Direktori Angkasapuri

Bhg. Pembangunan Strategik

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Abdullah bin Daud Pengarah Pembangunan Strategik Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22887491
2 Puan Siti Rohayah binti Romli Setiausaha Pejabat Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22887491

Sub-kategori

Seksyen Kandungan Program

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Timbalan Pengarah Seksyen Kandungan Program 03-22888749
2
Kosong Pembantu Setiausaha Pejabat 03-2288 8749

Unit Kandungan & Kreatif

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Suhana binti Suratman Ketua Penolong Pengarah Unit Kandungan dan Kreatif suhana_dtv@rtm.gov.my 03-2288 7316 / 03-2282 4590
2
Puan Nur Hafizoh binti Idris Ketua Penolong Pengarah Unit Kawalan Kualiti nurhafizoh@rtm.gov.my
3
Kosong Penolong Pengarah Perolehan Swasta 03-22887919 / 7081 / 7918
4
Puan Hartini binti Haris Penolong Pengarah Dokumentasi & Kewangan hartiniharis@rtm.gov.my 03-22887315 / 7080 / 7320
5
Puan Intan Suhaida binti Sujas Penolong Pengarah Perolehan Luar Negara intansuhaida@rtm.gov.my 03-22887321 / 7498 / 7499
6
Puan Noraziah binti Zakaria Penolong Pengarah Kontrak & Pembekalan noraziahz@rtm.gov.my 03-22887084 / 7082 / 7918

Unit Reka Bentuk

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Khairullizam bin Selamat Ketua Penolong Pengarah B48 khairullizam@rtm.gov.my 03-22887310
2
Encik Azizulrahim bin Yusof@Abdul Aziz Pembantu Tadbir (P/O) N22 azizulrahimy@rtm.gov.my 03-22887310
3
Puan Siti Marina binti Mohamad Nawi Pembantu Tadbir (P/O) N22 sitimarina@rtm.gov.my 03-22887310
4
Encik Nor Julaydie bin Norrizan Pembantu Tadbir (P/O) N19 norjulaydie@rtm.gov.my 03-22887599
5
Puan Nurfatin Hidayah binti Azahari Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurfatin@rtm.gov.my 03-22887599
6
Puan Afieza binti Bidin Pembantu Tadbir (P/O) N19 afieza@rtm.gov.my 03-22887599
7
Kosong Pembantu Operasi N11

Perkhidmatan Set (Rancangan)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Penolong Pengarah Set, Pereka B44 03-22887563
2
Encik Rosman bin Abdullah Pereka B41 rosman@rtm.gov.my 03-22887420
3
Puan Wan Norani binti Abdullah Pereka B32 wanoraini@rtm.gov.my 03-22887423
4
Encik Ridzuan bin Nuruddin Pereka B32 (TBBK) ridzuan@rtm.gov.my 03-22887421
5
Encik Noramin bin Hamzah Pereka B29 03-22887669
6
Encik Shafizul bin Sazali Pereka B29 shafizul@rtm.gov.my 03-22887421
7
Puan Soffia Fulliana binti Ahmad Fuat Pereka B29 soffia@rtm.gov.my 03-22887423
8
Puan Suriati binti Sulaiman Pereka B29 suriatis@rtm.gov.my 03-22887422
9
Puan Normazaiton binti Mohamed Pereka B29 normazaiton@rtm.gov.my 03-22887423
10
Puan Azita binti Ahmad Pereka B29 azita@rtm.gov.my 03-22887423
11
Puan Siti Nur binti Mat Arip @ Aman Pereka B29 sitinur@rtm.gov.my 03-22887420
12
Puan Siti Salmi binti Said Pereka B29 03-22887420
13
Puan Nurul Syahirin binti Ahmad Ali Akbar Pereka B29 03-22887420
14
Encik Mustafa Afifi bin Muhammad Dahlan Penerbit Rancangan B29 (Kontrak) 03-22887422
15
Encik Mohd Radzuan bin Romli Penerbit Rancangan B29 (Kontrak) 03-22887669
16
Encik Abdul Shuhadi bin Mohamed Amin Pereka B19 03-22887422
17
Encik Mahadi bin Abdullah Pereka B19 03-22887461

