Direktori Angkasapuri

Seksyen Digital

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Puan Nor Sanusre binti Ramli (K.S.D.) Ketua Penolong Pengarah B48 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22887957
2 Puan Shuhaili binti Ariffin Penolong Pengarah B44 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22887950

Sub-kategori

Seksyen RTM Online

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Siddiq Pahlawan bin Mohd Wazir Penerbit Rancangan B44 siddiqpahlawan@rtm.gov.my 03-2288 7950
2
Puan Zanariah binti Abdul Latiff Penerbit Rancangan B32 zana@rtm.gov.my 03-2288 7950
3
Puan Aminah binti Jusoh Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 aminahj@rtm.gov.my 03-2288 7950
4
Puan Nurazila binti Abd Aziz Penerbit Rancangan B29 nurazila@rtm.gov.my 03-2288 7950
5
Puan Nadhrah binti Mohamad Penerbit Rancangan B29 nadhrah@rtm.gov.my 03-2288 7960
6
Puan Hemalatha Sriranggan Penerbit Rancangan B29 03-2288 7960
7
Encik Muhamad Aidil bin Roslan Penerbit Rancangan B29 (K) aidilroslan@rtm.gov.my 03-2288 7950
8
Encik Mohammad Rafzan bin A. Rahim Pereka Grafik Berkomputer B29 (K) rafzan@rtm.gov.my 03-2288 7950
9
Encik Muharam Shah bin Muhamad Pereka Grafik Berkomputer B29 (K) muharamshah@rtm.gov.my 03-2288 7950
10
Encik Ahmad Azham Rifhan bin Azaman Pereka Grafik Berkomputer B29 (K) azham@rtm.gov.my 03-2288 7950
11
Puan Rohasliza binti Mohamad Penerbit Rancangan B41 (K) roshasliza@rtm.gov.my 03-2288 7950

Seksyen Interactive Content Creation Centre (ICCC)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Penolong Pengarah B44 03-2288 7947
2
Kosong Penerbit Rancangan B44 03-2288 7947
3
Puan Rosnizam binti Sukor Penerbit Rancangan B30 rosnizam@rtm.gov.my 03-2288 7947
4
Puan Sahida binti Ramli Penerbit Rancangan B30 03-2288 7947
5
Puan Zarina binti Khafadi @ Khafandi Penerbit Rancangan B41 (K) zarinakhafandi@rtm.gov.my 03-2288 7947
6
Puan Zuriawati binti Ibrahim Penerbit Rancangan B41 (K) zuriawati@rtm.gov.my 03-2288 7947
7
Puan Adibah Nazihah binti Abd Malek Penerbit Rancangan B41 (K) adibahnazihah@rtm.gov.my 03-2288 7947
8
Puan Faras Haireen binti Abd Jalil Penerbit Rancangan B29 (K) farashaireen@rtm.gov.my 03-2288 7947
9
Encik Mohd Zam Harir bin Abdul Wahab Penerbit Rancangan B29 (K) zam@rtm.gov.my 03-2288 7947
10
Encik Mohd Khairul Firdaus bin Mohd Khalid Penerbit Rancangan B29 (K) firdauskhaled@rtm.gov.my 03-2288 7947

Unit Media Sosial

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Zurainiwati binti Ibrahim Penerbit Rancangan B44 zurainiwati@rtm.gov.my 03-2288 7950
2
Puan Jubaida binti Abdul Hamid Penerbit Rancangan B41 03-2288 7950
3
Encik Muhammad Zul Akhmal bin Mohd Rodzi Penerbit Rancangan B41 zulakhmal@rtm.gov.my 03-2288 7950
4
Puan Farihah binti Abdullah Penerbit Rancangan B41 farihah@rtm.gov.my 03-2288 7950
5
Encik Muhd Firdaus bin Abdullah Penerbit Rancangan B29 firdausabdullah@rtm.gov.my 03-2288 7950
6
Puan Normala binti Supaat Penerbit Rancangan B29 normala@rtm.gov.my 03-2288 7950
7
Encik Nur Izzuddin Syamim bin Mohd Bahrin Penerbit Rancangan B41 (K) nurizzuddin@rtm.gov.my 03-2288 7950
8
Puan Khairunnisa binti Ismail Penerbit Rancangan B41 (K) nisaismail@rtm.gov.my 03-2288 7950
9
Puan Siti Syamira binti Mazlan Penerbit Rancangan B41 (K) sitisyamira@rtm.gov.my 03-2288 7950
10
Encik Muhamad Affiq bin Zulkifle Penerbit Rancangan B41 (K) affiqzulkifle@rtm.gov.my 03-2288 7950
11
Puan Noor Hajjar binti Abdul Malek Penerbit Rancangan B29 (K) hajjarmalek@rtm.gov.my 03-2288 7950
12
Puan Nurisma Natasya binti Ismail Penerbit Rancangan B29 (K) ismatasya@rtm.gov.my 03-2288 7950
13
Puan Sumeetha Nair Krishnan Penerbit Rancangan B29 (K) sumeethanair@rtm.gov.my 03-2288 7950
14
YM Raja Azrill bin Raja Azmil Penerbit Rancangan B29 (K) rajaazrill@rtm.gov.my 03-2288 7950
15
Encik Amirul Asyraf bin Alias Penerbit Rancangan B29 (K) asyraf@rtm.gov.my 03-2288 7950

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 09 Ogos 2022.

Jumlah Pengunjung : 33060456

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Peralatan Web