Direktori Angkasapuri

Seksyen Saluran TV

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Saifuzzaman bin Yusop Timbalan Pengarah Seksyen Saluran TV Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22888491
2 Puan Nurul Haida Binti Haji Ishak Setiausaha Pejabat Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22888495

Sub-kategori

Unit Saluran TV1

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Mohammad Yusari Ameer Bin Mohd Yusof Pengurus Saluran yusari@rtm.gov.my 03-22887356
2
Puan Nawar Hani Kamaruddin Penolong Pengurus Saluran nawarhani@rtm.gov.my 03-22887354
3
Puan Mazlina Baharom Penerbit Rancangan B44 mazlina@rtm.com.my 03-22887120
4
Puan Noor Azaian Abd Talib Penerbit Rancangan B44 noorazaian@rtm.gov.my 03-22887351
5
Puan Rosnah Yahya Penerbit Rancangan B41 03-22887351
6
Puan Siti Nur Akmar Mohd Yusof Penerbit Rancangan B41 03-22887363
7
Puan Khamisah Ali Penerbit Rancangan B41 03-22887120
8
Puan Rohana Kasiim Penerbit Rancangan B30 rohanakassim@rtm.gov.my 03-22887120
9
Puan Razilla Nazaran Penerbit Rancangan B29 03-22887351
10
Encik Mohd Hafizi Hasriq Mohd Rus Zaharudin Penerbit Rancangan B29 03-22887612
11
Puan Jazilah Mat Sa’at Penerbit Rancangan B29 jazilah@rtm.gov.my 03-22887059
12
Encik Mohamad Faiszul Mohamad Puat Penerbit Rancangan B29 faiszul@rtm.gov.my 03-22887059
13
Encik Adi Irwan Aziz Penerbit Rancangan B29 03-22887059
14
Encik Mat Tamimi A.Kadir Penerbit Rancangan B29 03-22887356
15
Puan Suzanna Sukiman Penerbit Rancangan B22 suzanna@rtm.gov.my 03-22887360
16
Puan Munirah Arefin Penerbit Rancangan B19 munirah@rtm.gov.my 03-22887356
17
Puan Nur Aqila Ahmad Fauzi Penerbit Rancangan B19 03-22887612
18
Encik Mohamad Karim Leman Penerbit Rancangan B19 03-22887612
19
Puan Suriyani Abdul Razak Penerbit Rancangan B29 (K) 03-22887612
20
Puan Noorhaniza Ghazali Penerbit Rancangan B29 (K) 03-22887612
21
Puan Izzati Iriyas Penerbit Rancangan B29 (K) 03-22887356
22
Puan Nurul Nadiah Mohd Isa Penerbit Rancangan B29 (K) 03-22887612
23
Puan Nafsiah Maarof Penerbit Rancangan B29 (K) 03-22887356
24
Puan Faizathul Amira Che Mustafa Penerbit Rancangan B41(P) 03-22887363
25
Encik Mohd Firdaus Osman Penerbit Rancangan B41(P) 03-22887363
26
Puan Nik Sazlina Nik Hussin Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887612
27
Puan Nurul Saira Alina Che Sakari Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887612
28
Puan Zarinah Md Kasim Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887612
29
Encik Mohd Azmudin Abd Razak Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887056
30
Puan Nurfazdila Mat Radzi Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887056
31
Encik Mohd Aiman Shaharuddin Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887056