Perkhidmatan Grafik Rancangan

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Penolong Pengarah Grafik, Pereka B44 03-22887572
2
Puan Noraini binti Zainal Pereka B41 noraini@rtm.gov.mY 03-22887568
3
Puan Siti Nor Azlina binti Nayan Pereka B32 (TBBK) Azlina.nayan@rtm.gov.my 03-22887532
4
Encik Khairulrizal bin Mohamed Sidek Pereka B29 03-22887568
5
Encik Azizul Hakiman bin Radzi Pereka B29 azizulhakiman@rtm.gov.my 03-22887568
6
Encik Muhammad Hafiz bin Radzi Pereka B29 03-22887568
7
Puan Wan Norazila binti Megat Hassan Pereka B29 norazila@rtm.gov.my 03-22887925
8
Encik Muhammad Ihsanuddin bin Zulkifli Pereka B29 ihsan@rtm.gov.my 03-22887925
9
Puan Jamaliah binti Samsudin Pereka B29 lia@rtm.gov.my 03-2288 7568
10
Encik Mohd Fakrul Razie bin Mohd Mazlan Penerbit Rancangan B29 (Kontrak) fakrulrazie@rtm.gov.my 03-22887925
11
Puan Riduwati binti Lakman Penerbit Rancangan B29 (Kontrak) riduwati@rtm.gov.my 03-22887568
12
Puan Rohana binti Mat Lazim Pereka B22 (TBBK) hanna@rtm.gov.my 03-22887532
13
Encik Zulhimy bin Iddris Pereka B22 (TBBK) zulhimy@rtm.gov.my 03-22887568
14
Encik Bukhari bin Mohammad Pereka B19 03-22887925
15
Encik Mohd Hafizie bin Mohd Tajudin Pereka B19 03-22887925
16
Encik Khairool Hazmeen bin Katimin Penerbit Rancangan B29 (Kontrak) khairool@rtm.gov.my 03-22887568
17
Encik Jeffry bin Alinar Pereka B29 (Piecemeal) jefrry@rtm.gov.my 03-22887568
18
Encik Muhammad Asyraf bin Hanafi Pereka B29 (Piecemeal) asyrafhanafi@rtm.gov.my 03-22887568
19
Encik Muhammad Nizamuddin bin Raus Pereka B29 (Piecemeal) 03-22887568

Perkhidmatan Reka Bentuk (Berita)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
TS Hazizul Jaya bin Ab Rahim Penolong Pengarah Reka Bentuk (Berita) / Pereka B44 hazizul@rtm.gov.my 03-22887048
2
Encik Ahmad Faiz bin Ahmad Mustafa Penerbit Rancangan B41 (Grafik Berita) 03-22887568
3
Encik Mohd Zainuri bin Ramlan Pereka B41 (Set Berita) 03-22887542
4
Puan Farah binti Md Radzi Pereka B32 (Set Berita) 03-22887542
5
Puan Nor Idayu binti Che Mat Penerbit Rancangan B29 (Set Berita) idayu@rtm.gov.my 03-22887542
6
Encik Mohamad Faries bin Alias Pereka B29 (Grafik Berita) 03-22887568
7
Encik Tim Wei Terk Penerbit Rancangan B29 (Kontrak) (Grafik Berita) timwei@rtm.gov.my 03-22887568
8
Puan Haena Haezwani binti Jamal Penerbit Rancangan B29 (Kontrak) (Set Berita) 03-22887542
9
Encik Mohd Hairi bin Atan Pereka B29 (Grafik Berita) hairi@rtm.gov.my 03-22887568
10
Encik Mohd Rizuan bin Md Isa Pereka B29 (Grafik Berita) riduanisa@rtm.gov.my 03-22887568
11
Encik Muhammad Najmi bin Maufik Zambry Pereka B29 (Grafik Berita) 03-22887568
12
Kosong Pereka B29 (Grafik Berita)
13
Encik Kamarul bin Abdul Jamal Pereka B19 03-22887568

