Direktori Angkasapuri

Bhg. Pemasaran dan Promosi

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Puan Suhana binti Suratman Pengarah Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 8198
2 Puan Hasanah binti Ghazali Pembantu Setiausaha Pejabat N19 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 8198
3 Kosong Timbalan Pengarah 03-2288 7714
4 Puan Latipah binti Md Zubir Ketua Penolong Pengarah B48 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7516
5 Puan Jumaahtun binti Abdul Ghani Ketua Penolong Pengarah B48 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7545
6 Kosong Penolong Pengarah B44 (Promo & Kreatif) 03-2288 7536
7 Encik Norismadi bin Abdul Manap Penolong Pengarah B44 (Kawal Selia) 03-2288 7936
8 Encik Muhammad Sariman bin Abd Manap Penolong Pengarah B44 (Jualan) Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03- 2288 7586
9 Puan Siti Rasihah binti Madli Penerbit Rancangan B41 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7545
10 Puan Azerina binti Sabri Penerbit Rancangan B41 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7545
11 Puan Norasmahani binti Shaari Penerbit Rancangan B32 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2282 6443
12 Encik Mohd Redzuan bin Rusni Penerbit Rancangan B29 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7128
13 Kosong Penerbit Rancangan B29 03-2288 7538
14 Puan Balilah binti Mohd Shaari Penerbit Rancangan B29 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7129
15 Puan Nur Afni binti Mohd Suhaimi Penerbit Rancangan B19 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7129
16 Puan Rohayu binti Abdul Wahab Penerbit Rancangan B19 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7538
17 Puan Nor Afizah binti Mohd Zainal Penerbit Rancangan B19 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7545
18 Puan Noor Zihan binti Jumat Penolong Pembantu Penerbitan N29 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7545
19 Kosong Pembantu Tadbir (P/O) N19 03-2288 7545
20 Puan Siti Ruqaiyah binti Haji Hashim Penerbit Rancangan B41(K) Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7545

Sub-kategori

Seksyen Promosi Dan Kreatif TV

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Muhd Fadhli bin Muhd Salleh Penerbit Rancangan B29 muhdfadhli@rtm.gov.my 03-2288 7538
2
Encik Yogendran a/l Poobalan Penerbit Rancangan B29 yugendran@rtm.gov.my 03-2288 7538
3
Encik Ahmad bin Hassan Penerbit Rancangan B29 ahmadhassan@rtm.gov.my 03-2288 7538
4
YM Ku Hazizi bin Ku Halim Penerbit Rancangan B29(K) kuhazizi@rtm.gov.my 03-2288 8355
5
Puan Nor Alina binti Omardin Penerbit Rancangan B29(K) noralina@rtm.gov.my 03-2288 8355
6
Encik Edzwan Junaidi Penerbit Rancangan B29(K) edzwan@rtm.gov.my 03-2288 8355
7
Encik Mohd Faisan bin Abdul Ghani Penerbit Rancangan B29(K) mohdfaisan@rtm.gov.my 03-2288 8355
8
Encik Nasiruddin bin Idris Penerbit Rancangan B29(K) nasiruddin@rtm.gov.my 03-2288 8355
9
Puan Siti Aishah binti Abdul Razak Penerbit Rancangan B29(K) aishahrazak@rtm.gov.my 03-2288 7610
10
Encik Rosly Adam bin Abdul Rahman Penerbit Rancangan B29(K) roslyadam@rtm.gov.my 03-2288 8355
11
Encik Zarul Izman bin Hj Mahari Penerbit Rancangan B29(K) zarulizman@rtm.gov.my 03-2288 8355
12
Encik Muhamad Munir bin Muhamad Alias Penerbit Rancangan B29(K) muhdmunir@rtm.gov.my 03-2288 7610
13
Encik Mohd Nur Azizi bin Basri Penerbit Rancangan B29(K) mohdnurazizi@rtm.gov.my 03-2288 7610
14
Encik Muhamad Fakhrie bin Ismail Penerbit Rancangan B29(K) mfakhrie@rtm.gov.my 03-2288 8355
15
Encik Muhammad Shahrul Shazwan bin Hasan Penerbit Rancangan B29(K) shahrulshaz@rtm.gov.my 03-2288 7610
16
Puan Nur Balqis binti Abu Bakar Penerbit Rancangan B29(K) nurbalqisab@rtm.gov.my 03-2288 7610
17
Encik Lee Wan Penerbit Rancangan B41(P) leewan@rtm.gov.my 03-2288 8355

Seksyen Penjadualan

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Rizawati binti Mat Penerbit Rancangan B32 rizawati@rtm.gov.my 03-2288 7523
2
Puan Farah Haslinda binti Mohd Nasir Penerbit Rancangan B32 farahaslinda@rtm.gov.my 03-2288 8016
3
Encik Syamsul Alwan bin Yusof Penerbit Rancangan B19 syamsulalwan@rtm.gov.my 03-2288 7129
4
Puan Salmi binti Musa Penerbit Rancangan B19 03-2288 7315
5
Encik Khairuddin bin Junid Penerbit Rancangan B29(K) khairuddinj@rtm.gov.my 03-2288 7489
6
Puan Hanani binti Ismail Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7610
7
Puan Nurul Hafiza binti Sabran Penerbit Rancangan B29(K) nhafiza@rtm.gov.my 03-2288 7523
8
Puan Hanisah binti Hassan Penerbit Rancangan B29(K) hanisah@rtm.gov.my 03-2288 7523
9
Puan Nuradliana Aishah binti Azmi Penerbit Rancangan B29(K) nuradliana@rtm.gov.my 03-2288 7523
10
Puan Amirah Sahira binti Jamaluddin Penerbit Rancangan B29(K) amirahsahira@rtm.gov.my 03-2288 7523
11
Puan Suraya binti Suib Penerbit Rancangan B29(K) surayasuib@rtm.gov.my 03-2288 7489

Seksyen Kawal Selia Iklan TV

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Akmal Azizudin Malis@Idris Penerbit Rancangan B32 akmal@rtm.gov.my 03-2288 7523
2
Puan Wan Zuroh binti Wan Manaff Penerbit Rancangan B30 wanzuroh@rtm.gov.my 03-2288 7560
3
Puan Fauziah binti Awang Penerbit Rancangan B22 fauziahawang@rtm.gov.my 03-2288 7560
4
Encik Wan Ibrahim bin Mohd Abd Wahab Penerbit Rancangan B19 03-2288 7560

Seksyen Kawal Selia Iklan Radio

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Siti Hajar binti Rusdi Penerbit Rancangan B29(K) sitihajar@rtm.gov.my 03-2288 7128
2
Puan Suriati binti Sukiman Penerbit Rancangan B19 suriatis@rtm.gov.my 03-2288 7128
3
Puan Susila Subramaniam Penerbit Rancangan B19 susila@rtm.gov.my 03-2288 7128
4
Puan Norazira binti Ismail Penerbit Rancangan B29(K) norazira@rtm.gov.my 03-2288 7523

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 17 Ogos 2022.

Jumlah Pengunjung : 33149997

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Peralatan Web