penerbit Rancangan B44 noorazaian@rtm.gov.my 03-22887351
5 Puan Rosnah Yahya Penerbit Rancangan B41 03-22887351
6 Puan Siti Nur Akmar Mohd Yusof Penerbit Rancangan B41 03-22887363
7 Puan Khamisah Ali Penerbit Rancangan B41 03-22887120
8 Puan Rohana Kasiim Penerbit Rancangan B30 rohanakassim@rtm.gov.my 03-22887120
9 Puan Razilla Nazaran Penerbit Rancangan B29 03-22887351
10 Encik Mohd Hafizi Hasriq Mohd Rus Zaharudin Penerbit Rancangan B29 03-22887612
11 Puan Jazilah Mat Sa’at Penerbit Rancangan B29 jazilah@rtm.gov.my 03-22887059
12 Encik Mohamad Faiszul Mohamad Puat Penerbit Rancangan B29 faiszul@rtm.gov.my 03-22887059
13 Encik Adi Irwan Aziz Penerbit Rancangan B29 03-22887059
14 Encik Mat Tamimi A.Kadir Penerbit Rancangan B29 03-22887356
15 Puan Suzanna Sukiman Penerbit Rancangan B22 suzanna@rtm.gov.my 03-22887360
16 Puan Munirah Arefin Penerbit Rancangan B19 munirah@rtm.gov.my 03-22887356
17 Puan Nur Aqila Ahmad Fauzi Penerbit Rancangan B19 03-22887612
18 Encik Mohamad Karim Leman Penerbit Rancangan B19 03-22887612
19 Puan Suriyani Abdul Razak Penerbit Rancangan B29 (K) 03-22887612
20 Puan Noorhaniza Ghazali Penerbit Rancangan B29 (K) 03-22887612
21 Puan Izzati Iriyas Penerbit Rancangan B29 (K) 03-22887356
22 Puan Nurul Nadiah Mohd Isa Penerbit Rancangan B29 (K) 03-22887612
23 Puan Nafsiah Maarof Penerbit Rancangan B29 (K) 03-22887356
24 Puan Faizathul Amira Che Mustafa Penerbit Rancangan B41(P) 03-22887363
25 Encik Mohd Firdaus Osman Penerbit Rancangan B41(P) 03-22887363
26 Puan Nik Sazlina Nik Hussin Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887612
27 Puan Nurul Saira Alina Che Sakari Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887612
28 Puan Zarinah Md Kasim Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887612
29 Encik Mohd Azmudin Abd Razak Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887056
30 Puan Nurfazdila Mat Radzi Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887056
31 Encik Mohd Aiman Shaharuddin Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887056