Unit Saluran TV2

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Salmah Binti Hashim Pengurus Saluran TV2 salmahhashim@rtm.gov.my 03-2288 7355
2
Encik Shaheezam Bin Said Penolong Pengurus Saluran TV2 shaheezam@rtm.gov.my 03-2288 7302
3
Puan Siti Azyyati Binti Ab. Aziz Penerbit Rancangan B44 azyyati@rtm.gov.my 03-2288 7115
4
Puan Kalaivani A/p Krisnan Penerbit Rancangan B44 kalaivani@rtm.gov.my 03-2288 7302
5
Puan Noora Binti Mohamed Penerbit Rancangan B44 noora@rtm.gov.my 03-2288 7118
6
Puan Haizat Faznon Binti Ainon Penerbit Rancangan B42 haizatfaznon@rtm.gov.my 03-2288 7116
7
Puan Umi Raihan Binti Marjikan Penerbit Rancangan B41 umiraihan@rtm.gov.my 03-2288 7116
8
Encik Sharul Bin Bahat @ Rahar Penerbit Rancangan B41 sharul@rtm.gov.my 03-2288 7124
9
Encik Syahrizan Bin Abdullah Fadzil Shaimi Penerbit Rancangan B41 syahrizan@rtm.gov.my 03-2288 7118
10
Puan Norlizawani Binti Harin Penerbit Rancangan B32 norlizawani@rtm.gov.my 03-2288 8120
11
Encik Che Yom Ahmad Penerbit Rancangan B30 cheyom@rtm.gov.my 03-2288 7353
12
Puan Rosniwati Mohd Zaki Penerbit Rancangan B29 rosniwati@rtm.gov.my 03-2288 8120
13
Encik Mohd Zulhade Bin Mohd Zuki Penerbit Rancangan B29 zulhade@rtm.gov.my 03-2288 7353
14
Puan Pimon A/P Patiang Penerbit Rancangan B29 pimon@rtm.gov.my 03-2288 7353
15
Puan Nor Aminah Binti Ab Hamid Penerbit Rancangan B29 noraminah@rtm.gov.my 03-2288 7355
16
Puan Kavitha A/p Kaneapa Penerbit Rancangan B29 kavitha@rtm.gov.my 03-2288 7353
17
Puan Kalsum Mohamed Salle Penerbit Rancangan B29 kalsumsalleh@rtm.gov.my 03-2288 7353
18
Puan Manjula A/P Aparo Penerbit Rancangan B22 kavitha@rtm.gov.my 03-2288 7353
19
Puan Suriah Binti Ramli Penerbit Rancangan B22 03-2288 7353
20
Puan Khairunisah Hanisah Binti Jahim Penerbit Rancangan B19 khairunisah@rtm.gov.my 03-2288 7612
21
Encik Khusaini Bin Khalid Penolong Pegawai Penerbitan N29 khusaini@rtm.gov.my 03-2288 7353
22
Puan Gunasundari A/p Ganesan Penolong Pegawai Penerbitan N29 gunasundari@rtm.gov.my 03-2288 7353
23
Puan Shamisah Binti Daut Pembantu Operasi N14 03-2288 7353
24
Encik Mohd Zaid Bin Abdullah Penerbit Rancangan B41(K) mohdzaid@rtm.gov.my 03-2288 7115
25
Encik Wan Badrul Hisham Bin Wan Abdul Wahab Penerbit Rancangan B41(K) wanbadrul@rtm.gov.my 03-2288 7124
26
Puan Adylla Binti Mohd Haris Fadilah Penerbit Rancangan B29(K) adylla@rtm.gov.my 03-2288 7612
27
Puan Nur Mazni Binti Abdul Razak Penerbit Rancangan B29(K) maznirazak@rtm.gov.my 03-2288 7353
28
Puan Puwaneswari A/p Chandran Penerbit Rancangan B29(K) puwaneswari@rtm.gov.my 03-2288 8120
29
Encik Muhammad Ikram Bin Abd.Razak Penerbit Rancangan B29 03-2288 7353
30
Puan Azmiradania Musa Penerbit Rancangan B29(K) azmiradiana@rtm.gov.my 03-2288 7353
31
Puan Norzilah Binti Osman Penerbit Rancangan B29(K) norzilah@rtm.gov.my 03-2288 7353
32
Encik Muhammad Fareez Abdul Sani Penerbit Rancangan B29 03-2288 7353

Unit Saluran Okey

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Latipah Binti Md Zubir Penolong Pengurus B44 latipah@rtm.gov.my 03-22887073
2
Puan Suryani Binti Nayan Penerbit Rancangan B44 suryani@rtm.gov.my 03-22887153
3
Puan Siti Nor Razika Binti Johar Penerbit Rancangan B44 norrazika@rtm.gov.my 03-22887072
4
Puan Siti Aisyah Binti Sulaiman Penerbit Rancangan B41 sitiaisyah@rtm.gov.my 03-22887072
5
Puan Buvaneswary A/P Veramohan Penerbit Rancangan B29 buvaneswary@rtm.gov.my 03-22887075
6
Puan Ayu Afnizar Binti Samsir Alamsyah Penerbit Rancangan B29 ayuafnizar@rtm.gov.my 03-22887075
7
Puan Nor Afiza Binti Razali Penerbit Rancangan B22 norafiza@rtm.gov.my 03-22887071
8
Puan Siti Nor Syamiera Binti Che Aziz Penerbit Rancangan B19 03-22887071
9
Encik Sharly Mohar Bin Ramli Penerbit Rancangan B19 sharly@rtm.gov.my 03-22887075
10
Puan Norshimah Binti Dahalan Pembantu Operasi N11 03-22887071
11
Puan Rosyatimah Binti Abdullah@Abd Razak Penerbit Rancangan B41(K) rosyatimah@rtm.gov.my 03-22887075
12
Puan Zalina Binti Husain Penerbit Rancangan B41(K) zalina@rtm.gov.my 03-22887037
13
Puan Sarasvathy A/P Mugundan Penerbit Rancangan B41(K) sarasvathy@rtm.gov.my 03-22887030
14
Puan Najwa Liyana Binti Ramlan Penerbit Rancangan B41(K) 03-22887075
15
Puan Nurzianah Wahidah Binti Din Penerbit Rancangan B41(K) 03-22887075
16
Encik Muhammad Amirul Aizat Bin Mohd Azam Penerbit Rancangan B41(K) amirulaizat@rtm.gov.my 03-22887075
17
Puan Nur Izhan Binti Misron Penerbit Rancangan B29(K) 03-22887030
18
Encik Muhammad Hafiz Bin Hakimi Penerbit Rancangan B29(K) 03-22887075
19
Puan Suziana Binti Mohamad Penerbit Rancangan B29(K) suziana@rtm.gov.my 03-22887075
20
Puan Syahfiza Binti Mohamad Zaki Penerbit Rancangan B29(K) syahfiza@rtm.gov.my 03-22887075
21
Puan Juliza Binti Mohamad Asar Penerbit Rancangan B41(K) julizama@rtm.gov.my 03-22887075
22
Encik Mohammad Syazwan Bin Nazri Penerbit Rancangan B29(K) 03-22887030
23
Encik Faizal Bin Lamin Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887030
24
Encik Aliff Shariman Bin Che Aziz Penerbit Rancangan B29(P) 03-22887030