Perkhidmatan Acara dan Pameran

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Penolong Pengarah Acara Dan Pameran, Pereka B42 03-22887424
2
Encik Amirza bin Md Isa Pereka B29 amirza@rtm.gov.my 03-22887422
3
Encik Mohd. Herman bin Ismail Pereka B29 herman@rtm.gov.my 03-22887669
4
Puan Naemah binti Hassan Penerbit Rancangan B29 03-22887542
5
Encik Jeffrezal bin Mohd Tarmizi Pereka B22 (KUP) jeffrezal@rtm.gov.my 03-22887426
6
Encik Mohd Shairazi bin Mohd Sharif Pereka B22 (TBBK) shairazi@rtm.gov.my 03-22887426
7
Puan Siti Fadilah binti Sheikh Ahmad Pereka B22 (TBBK) 03-22887426
8
Encik Mohd Ishak bin Abd Rashid Pereka B19 mohd.ishak@rtm.gov.my 03-22887423
9
Encik Amiruddin Faiz bin Amat Yusof Pereka B19 03-22887426
10
Puan Asmah binti Nasip Pereka B19 asmahn@rtm.gov.my 03-22887426
11
Encik Khairul Ashrin bin Ithnin Pereka B19 03-22887542
12
Puan Nurul Adila binti Abdul Rashid Pereka B29 (Piecemeal) 03-22887542
13
Encik Khairul Ridhwan bin Ab Razak Pereka B29 (Piecemeal) 03-22887426

Perkhidmatan Imej

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Sharinneza binti Ab Bakar Penolong Pengarah Imej B44 sharinneza@rtm.gov.my 03-2288 7047
2
Puan Nur Anisa Aziz Pereka B41 anisa@rtm.gov.my 03-2288 7526
3
Puan Marliana binti Alias Pereka B29 marliana_alias@rtm.gov.my 03-2288 7526
4
Puan Jariah binti Mahdi Pereka B29 jariah@rtm.gov.my 03-2288 7526
5
Puan Ziera binti Omar Pereka B29 ziera@rtm.gov.my 03-2288 7526
6
Encik Azham Azli bin Yaacob Penerbit Rancangan B29 03-2288 7551
7
Puan Azmalhaja binti Abu Khanipah Penerbit Rancangan B29 azmalhaja@rtm.gov.my 03-2288 7551
8
Puan Nor Farrah Deba binti Mohd Rizal Pahlavy Pereka B22 03-2288 7551
9
Puan Dayang Farini Jurusolek B29 03-2288 7457
10
Puan Fatimah Zaharah binti Ahad Jurusolek B22 03-2288 7457
11
Encik Muhamad Taufiq Aymaduddin bin Amirudin Jurusolek B29 03-2288 7551
12
Encik Mohd Husni bin Mohd Samli Penerbit Rancangan B29 (Kontrak) husni@rtm.gov.my 03-2288 7457
13
Encik Mohamad Ismawardi bin Ismail Penerbit Rancangan B29 (Kontrak) ismawardi@rtm.gov.my 03-2288 7457
14
Puan Jasmin binti Shafe-ee Jurusolek B19 jsdmin@rtm.gov.my 03-2288 7457
15
Puan Mastura binti Sudirman Jurusolek B19 03-2288 7457
16
Encik Mustaqim bin Sedik Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7551
17
Puan Nuraini binti Abdul Rahim Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7551
18
Puan Redha Norlaziha binti Sulaiman Penerbit Rancangan B29(K) norlaziha@rtm.gov.my 03-2288 7551
19
Encik Roslan bin Shamsuddin Jurusolek B19 roslans@rtm.gov.my 03-2288 7457
20
Encik Saran Anak Lagong Penerbit Rancangan B29 03-2288 7376
21
Encik Zamzuri bin Ali Jurusolek B19 zamzuriali@rtm.gov.my 03-2288 7457
22
Puan Zammira binti Azemi Jurusolek B19 03-2288 7457
23
Puan Haryana binti Harun Pereka B19 haryana@rtm.gov.my 03-2288 7376
24
Puan Siti Norazlinda binti Mamat Penerbit Rancangan B29 03-2288 7551
25
Encik Muhammad Firdaus bin Ishak Jurusolek B29 03-2288 7457
26
Puan Liza binti Baharudin Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7551

