Direktori Angkasapuri

Unit Akaun

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Mohammed Faisal bin Mohd Shokri Akauntan WA41 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22887061

Sub-kategori

Akaun (Pentadbiran)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Fasihah binti Mustapha Pembantu Tadbir (P/O) N19 fasihah@rtm.gov.my 03-22887062
2
Encik Shah Hizuwan bin Samsudin Pembantu Operasi N11 shah_hizuwan@rtm.gov.my 03-22887066

Akaun (Elaun Perjalanan)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Rizaima binti Mohd Radzi Penolong Akauntan W29 rizaima@rtm.gov.my 03-22887069
2
Puan Noor Roshedah binti Zakaria Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 roshedah@rtm.gov.my 03-22887617
3
Puan Syaffiqah Atiqah binti Mahadi Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 syaffiqah@rtm.gov.my 03-22887063
4
Puan Nur Izzati Natasha binti Mohd Rosdi Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 nurizzati@rtm.gov.my 03-22887063
5
Puan Norakmar binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 norakmar@rtm.gov.my 03-22887617

Akaun (Elaun Lebih Masa)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Norabiatul Saadiah binti Soid Penolong Akauntan W29 norabiatul@rtm.gov.my 03-22888494
2
Encik Roslan bin Sanat Pembantu Tadbir (Kewangan) W26 roslansanat@rtm.gov.my 03-22887065
3
Puan Zarina binti Hj Dawam Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 zarina.dawam@rtm.gov.my 03-22887578
4
Encik Razie a/l Bah Bot Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 razie@rtm.gov.my 03-22887065
5
Encik Muhamad Hafiz bin Zahlan Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 muhamadhafiz@rtm.gov.my 03-22887578
6
Puan Syamsyafinas binti Shamsuddin Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 syamsyafinas@rtm.gov.my 03-22887068
7
Puan Faiznoor Sakinah binti Sahime Pembantu Tadbir (P/O) N19 (Kontrak) faiznoor@rtm.gov.my 03-22887578

Akaun (Hasil)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Mohd Zahari bin Mamat Penolong Akauntan W29 (KUP) mohdzahari@rtm.gov.my 03-22887067

Akaun (Gaji)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Nor Azalina binti Mohamad Din Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 norazalina@rtm.gov.my 03-22887801
2
Puan Faizurawati binti Bidin Zaman Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 (TBK) faizurawati@rtm.gov.my 03-22888424
3
Puan Juliah binti Mohd Sahri Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 juliahsahri@rtm.gov.my 03-22887619
4
Puan Nur Fatihah binti Badurruddin Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 fatihah@rtm.gov.my 03-22887617
5
Puan Nurul Sharini binti Ab Kadir @ Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurulsharini@rtm.gov.my 03-22887617

Akaun (Bil)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Norhayati binti Mohd Yusoff@Abdul Aziz Penolong Akauntan W29 (KUP) hayati@rtm.gov.my 03-22887067
2
Puan Amy Adlynda binti Mohamad Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 amyadlynda@rtm.gov.my 03-22887077
3
Kosong Pembantu Tadbir (Kewangan) W19
4
Puan Ummi Kalsum binti Abu Ma'sod Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 ummikalsum@rtm.gov.my 03-22888404

Akaun (Artis / Piecemeal)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Salizah binti Yunos Penolong Akauntan W29 (KUP) salizahyunos@rtm.gov.my 03-22887801
2
Puan Siti Arnida binti Ahmad Pembantu Tadbir (Kew) W22 (KUP) sitiarnida@rtm.gov.my 03-22887801
3
Encik Mohamad Azlan bin Asaari Pembantu Tadbir (Kew) W19 azlanasaari@rtm.gov.my 03-22887065