Unit Saluran Sukan

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Rohaizulfarridz Bin Salleh Penolong Pengurus rohaizul@rtm.gov.my
2
Encik Md Radzi Bin Mohd Ruslan Penerbit Rancangan B41 mdradzi@rtm.gov.my
3
Encik Fazli Bin Berahim Penerbit Rancangan B30
4
Encik Mohd Jasmaidy Bin Mat Aroff Penerbit Rancangan B29 jasmaidy@rtm.gov.my
5
Puan Siti Fatimah Ag Sulaiman Penerbit Rancangan B29
6
Puan Mardziah Binti Mohamad Rathi Penerbit Rancangan B29 (K)
7
Puan Nur Mazni Binti Zainuddin Penerbit Rancangan B22
8
Encik Wan Abdul Mutalib Bin Wan Ngah Penerbit Rancangan B22
9
Encik Mohd Yusup Bin Mohd Ariff Penerbit Rancangan B19 yusup@rtm.gov.my
10
Encik Muhammad Asyraf Bin Hanafi Pereka Grafik B41 (P/M)
11
Encik Shahril Nizam Bin Abdullah Penerbit Rancangan B41 (P/M)
12
Puan Nazira Hamizah Mohd Nasir Penerbit Rancangan B41 (P/M)
13
Encik Mohamad Khairie Khalid Penerbit Rancangan B41 (P/M)
14
Encik Zazali Jamian Penerbit Rancangan B41 (P/M)
15
Puan Hayyum Suliana Selamat Penerbit Rancangan B29 (P/M)
16
Marjan Syazwani Mohd Jailani Penerbit Rancangan B29 (P/M)
17
Puan Nur Fatin Farhana Mohd Fazal Penerbit Rancangan B41 (P/M)
18
Encik Hafizuddin Zakwan Azman Penerbit Rancangan B41 (P/M)

Unit Saluran Sukan (RTM Sports)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Pengurus Saluran Rtm Sports
2
Puan Nurain Binti Azmi Penolong Pengurus Saluran RTM SPORTS (B44)
3
Kosong Penerbit Rancangan B41
4
Puan Mastura Ismail Penerbit Rancangan B41
5
Puan Che Nor Asikim Muhammad Penerbit Rancangan B32
6
Puan Norazma Muhammad Penerbit Rancangan B32
7
Puan Rusmaizura Yahaya Penerbit Rancangan B32
8
Puan Norsalwa Mat Isa Penerbit Rancangan B29
9
Puan Nor Hafeza A. Bastaman Penerbit Rancangan B29 (K)
10
Encik Muhammad Aizat Ariffin Penerbit Rancangan B29 (K)
11
Encik Muhammad Hazwan Bakhri Penerbit Rancangan B41 (P)
12
Puan Nurulbadriah Rehan Penerbit Rancangan B41 (P)
13
Encik Muhammad Faizul Shahiri Penerbit Rancangan B41 (P)
14
Encik Muhammad Razis Iskandar Afrizal Penerbit Rancangan B41 (P)
15
Encik Muhammad Syazwan Nazri Penerbit Rancangan B29 (P)
16
Encik Muhammad Zamir Hakim Zambri Penerbit Rancangan B29 (P)