Unit Saluran TV2

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Puan Salmah binti Hashim Pengurus Saluran TV2 salmahhashim@rtm.gov.my 03-22887355
2 Encik Shaheezam bin Said Penolong Pengurus Saluran TV2 shaheezam@rtm.gov.my 03-22887302
3 Puan Siti Azyyati binti Ab. Aziz Penerbit Rancangan B44 azyyati@rtm.gov.my 03-22887115
4 Puan Kalaivani a/p Krisnan Penerbit Rancangan B44 kalaivani@rtm.gov.my 03-22887302
5 Puan Noora binti Mohamed Penerbit Rancangan B44 noora@rtm.gov.my 03-22887118
6 Puan Haizat Faznon binti Ainon Penerbit Rancangan B42 haizatfaznon@rtm.gov.my 03-22887116
7 Puan Umi Raihan binti Marjikan Penerbit Rancangan B41 umiraihan@rtm.gov.my 03-22887116
8 Encik Sharul Bin Bahat @ Rahar Penerbit Rancangan B41 sharul@rtm.gov.my 03-22887124
9 Encik Syahrizan Bin Abdullah Fadzil Shaimi Penerbit Rancangan B41 syahrizan@rtm.gov.my 03-22887118
10 Puan Norlizawani Binti Harin Penerbit Rancangan B32 norlizawani@rtm.gov.my 03-22888120
11 Puan Che Yom Ahmad Penerbit Rancangan B30 cheyom@rtm.gov.my 03-22887353
12 Puan Rosniwati Mohd Zaki Penerbit Rancangan B29 rosniwati@rtm.gov.my 03-22888120
13 Encik Mohd Zulhade bin Mohd Zuki Penerbit Rancangan B29 zulhade@rtm.gov.my 03-22887353
14 Puan Pimon Anak Patiang Penerbit Rancangan B29 pimon@rtm.gov.my 03-22887353
15 Puan Nor Aminah binti Ab Hamid Penerbit Rancangan B29 noraminah@rtm.gov.my 03-22887355
16 Puan Kavitha a/p Kaneapa Penerbit Rancangan B29 kavitha@rtm.gov.my 03-22887353
17 Puan Manjula a/p Aparo Penerbit Rancangan B22 kavitha@rtm.gov.my 03-22887353
18 Puan Suriah binti Ramli Penerbit Rancangan B22 03-22887353
19 Puan Khairunisah Hanisah binti Jahim Penerbit Rancangan B19 khairunisah@rtm.gov.my 03-22887612
20 Encik Khusaini bin Khalid Penolong Pegawai Penerbitan N29 khusaini@rtm.gov.my 03-22887353
21 Puan Gunasundari a/p Ganesan Penolong Pegawai Penerbitan N29 gunasundari@rtm.gov.my 03-22887353
22 Puan Shamisah binti Daut Pembantu Operasi N14 03-22887353
23 Encik Mohd Zaid bin Abdullah Penerbit Rancangan B41(K) mohdzaid@rtm.gov.my 03-22887115
24 Encik Wan Badrul Hisham bin Wan Abdul Wahab Penerbit Rancangan B41(K) wanbadrul@rtm.gov.my 03-22887124
25 Puan Adylla binti Mohd Haris Fadilah Penerbit Rancangan B29(K) adylla@rtm.gov.my 03-22887612
26 Puan Nur Mazni binti Abdul Razak Penerbit Rancangan B29(K) maznirazak@rtm.gov.my 03-22887353
27 Puan Puwaneswari a/p Chandran Penerbit Rancangan B29(K) puwaneswari@rtm.gov.my 03-22888120
28 Puan Azmiradania Musa Penerbit Rancangan B29(K) azmiradiana@rtm.gov.my 03-22887353
29 Puan Norzilah Osman Penerbit Rancangan B29(K) norzilah@rtm.gov.my 03-22887353

Unit Saluran Okey

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Kosong Pengurus Saluran Okey 03-22887071
2 Puan Latipah Binti Md Zubir Penolong Pengurus latipah@rtm.gov.my 03-22887073
3 Puan Siti Nor Razika Binti Johar Penerbit Rancangan B44 norrazika@rtm.gov.my 03-22887072
4 Puan Suryani Binti Nayan Penerbit Rancangan B44 suryani@rtm.gov.my 03-22887153
5 Siti Aisyah Binti Sulaiman Penerbit Rancangan B41 sitiaisyah@rtm.gov.my 03-22887072
6 Puan Noramilah Binti Md Rodi Penerbit Rancangan B32 noramilah@rtm.gov.my 03-22887075
7 Puan Buvaneswary A/P Veramohan Penerbit Rancangan B29 buvaneswary@rtm.gov.my 03-22887075
8 Puan Ayu Afnizar Binti Samsir Alamsyah Penerbit Rancangan B29 ayuafnizar@rtm.gov.my 03-22887037
9 Puan Nor Afiza Binti Razali Penerbit Rancangan B22 norafiza@rtm.gov.my 03-22887071
10 Puan Siti Nor Syamiera Binti Che Aziz Penerbit Rancangan B19 03-22887071
11 Encik Sharly Mohar Bin Ramli Penerbit Rancangan B19 sharly@rtm.gov.my 03-22887075
12 Encik Abdul Mohsein Bin Khalil Pembantu Operasi N11 03-22887071
13 Puan Rosyatimah Binti Abdullah@Abd Razak Penerbit Rancangan B41(K) rosyatimah@rtm.gov.my 03-22887037
14 Puan Zalina Binti Husain Penerbit Rancangan B41(K) zalina@rtm.gov.my 03-22887037
15 Puan Sarasvathy A/P Mugundan Penerbit Rancangan B41(K) sarasvathy@rtm.gov.my 03-22887030
16 Puan Nur Izhan Binti Misron Penerbit Rancangan B29 (K) 03-22887030
17 Encik Muhammad Hafiz Bin Hakimi Penerbit Rancangan B29(K) 03-22887075
18 Encik Muhammad Aizat Bin Ariffin Penerbit Rancangan B29(K) aizat_ariffin@rtm.gov.my 03-22887075
19 Puan Suziana Binti Mohamad Penerbit Rancangan B29(K) suziana@rtm.gov.my 03-22887075
20 Puan Syahfiza Binti Mohamad Zaki Penerbit Rancangan B29(K) syahfiza@rtm.gov.my 03-22887075
21 Puan Najwa Liyana Binti Ramlan Penerbit Rancangan B41(P/M) 03-22887071
22 Puan Nurzianah Wahidah Binti Din Penerbit Rancangan B41(P/M) 03-22887075
23 Encik Muhammad Amirul Aizat Bin Mohd Azam Penerbit Rancangan B41(P/M) amirulaizat@rtm.gov.my 03-22887075
24 Puan Juliza Binti Mohamad Asar Penerbit Rancangan B41(P/M) julizama@rtm.gov.my 03-22887037
25 Encik Mohammad Syazwan Bin Nazri Penerbit Rancangan B29(P/M) 03-22887030
26 Encik Faizal Bin Lamin Penerbit Rancangan B41(SPS) 03-22887030
27 Encik Aliff Shariman Bin Che Aziz Penerbit Rancangan B41(SPS) 03-22887030