Perkhidmatan Penyelaras Pentas

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Azizi bin Mohd Ismail Penerbit Rancangan B22 (TBBK) 03-22887461
2
Encik Mohd Kudus bin Abu Hasan Penerbit Rancangan B22 (KUP) 03-22887461
3
Encik Mohd Al Hafeez bin Abdul Majid Penerbit Rancangan B19 03-22887461
4
Encik Mohd Azhari bin Mohd Noor@Ab Aziz Piecemeal B29 (Galeri) 03-22887437
5
Encik Azizi bin Mohamad Ketarudin Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
6
Encik Darul Nafis bin Mat Lazim Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
7
Encik Khairul Anuar bin Kasim Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
8
Encik Mohamad Jamzali bin Baili Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
9
Encik Mohammad Shahidan bin Mohammed Idris Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
10
Encik Muhammad Rahimi bin Mohd Riduan Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
11
Encik Muhammad Syawalludin bin Mohd Idris Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
12
Encik Mohd Al Hakim Farhan bin Mohd Jofferi Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
13
Encik Mohd Saufi bin Yusoff Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
14
Encik Mohd Shahrizad bin Jaafar Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
15
Encik Nik Mohd Ridzuan bin Nik Ariff Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
16
Encik Rafianwari bin Rosli Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
17
Encik Saiful Mustafa bin Nazib Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
18
Encik Muhamad Fariezan bin Azman Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
19
Encik Amirul Hakim bin Suandi Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461
20
Encik Muhammad Aizuddin bin Azlan Piecemeal B29 (Penyelaras Pentas) 03-22887461

Unit Pusat Sumber Penyiaran

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Ketua Penolong Pengarah S48 03-22888012

Unit Perpustakaan TV

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Mazidah binti Abd Rahman Penolong Pengarah /Pustakawan S44 mazidah@rtm.gov.my 03-2288 7920
2
Encik Muhamad Shakif bin Shamsuddin Penolong Pustakawan S32 03-2288 7341 / 7281
3
Puan Angammah a/p Periasamy Pembantu Pustakawan S22 angammah@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281
4
Encik Che Zanihan bin Che Mat Ghani Pembantu Pustakawan S22 chezanihan@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281
5
Encik Raqimi Asrul bin Yunus Pembantu Pustakawan S22 03-2288 7341 / 7281
6
Puan Doris binti Anthony Masuil Pembantu Pustakawan S22 03-2288 7404
7
Puan Nor Sazlinawati binti Selamat Pembantu Pustakawan S19 03-2288 7341 / 7281
8
Encik Mohd Salihin bin Md. Salim Pembantu Pustakawan S19 03-2288 7341 / 7281
9
Puan Sansuriya binti Abdul Hisham Pembantu Pustakawan S19 sansuriya@rtm.gov.my 03-2288 7281
10
Puan Normala binti Samsuni Pembantu Pustakawan S19 normalasamsuni@rtm.gov.my 03-2288 7991
11
Puan Susan Tressena Ak Betong Pembantu Pustakawan S19 03-2288 7991
12
Encik Mohd Hisham bin Hashim Penerbit Rancangan B29 03-2288 7341 / 7281
13
Puan Siti Busyro binti Abdul Shukur Pembantu Pustakawan S19 sitibusyro@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281
14
Puan Siti Noor Shafidayu binti Mohd Sufiee Pembantu Pustakawan S19 03-2288 7991
15
Puan Asnida binti MYassin@Mat Nasir Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7341 / 7281
16
Puan Norhaniza binti Ahmad Ramli Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7341 / 7281
17
Encik Mohd Hibri bin Saeni Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7341 / 7281
18
Encik Muhammad Raziq Irfan bin Ismail - Pembantu Tadbir N19 03-2288 7341
19
Encik Muhamad Hanizam bin Manan Pembantu Tadbir N19 03-2288 8806
20
Encik Mohd Aszrul bin Mustapa Pembantu Operasi N11 03-2288 7281

Perpustakaan Berita TV/Radio

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Fandy Izuan bin Johari Penolong Pegawai Pustakawan S29 fandyizuan@rtm.gov.my 03-22887433
2
Puan Suzila binti Ramli Pembantu Pustakawan S22 suzila@rtm.gov.my 03-22887433
3
Puan Asrina binti Haji Ismail Pembantu Pustakawan S22 03-22887204
4
Encik Mohd Dzaidee bin Md Morni Pembantu Pustakawan S22 03-22887433
5
Puan Suriani binti Suyuti Pembantu Pustakawan S19 surianisuyuti@rtm.gov.my 03-22887899
6
Puan Noraa'in binti Semat Pembantu Pustakawan S19 norain@rtm.gov.my 03-22887433
7
Encik Mohd Azli bin Md Issa Penerbit Rancangan B19 03-22887433
8
Encik Jalaluddin bin Saari Pembantu Pustakawan S19 03-22887433
9
Puan Nor Fatimatul Azreen binti Aziz Pembantu Pustakawan S19 norfatimah@rtm.gov.my 03-22887433
10
Puan Rafidah binti Bakar Penerbit Rancangan B29 (Kontrak JPA) 03-22887433
11
Puan Rosidah binti Said Penerbit Rancangan B29 (Kontrak JPA) 03-22887433

