Direktori Angkasapuri

Seksyen Digital

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Kosong Ketua Penolong Pengarah B48 03-2636 4151
2 Puan Shuhaili binti Ariffin Penolong Pengarah B44 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7957

Sub-kategori

Unit Media Sosial

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Zurainiwati binti Ibrahim Penerbit Rancangan B44 zurainiwati@rtm.gov.my 03-2636 4149
2
Puan Jubaida binti Abdul Hamid Penerbit Rancangan B41 03-2636 1724
3
Puan Farihah binti Abdullah Penerbit Rancangan B41 farihah@rtm.gov.my 03-2636 1724
4
Encik Muhd Firdaus bin Abdullah Penerbit Rancangan B29 firdausabdullah@rtm.gov.my 03-2636 1724
5
Puan Normala binti Supaat Penerbit Rancangan B29 normala@rtm.gov.my 03-2636 1724
6
Puan Siti Syamira binti Mazlan Penerbit Rancangan B29 sitisyamira@rtm.gov.my 03-2636 1724
7
Encik Nur Izzuddin Syamim bin Mohd Bahrin Penerbit Rancangan B41 (K) nurizzuddin@rtm.gov.my 03-2636 1724
8
Puan Khairunnisa binti Ismail Penerbit Rancangan B41 (K) nisaismail@rtm.gov.my 03-2636 1724
9
Encik Muhamad Affiq bin Zulkifle Penerbit Rancangan B41 (K) affiqzulkifle@rtm.gov.my 03-2636 1724
10
Puan Nurisma Natasya binti Ismail Penerbit Rancangan B29 (K) ismatasya@rtm.gov.my 03-2636 1724
11
Puan Sumeetha Nair a/p Krishnan Penerbit Rancangan B29 (K) sumeethanair@rtm.gov.my 03-2636 1724
12
YM Raja Azrill bin Raja Azmil Penerbit Rancangan B29 (K) rajaazrill@rtm.gov.my 03-2636 1724
13
Encik Amirul Asyraf bin Alias Penerbit Rancangan B29 (K) asyraf@rtm.gov.my 03-2636 1724

Unit VOD

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Siddiq Pahlawan bin Mohd Wazir Penerbit Rancangan B44 siddiqpahlawan@rtm.gov.my 03-2288 7950
2
Encik Mohammad Fairuz bin Abd Hanif Penerbit Rancangan B41 m.fairuz@rtm.gov.my 03-2288 7950
3
Puan Nadhrah binti Mohamad Penerbit Rancangan B32 nadhrah@rtm.gov.my 03-2288 7960
4
Puan Nurazila binti Abd Aziz Penerbit Rancangan B32 nurazila@rtm.gov.my 03-2288 7950
5
Encik Mohamad Faizal bin Omar Penerbit Rancangan B29 faizal.omar@rtm.gov.my 03-2288 7960
6
Puan Rohasliza binti Mohamad Penerbit Rancangan B41 (K) roshasliza@rtm.gov.my 03-2288 7950

Unit Grafik

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Muhammad Zul Akhmal bin Mohd Rodzi Penerbit Rancangan B41 zulakhmal@rtm.gov.my 03-2636 1724
2
Encik Mohammad Rafzan bin A. Rahim Pereka Grafik B29 (K) rafzan@rtm.gov.my 03-2636 1724
3
Encik Muharam Shah bin Muhamad Pereka Grafik B29 (K) muharamshah@rtm.gov.my 03-2636 1724

Unit Portal

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 03-2288 7950
2
Encik Ahmad Azham Rifhan bin Azaman Pereka Grafik B29 (K) azham@rtm.gov.my 03-2636 1724

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri Kota Media
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 01 Disember 2023.

Jumlah Pengunjung : 46241952

Peralatan Web