Unit Saluran Sukan

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Rohaizulfarridz Bin Salleh Penolong Pengurus rohaizul@rtm.gov.my
2 Encik Md Radzi Bin Mohd Ruslan Penerbit Rancangan B41 mdradzi@rtm.gov.my
3 Encik Saiful Aziman Mazlan Penerbit Rancangan B41
4 Encik Fazli Bin Berahim Penerbit Rancangan B30
5 Encik Mohd Jasmaidy Bin Mat Aroff Penerbit Rancangan B29 jasmaidy@rtm.gov.my
6 Puan Siti Fatimah Ag Sulaiman Penerbit Rancangan B29
7 Puan Mardziah Binti Mohamad Rathi Penerbit Rancangan B29 (K)
8 Puan Nur Mazni Binti Zainuddin Penerbit Rancangan B22
9 Encik Wan Abdul Mutalib Bin Wan Ngah Penerbit Rancangan B22
10 Encik Mohd Yusup Bin Mohd Ariff Penerbit Rancangan B19 yusup@rtm.gov.my
11 Encik Muhammad Asyraf Bin Hanafi Pereka Grafik B41 (P/M)
12 Encik Shahril Nizam Bin Abdullah Penerbit Rancangan B41 (P/M)
13 Puan Nazira Hamizah Mohd Nasir Penerbit Rancangan B41 (P/M)
14 Encik Mohamad Khairie Khalid Penerbit Rancangan B41 (P/M)
15 Encik Zazali Jamian Penerbit Rancangan B41 (P/M)
16 Puan Hayyum Suliana Selamat Penerbit Rancangan B29 (P/M)
17 Marjan Syazwani Mohd Jailani Penerbit Rancangan B29 (P/M)
18 Puan Nur Fatin Farhana Mohd Fazal Penerbit Rancangan B41 (P/M)
19 Encik Hafizuddin Zakwan Azman Penerbit Rancangan B41 (P/M)

Unit Saluran Sukan (RTM Sports)

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Kosong Pengurus Saluran Rtm Sports
2 Puan Nurain Binti Azmi Penolong Pengurus Saluran RTM SPORTS (B44)
3 Kosong Penerbit Rancangan B41
4 Puan Mastura Ismail Penerbit Rancangan B41
5 Puan Che Nor Asikim Muhammad Penerbit Rancangan B32
6 Puan Norazma Muhammad Penerbit Rancangan B32
7 Puan Rusmaizura Yahaya Penerbit Rancangan B32
8 Puan Norsalwa Mat Isa Penerbit Rancangan B29
9 Puan Nor Hafeza A. Bastaman Penerbit Rancangan B29 (K)
10 Encik Muhammad Aizat Ariffin Penerbit Rancangan B29 (K)
11 Encik Muhammad Hazwan Bakhri Penerbit Rancangan B41 (P)
12 Puan Nurulbadriah Rehan Penerbit Rancangan B41 (P)
13 Encik Muhammad Faizul Shahiri Penerbit Rancangan B41 (P)
14 Encik Muhammad Razis Iskandar Afrizal Penerbit Rancangan B41 (P)
15 Encik Muhammad Syazwan Nazri Penerbit Rancangan B29 (P)
16 Encik Muhammad Zamir Hakim Zambri Penerbit Rancangan B29 (P)