Direktori Angkasapuri

Seksyen Sumber Manusia

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Puan Ernie Masnita binti A Hamid Timbalan Pengarah Seksyen Sumber Manusia Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7773
2 Puan Noorul Aiin binti Kashah Pembantu Setiausaha Pejabat N22 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7773

Sub-kategori

Pentadbiran

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Noorliza binti Saffuan Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBBK) liza@rtm.gov.my 03-2288 7391
2
Puan Shahirah Radhiah binti Roslan Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) shahirah@rtm.gov.my 03-2288 7391
3
Puan Nurul Huda binti Abd Rahim Pembantu Operasi N11 hudarahim@rtm.gov.my 03-2288 7390
4
Encik Ahmad Fadlee bin Mohd Sharif Pembantu Operasi N11 ahmadfadlee@rtm.gov.my 03-2288 7390
5
Encik Mohd Iswanizam bin Bidin Pembantu Awam H11 iswanizam@rtm.gov.my 03-2288 7390

Unit Naik Pangkat

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Ainin Sofea binti Mohd Fozi Penolong Pengarah M41 aininsofea@rtm.gov.my 03-2288 7764
2
Puan Nor Azimah binti Alwi Pembantu Tadbir (PO) N22 azimah@rtm.gov.my 03-2288 7515
3
Puan Nuratikah binti Hamdan Pembantu Tadbir (PO) N19 nuratikah_hamdan@rtm.gov.my 03-2288 7515

Unit Psikologi

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Sofiyyah Low Siew Ping Pegawai Psikologi S44 sofiyyahlow@rtm.gov.my 03-2288 8437
2
Puan Latipah binti Ramzi Penerbit Rancangan B29 03-2288 8464

Unit Perjawatan

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Siti Nur Afiza binti Mohd Zulyadaen Penolong Pengarah M41 nurafiza@rtm.gov.my 03-2288 8195
2
Encik Muhammad Haris Syazwan bin A.Rashid Pembantu Tadbir (P/O) N19 harissyazwan@rtm.gov.my 03-2288 7391
3
Puan Aina Najwa binti Mohd Pembantu Tadbir (P/O) N19 ainanajwa@rtm.gov.my 03-2288 7391
4
Puan Zaleha binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) zaleha@rtm.gov.my 03-22887482

Unit HRMIS

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Sarina binti Mohamad Yusup Pembantu Tadbir (P/O) N22 sarina@rtm.gov.my 03-2288 8453
2
Encik Amirul Mu'minin bin Amil Pembantu Tadbir (P/O) N19 amirulmuminin@rtm.gov.my 03-2288 8457
3
Puan Rosliana binti Safiee Pembantu Tadbir (P/O) N19 rosliana@rtm.gov.my 03-2288 8457

Unit Latihan & Kerjaya

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
YM Raja Azam bin Raja Mamat Penolong Pegawai Tadbir N29 rajaazam@rtm.gov.my 03-2288 8193
2
Encik Badrul Hissam bin Ahmad Sapri Pembantu Tadbir (P/O) N19 badrul_hissam@rtm.gov.my 03-2288 8458
3
Encik Ahmad Nurhakimi bin Sharif Pereka Grafik B29 (K) ahmadnurhakimi@rtm.gov.my 03-2288 8458

Unit Kemudahan Perkhidmatan

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Haslinda binti Mazlan Ketua Pembantu Tadbir N26 haslindamazlan@rtm.gov.my 03 2288 7390
2
Puan Noor Hidayah binti Othman Pembantu Tadbir (P/O) N19 noorhidayah@rtm.gov.my 03-2288 8357
3
YM Raja Nazmie Aiza binti Raja Kamaruzzaman Pembantu Tadbir (P/O) N19 rajanazmieaiza@rtm.gov.my 03-2288 8363

Unit Pencen

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Nurfarhanim binti Mohamad Zalani Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurfarhanim@rtm.gov.my 03 2288 7482
2
Puan Noor Zahorin binti Aminudin Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) noorzahorin@rtm.gov.my 03 2288 7482

Unit Perkhidmatan I (Bakat & Seni (B) / Guna Sama)

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Azizulrahim bin Yusof@Abdul Aziz Pembantu Tadbir (P/O) N22 azizulrahimy@rtm.gov.my 03-2288 7760
2
Puan Siti Hajar binti Osman Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK1) siti.hajar@rtm.gov.my 03-2288 8363
3
Puan Nurul Hafiza binti Mohd Shahri Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK1) nurulhafiza@rtm.gov.my 03-2288 7579
4
Encik Mohammad Iskandar Zulqarnain bin Meklas Pembantu Tadbir (P/O) N19 miskandar@rtm.gov.my 03-2288 7390
5
Puan Nurhaini binti Haimi Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurhaini@rtm.gov.my 03-2288 7579
6
Puan Nalita Diaz binti Alwy Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) nalitadiaz@rtm.gov.my 03-22887760
7
Puan Siti Shahrizah binti Rosli Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) sitishahrizah@rtm.gov.my 03-2288 7760

Unit Prestasi

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Faridah binti Hadadak Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK1) faridah_hadadak@rtm.gov.my 03-2288 8363

Unit Perkhidmatan II (Kejuruteraan (J)/Kontrak )

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Azlin binti Abd Khalid Penolong Pegawai Tadbir N36 azlin@rtm.gov.my 03-2288 7584
2
Encik Mohd Zahid bin Adam Pembantu Tadbir (P/O) N22 zahid@rtm.gov.my 03-2288 7515
3
Encik Muhammad Fariz bin Abdul Ghani Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK1) fariz@rtm.gov.my 03-2288 7760
4
Puan Noor Hasniyah binti Hassan Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK1) noor@rtm.gov.my 03-2288 7482
5
Puan Masnizah binti Jamil Noordin Pembantu Tadbir (P/O) N19 masnizah@rtm.gov.my 03-2288 7515
6
Puan Aziza binti Kasim Pembantu Tadbir (P/O) N19 aziza@rtm.gov.my 03-2288 7515
7
Encik Muhammad Safwan bin Noor Azany Pembantu Tadbir (P/O) N19 muhammadsafwan@rtm.gov.my 03-2288 7482

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri Kota Media
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 08 Februari 2023.

Jumlah Pengunjung : 39606038

Peralatan Web