Direktori Angkasapuri

Bhg. Perkhidmatan Teknikal

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Kosong Pengarah Bahagian Perkhidmatan Teknikal 03-2288 7570
2 Puan Nik Nurfatin Amira binti Nik Samudin Pembantu Setiausaha Pejabat N19 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2288 7570

Sub-kategori

Seksyen Teknikal Rangkaian Kajang

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Wan Ariffin bin Wan Hussin Timbalan Pengarah J54 wanariffin@rtm.gov.my 03-8736 1530
2
Puan Norhanim binti Yahya Timbalan Pengarah (Perkhidmatan) J52 norhanim@rtm.gov.my 03-8736 1530
3
Ts. Khairuddin bin Hj Osman Ketua Penolong Pengarah J48 khair@rtm.gov.my 03-8736 1530
4
Encik Abd Aziz bin Mohamed Ketua Penolong Pengarah J48 aziz@rtm.gov.my 03-8736 1530
5
Encik Irywan Nizam bin Ramli Penolong Pengarah J44 irywan@rtm.gov.my 03-8736 1530
6
Encik Amiruddin bin Jemaat Penolong Pengarah J44 amiruddinj@rtm.gov.my 03-8736 1530
7
Encik Mohd Fauzi bin Ali Hassan Penolong Pengarah J44 mohdfauzi@rtm.gov.my 03-8736 1530
8
Encik Muhammad Aliff bin Hassan Jurutera J41 aliff@rtm.gov.my 03-8736 1530
9
Kosong Jurutera J41 03-8736 1530
10
Encik Mohd Razib bin Mohamed Penolong Jurutera JA38 razib@rtm.gov.my
11
Puan Maznah binti Jusoh Admin maznah_jusoh@rtm.gov.my 03-8736 1530

