Direktori Angkasapuri

Unit Akaun

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Mohammed Faisal bin Mohd Shokri Akauntan WA41 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7061

Sub-kategori

Akaun (Pentadbiran)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Fasihah binti Mustapha Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK1) fasihah@rtm.gov.my 03-2288 7062
2
Encik Shah Hizuwan bin Samsudin Pembantu Operasi N11 shah_hizuwan@rtm.gov.my 03-2288 7066

Akaun (Bayaran dan Hasil)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Rizaima binti Mohd Radzi Penolong Akauntan W29 rizaima@rtm.gov.my 03-2288 8494
2
Encik Mohd Zahari bin Mamat Penolong Akauntan W29 (KUP) mohdzahari@rtm.gov.my 03-2288 7067
3
Puan Norhayati binti Mohd Yusoff@Abdul Aziz Penolong Akauntan W29 (KUP) hayati@rtm.gov.my 03-2288 7801
4
Puan Salizah binti Yunos Penolong Akauntan W29 (KUP) salizahyunos@rtm.gov.my 03-2288 7801

Akaun (Bayaran dan Hasil - Sekretariat Kewangan dan Berita Ehwal Semasa)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Amy Adlynda binti Mohamad Pembantu Tadbir (Kew) W22 amyadlynda@rtm.gov.my 03-2288 7065
2
Puan Siti Arnida binti Ahmad Pembantu Tadbir (Kew) W22 (KUP) sitiarnida@rtm.gov.my 03-2288 7801
3
Encik Muhamad Hafiz bin Zahlan Pembantu Tadbir (Kew) W19 muhamadhafiz@rtm.gov.my 03-2288 7065
4
Puan Nur Hidayah binti Ashar Pembantu Tadbir (Kew) W19 nurhidayah_ashar@rtm.gov.my 03-2288 7065
5
Puan Ummi Kalsum binti Abu Ma'sod Pembantu Tadbir (Kew) W19 ummikalsum@rtm.gov.my 03-2288 8404
6
Puan Faiznoor Sakinah binti Sahime Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) faiznoor@rtm.gov.my 03-2288 7065

Akaun (Bayaran dan Hasil - Program TV dan Program Radio)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Noraini binti Yusof Pembantu Tadbir (Kew) W22 norainiyusof@rtm.gov.my 03-2288 7619
2
Puan Noor Roshedah binti Zakaria Pembantu Tadbir (Kew) W22 roshedah@rtm.gov.my 03-2288 7617
3
Puan Faizurawati binti Bidin Zaman Pembantu Tadbir (Kew) W22 (TBK) faizurawati@rtm.gov.my 03-2288 7077
4
Encik Razie a/l Bah Bot Pembantu Tadbir (Kew) W19 razie@rtm.gov.my 03-2288 7063
5
Puan Syamsyafinas binti Shamsuddin Pembantu Tadbir (Kew) W19 syamsyafinas@rtm.gov.my 03-2288 7617
6
Encik Muhammad Aizuddin bin Mohamad Nasir Pembantu Tadbir (Kew) W19 m_aizuddin@rtm.gov.my 03-2288 7063

Akaun (Bayaran dan Hasil - Bekalan Filem dan Operasi Penyiaran)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Roslan bin Sanat Pembantu Tadbir (Kew) W26 roslansanat@rtm.gov.my 03-2288 7617
2
Puan Norakmar binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 norakmar@rtm.gov.my 03-2288 7617

Akaun (Gaji/ Pendahuluan/ Pinjaman)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Zuraida binti Jusoh Penolong Akauntan W29 03-2288 8494

Akaun (Gaji)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Nor Azalina binti Mohamad Din Pembantu Tadbir (Kew) W22 norazalina@rtm.gov.my 03-2288 7067
2
Puan Nur Izzati Natasha binti Mohd Rosdi Pembantu Tadbir (Kew) W19 nurizzati@rtm.gov.my 03-2288 7077
3
Encik Mohamad Azlan bin Asaari Pembantu Tadbir (Kew) W19 azlanasaari@rtm.gov.my 03-2288 7077
4
Puan Nurul Sharini binti Ab Kadir @ Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurulsharini@rtm.gov.my 03-2288 8404

Akaun (Pendahuluan Diri dan Pelbagai/ Pinjaman/ Panjar Khas)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Juliah binti Mohd Sahri Pembantu Tadbir (Kew) W19 juliahsahri@rtm.gov.my 03-2288 8404
2
Puan Syaffiqah Atiqah binti Mahadi Pembantu Tadbir (Kew) W19 syaffiqah@rtm.gov.my 03-2288 7067

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 09 Ogos 2022.

Jumlah Pengunjung : 33060222

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Peralatan Web