Direktori Angkasapuri

Seksyen Sumber Manusia

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Puan Ernie Masnita Binti A Hamid Timbalan Pengarah Seksyen Sumber Manusia Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7773
2 Puan Noorul Aiin Binti Kashah Pembantu Setiausaha Pejabat N22 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7773

Sub-kategori

Pentadbiran

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Noorliza Binti Saffuan Pegawai Tadbir (P/O)N22 liza@rtm.gov.my 03-22887391
2
Encik Ahmad Fadlee Bin Mohd Sharif Pembantu Operasi N11 ahmadfadlee@rtm.gov.my 03-22887390
3
Puan Nurul Huda Binti Abd Rahim Pembantu Operasi N11 hudarahim@rtm.gov.my 03-22887390
4
Encik Mohd Izwanizam Bin Bidin Pembantu Awam H11 03-22887390

Unit Naik Pangkat

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Firdaus Binti Abdul Jalal Penolong Pengarah M44 firdausjalal@rtm.gov.my 03-22887764
2
Puan Nor Azimah Binti Alwi Pembantu Tadbir (PO) N22 azimah@rtm.gov.my 03-22887515
3
Puan Nuratikah binti Hamdan Pembantu Tadbir (PO) N19 nuratikah_hamdan@rtm.gov.my 03-22887515

Unit Psikologi

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Sofiyyah Low Siew Ping Pegawai Psikologi S44 sofiyyahlow@rtm.gov.my 03-22888437
2
Puan Zaleha Binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) zaleha@rtm.gov.my 03-22888464

Unit HRMIS

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Sarina Binti Mohamad Yusup Pembantu Tadbir (P/O) N22 sarina@rtm.gov.my 03-22888453
2
Puan Thulasi A/p Panjanathan Pembantu Tadbir (P/O) N22 thulasipanjanath@rtm.gov.my 03-22888457
3
Puan Noor Zahorin Binti Aminudin Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) noorzahorin@rtm.gov.my 03-22888457

Unit Latihan & Kerjaya

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Norazila Binti Roslan Penolong Pegawai Tadbir N29 norazila@rtm.gov.my 03-22888193
2
Encik Badrul Hissam Bin Ahmad Sapri Pembantu Tadbir (P/O) N19 badrul_hissam@rtm.gov.my 03-22888458
3
Puan Shahirah Radhiah binti Roslan Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) shahirah@rtm.gov.my 03-22888193

Unit Kemudahan Perkhidmatan

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Zainuddin Bin Taib Ketua Pembantu Tadbir N26 zainuddin@rtm.gov.my 03-22887482
2
Puan Noor Hidayah Binti Othman Pembantu Tadbir (P/O) N19 noorhidayah@rtm.gov.my 03-22888357
3
YM Raja Nazmie Aiza Binti Raja Kamaruzzaman Pembantu Tadbir (P/O) N19 rajanazmieaiza@rtm.gov.my 03-22888363

Unit Perkhidmatan I (Bakat & Seni (B) / Guna Sama)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Azizulrahim Bin Yusof @ Abdul Aziz Pembantu Tadbir (P/O) N22 azizulrahimy@rtm.gov.my 03-22887760
2
Puan Siti Hajar Binti Osman Pembantu Tadbir (P/O) N19 siti.hajar@rtm.gov.my 03-22888363
3
Puan Nurul Hafiza Binti Mohd Shahri Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurulhafiza@rtm.gov.my 03-22887760
4
Encik Mohammad Iskandar Zulqarnain Bin Meklas Pembantu Tadbir (P/O) N19 miskandar@rtm.gov.my 03-22887390
5
Puan Shafiqa Saara Binti Shukri Pembantu Tadbir (P/O) N19 shafiqasaara@rtm.gov.my 03-22887579
6
Puan Nalita Diaz Binti Alwy Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) nalitadiaz@rtm.gov.my 03-22887760
7
Puan Siti Shahrizah Binti Rosli Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) 03-22887760

Unit Perkhidmatan II (Kejuruteraan (J)/Kontrak )

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Azlin Binti Abd Khalid Penolong Pegawai Tadbir N36 azlin@rtm.gov.my 03-22887584
2
Encik Mohd Zahid Bin Adam Pembantu Tadbir (P/O) N22 zahud@rtm.gov.my 03-22887515
3
Encik Muhammad Fariz Bin Abdul Ghani Pembantu Tadbir (P/O) N19 fariz@rtm.gov.my 03-22887760
4
Puan Noor Hasniyah Binti Hassan Pembantu Tadbir (P/O) N19 noor@rtm.gov.my 03-22887482
5
Puan Masnizah Binti Jamil Noordin Pembantu Tadbir (P/O) N19 masnizah@rtm.gov.my 03-22887515
6
Puan Aziza Binti Kassim Pembantu Tadbir (P/O) N19 aziza@rtm.gov.my 03-22887515
7
Encik Muhammad Safwan Bin Noor Azany Pembantu Tadbir (P/O) N19 muhammadsafwan@rtm.gov.my 03-22887482

Unit Perjawatan

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Siti Nur Afiza binti Mohd Zulyadaen Penolong Pengarah M41 nurafiza@rtm.gov.my 03-22888195
2
Encik Suhaimi Bin Mat Isa Pembantu Tadbir (P/O) N19 suhaimimatisa@rtm.gov.my 03-22887391
3
Puan Aina Najwa Binti Mohd Pembantu Tadbir (P/O) N19 ainanajwa@rtm.gov.my 03-22887391

Unit Pencen

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Amirul Mu'minin Bin Amil Pembantu Tadbir (P/O) N19 amirulmuminin@rtm.gov.my 03-22887579
2
Puan Nurfarhanim Binti Mohamad Zalani Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurfarhanim@rtm.gov.my 03-22887579

Unit Prestasi

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Faridah Binti Hadadak Pembantu Tadbir (P/O) N19 faridah_hadadak@rtm.gov.my 03-22888363