Seksyen Mekanikal & Eletrikal

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Ir. Mohd Khairi bin Mohd Sanusi Timbalan Pengarah J52 khairis@rtm.gov.my 03-2288 7644
2
Encik Ali Mazrul bin Zakariah Jurutera Mekanikal J44 alimazrul@rtm.gov.my 03-2288 7514
3
Encik Muhammad Rezza bin Zainudin Jurutera Elektrik J41 rezza@rtm.gov.my 03-2288 7044
4
Encik Mohd Jazmi bin Kamarudin Penolong Jurutera JA36 mohdjazmi@rtm.gov.my 03-2288 7180
5
Encik Muhamed bin Jaafar Penolong Jurutera JA29 muhamed@rtm.gov.my 03-2288 7948
6
Encik Muhammad Na'im bin Mohamad Nor Sing Penolong Jurutera JA29 naimnorsing@rtm.gov.my 03-2288 7962
7
Puan Rozita binti Mat Jusoh Penolong Jurutera JA29 rozitamatjusoh@rtm.gov.my 03-2288 7961
8
Encik Mohd Shazrul bin Berhan Penolong Jurutera JA29 shazrul@rtm.gov.my 03-2288 7948
9
Encik Mohd Fauzi bin Abu Hassan Shaari Penolong Jurutera JA29 pozy@rtm.gov.my 03-2288 7948
10
Encik Muhamad Firdaus bin Mohd Zain Penolong Jurutera JA29 firdaus.zain@rtm.gov.my 03-2288 7948
11
Encik Mohd Yusri bin Mohd Yatim Penolong Jurutera JA29 iman_yusry@rtm.gov.my 03-2288 7948
12
Encik Muhammad Azhari bin Abdullah Penolong Jurutera JA29 azhari@rtm.gov.my 03-2288 7962
13
Encik Mohd Rohaizad bin Tajol Arus Penolong Jurutera JA29 rohaizad@rtm.gov.my 03-2288 7962
14
Encik Mohd Firdaus bin Nan Penolong Jurutera JA29 firdaus.nan@rtm.gov.my 03-2288 7962
15
Encik Mohd Samsol bin Mat Yusop Penolong Jurutera JA29 msamsol@rtm.gov.my 03-2288 7962
16
Encik Muhamad Salleh bin Abu Hassan Penolong Jurutera JA29 muhamad_salleh@rtm.gov.my 03-2288 7948
17
Encik Azrul Iqmal bin Asari Penolong Jurutera JA29 azruliqmal@rtm.gov.my 03-2288 7948
18
Encik Amirul Fariz bin Mohd Rashid Penolong Jurutera JA29 amirulfariz@rtm.gov.my 03-2288 7962
19
Encik Suib bin Ahmad Penjaga Jentera Elektrik J26 shuib@rtm.gov.my 03-2288 7948
20
Encik Mustakim bin Bustamam Penjaga Jentera Elektrik J22 mustakimbustamam@rtm.gov.my 03-2288 7948
21
Encik Abdul Aziz bin Kasri Penjaga Jentera Elektrik J22 aziz_k@rtm.gov.my 03-2288 7948
22
Encik Zailan bin Kamaruzaman Penjaga Jentera Elektrik J22 kzailan@rtm.gov.my 03-2288 7948
23
Encik Muhammad Syukri bin Zakaria Penjaga Jentera Elektrik J22 msyukri@rtm.gov.my 03-2288 7948
24
Encik Karmawijaya bin Mohd Jafar Penjaga Jentera Elektrik J22 karma@rtm.gov.my 03-2288 7948
25
Encik Sezali bin Baharudin Penjaga Jentera Elektrik J22 03-2288 7948
26
Encik Muhammad Ajwad bin Zainuddin Penjaga Jentera Elektrik J19 mohammadajwad@rtm.gov.my 03-2288 7948
27
Encik Muhammad Zahrulfazlan bin Ismail Penjaga Jentera Elektrik J19 zahrulfazlan@rtm.gov.my 03-2288 7948
28
Encik Mohamad Hisham bin Abdul Hamid Pembantu Kemahiran H22 mhisham@rtm.gov.my 03-2288 7948
29
Encik Rashid Azman bin Mohamad Pembantu Kemahiran H22 rashidazman@rtm.gov.my 03-2288 7948
30
Encik Ali Mousadeq bin Sideq Pembantu Kemahiran H22 alimousadeq@rtm.gov.my 03-2288 7948
31
Encik Hairum bin Rahim Pembantu Kemahiran H22 hairum@rtm.gov.my 03-2288 7962
32
Encik Mohamad Zaki bin Mohamad Arsat Pembantu Kemahiran H22 mzaki@rtm.gov.my 03-2288 7962
33
Encik Yusaini bin Ismail Pembantu Kemahiran H22 yusaini@rtm.gov.my 03-2288 7962
34
Encik Mohd Hanizam bin Mohamad Sidek Pembantu Kemahiran H22 hanizam@rtm.gov.my 03-2288 7948
35
Encik Hafidzul Asyraf bin Jamil Pembantu Kemahiran H19 hafidzul@rtm.gov.my 03-2288 7962
36
Encik Pian Hafiz bin Piramele Pembantu Kemahiran H19 pianhafiz@rtm.gov.my 03-2288 7948
37
Encik Mohamad Khairulfitri bin Maid Pembantu Awam H11 03-2288 7948
38
Encik Mohd Sabari bin Mohd Ghani Pembantu Awam H11 mohdsabari@rtm.gov.my 03-22887948
39
Encik Mohd Mahathir bin Ibrahim Pembantu Awam H11 mohdmahathir@rtm.gov.my 03-2288 7948
40
Encik Musfaidzin bin Suhaili Pembantu Awam H11 musfaidzin@rtm.gov.my 03-2288 7948
41
Encik Awang Rahmat bin Awang Jaferi Pembantu Awam H11 awangrahmat@rtm.gov.my 03-2288 7948

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 15 Ogos 2022.

Jumlah Pengunjung : 33104425

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Peralatan Web