Pusat Sumber Maklumat

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Asrina binti Haji Ismail Pembantu Pustakawan asrina@rtm.gov.my 03-2288 7204

Rakam Khanah

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Ketua Penolong Pengarah B48 KUP 03-2288 7297
2
Puan Nur Sahida binti Jaafar Penerbit Rancangan B29 nursahida@rtm.gov.my 03-2288 7845
3
Puan Pon Kogilam A/P Punnusamy Penerbit Rancangan B19 ponkogilam@rtm.gov.my 03-2288 7846
4
Encik Mohd Fairus bin Manshor Penerbit Rancangan B19 fairusmanshor@rtm.gov.my 03-2288 7845
5
Encik Ganes Sanjay Kumar A/L Krishen Lal Penerbit Rancangan B19 sanjay@rtm.gov.my 03-2288 7848
6
Encik Muhammad Syazwan bin Zaulkipli Pembantu Pustakawan S19 syazwanadli@rtm.gov.my 03-2288 7845

Muzium

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Mazidah Abd Rahman Penolong Pengarah /Pustakawan mazidah@rtm.gov.my 03-2288 7920
2
Encik Muhamad Hanizam bin Manan Pembantu Tadbir N19 03-22888806

Seksyen Perancangan Strategik

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Wan Wizana binti Hashim Timbalan Pengarah B54 wizana@rtm.gov.my 03-2282 3870
2
Puan Aniza binti Abdul Ghani Setiausaha Pejabat N29 aniza@rtm.gov.my 03-2288 8743
3
Puan Sumathy a/p Vadiappan Ketua Penolong Pengarah B52 03-2282 6379
4
Kosong Penolong Pengarah B44
5
Puan Rohiny Subramaniam Penolong Pengarah B44 rohiny@rtm.gov.my 03-2288 8335
6
Puan Mutiaah binti Samsudin Penerbit Rancangan B41(K) mutiah@rtm.gov.my 03-2288 8793
7
Puan Noorhidayu binti Samsuddin Penerbit Rancangan B29 03-2288 8793
8
Puan Nor Shahidah binti Ramli Pembantu Tadbir N19 norshahidah@rtm.gov.my 03-2288 8793

Seksyen Dasar dan Penyelidikan

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Tuan Haji Mohamed Ayub bin Syed Mohamed Timbalan Pengarah ayub@rtm.gov.my 03-2288 7931
2
Puan Nor Aishah binti Ismail Pembantu Setiausaha Pejabat noraishah@rtm.gov.my 03-2288 7655
3
Encik Sabri bin Mansor Ketua Penolong Pengarah Seksyen Penyelidikan sabrimansor@rtm.gov.my 03-2288 8390
4
Encik Reza Shariman bin Othman Ketua Penolong Pengarah Seksyen Dasar alexreza@rtm.gov.my 03-2282 3264
5
Kosong Penolong Pengarah Seksyen Penyelidikan 03-2288 7292
6
Puan Maleyana binti Ali Penolong Pengarah Seksyen Dasar maleyana@rtm.gov.my 03-2288 7655
7
Puan Norfadhilah binti Ahmad Mawawi Penolong Pengarah B44 norfadhilah@rtm.gov.my 03-2288 7591
8
Puan Mardhiyah binti Mohammed Zin Penerbit Rancangan B29 mardhiyah@rtm.gov.my 03-2288 7292
9
Puan Noor Hazirah binti Mohd Azmi Pembantu Tadbir (P/O) noorhazirah@rtm.gov.my 03-2288 7655

Seksyen Perhubungan Antarabangsa

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
YBrs Dr. Haida binti Baba Zain Ketua Penolong Pengarah haidababazain@rtm.gov.my 03-2288 8208
2
Puan Ain Sabrina binti On Penolong Pengarah ainsabrina@rtm.gov.my 03-2288 7009
3
Puan Juliyana binti Hussain Penolong Pengarah julia@rtm.gov.my 03-2283 3624
4
Puan Umi Kalsom binti Zakaria Penerbit Rancangan umi@rtm.gov.my 03-2288 7009
5
Puan Zeti Fazlia binti Ahmad@Ahmad Zaki Penerbit Rancangan zeti_fazlia@rtm.gov.my 03-2288 7009