Direktori Angkasapuri

Seksyen Program Studio

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Puan Norlizah binti Fadzilah Timbalan Pengarah Seksyen Program Studio (Jurutera Penyiaran J52) Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22887333
2 Puan Maizuhrah binti Muhamad Setiausaha Pejabat Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22887333

Sub-kategori

Unit Audio

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Kosong Jurutera Penyiaran J48 (Ketua Penolong Pengarah) 03-22888230
2 Encik Munir Asyraf bin Mohamed Jurutera Penyiaran J41 Audio munirmohamed@rtm.gov.my 03-22888430 / 7634 / 7654
3 Encik Mohd Azmi bin Mustapha Penolong Jurutera JA40 mohdazmi@rtm.gov.my 03-22887377 / 7378
4 Encik Meor Rashidi bin Meor Shaari Penolong Jurutera JA38 (Studio dan Siaran Luar) meor@rtm.gov.my 03-22887652
5 Puan Maimunah binti Hj. Ja'afar Penolong Jurutera JA38 (Studio dan Siaran Luar) maimunah@rtm.gov.my 03-22887378
6 Encik Abd Malek bin Kasman Penolong Jurutera JA38 (Studio & Siaran Luar) abdmalek@rtm.gov.my 03-22887378
7 YM. Tunku Ibrahim bin Tunku Ahmad Penolong Jurutera JA38 (Studio & Siaran Luar) tibrahim@rtm.gov.my 03-22887652
8 Encik Ahmad Najib bin Salleh Penolong Jurutera JA38 (Studio & Siaran Luar) najib@rtm.gov.my 03-22887654
9 Encik Ali bin Ishak Penolong Jurutera JA38 (Studio dan Siaran Luar) alishak@rtm.gov.my 03 22887377 / 7378
10 Syed Abdullah bin Syed Hassan Alsagoff Penolong Jurutera JA38 (Studio dan Siaran Luar) syedabdullah@rtm.gov.my 03-22887377 / 7378
11 Vernaline Chan Yip Sau Penolong Jurutera JA38 (Pentadbiran) vernaline@rtm.gov.my 03-22887377 / 7378
12 Puan Norfaizah binti Mohd Anuar Penolong Jurutera JA29 (Pentadbiran Audio) faizahanuar@rtm.gov.my 03-22887654

Unit Visual

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Kosong Ketua Penolong Pengarah (Penerbit Rancangan B48) 03-22887323 / 22827519
2 Puan Noor Azizah binti Mohamad Penolong Pengarah (Penerbit Rancangan B44) noorazizah@rtm.gov.my 03-22887323
3 Puan Norhana binti Baharom Jurutera Penyiaran J41 (Visual) norhana@rtm.gov.my 03-22888948
4 Kosong Jurutera Penyiaran J41 (Visual) 03-22888997
5 Kosong Penolong Jurutera JA40 03-22887699
6 Haji Omar bin Haji Salleh Jurufotografi B40 (Ketua Unit Multimedia) omarsalleh@rtm.gov.my 03-22887929 / 7930
7 Encik Mohd Yunus binti Hj Ismail Penolong Jurutera JA36 (Studio & Siaran Luar) myunus@rtm.gov.my 03-22887331
8 Encik Mohd Shariman bin Nordin Penolong Jurutera JA36 (Studio & Siaran Luar) shariman@rtm.gov.my 03-22887699
9 Encik Mohamad Zolkapeli bin Mat Hussain Penolong Jurutera JA36 (Studio dan Siaran Luar) zolkapeli@rtm.gov.my 03-22887378 / 7377
10 Encik Zamri bin Halid Penolong Jurutera JA36 (Studio & Siaran Luar) zamri@rtm.gov.my 03-22887699 /8176/7467
11 Encik Mohamad Zaini bin Hashim Penolong Jurutera JA36 (Studio & Siaran Luar) mdzaini@rtm.gov.my 03-22887699
12 Encik Mohamad Salleh bin Ramlan Penolong Jurutera JA36 ( ADP dan Studio) mohamadsalleh@rtm.gov.my 03-22887654
13 Encik Ahmad Mahir bin Nawawi Penolong Jurutera JA36Penolong Jurutera JA36 (Studio & Siaran Luar) ahmadmahir@rtm.gov.my 03-22887699
14 Encik Mohd Hanapi bin Hamzah Penolong Jurutera JA36 (Studio & Siaran Luar) mohdhanapi@rtm.gov.my 03-22887699
15 Puan Siti Norazleen binti Abdul Razak Penerbit Rancangan B22 (Kewangan) 03-22888128
16 Puan Nur Mazni binti Zainuddin Penerbit Rancangan B22 (Pentadbiran Visual) 03-22887311
17 Puan Haniza binti Ahmad Penerbit Rancangan B19 (Pentadbiran) hanizahmad@rtm.gov.my 03-22888127
18 Encik Faez Faisal bin Mohd Maki Pembantu Awam H11 faez@rtm.gov.my 03-22888125
19 Encik Jazarul Arif bin Jamaludin Jurufotografi B38 (Pentadbiran Unit Multimedia) jazarul@rtm.gov.my 03-22887929
20 Puan Rozita binti Khamis Jurufotografi B29 (Ketua Unit Foto) rozitakhamis@rtm.gov.my 03-22887447

Unit Suntingan

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Puan Maleyana Binti Ali Penerbit Rancangan B44 (Penolong Pengarah Unit Suntingan) maleyana@rtm.gov.my 03-22887387
2 Puan Siti Hajjar Binti Ab Jabar Penerbit Rancangan B32 ( Ketua Unit Voice Over (VO)) hajjar@rtm.gov.my 03-22887312
3 Encik Manshor Bin Kemari Penerbit Rancangan B32 ( Ketua Unit Asia Vision Berita TV) mashor@rtm.gov.my 03-22887386
4 Encik Herman Fuad Mohamad Penerbit Rancangan B32 ( Ketua Unit Visual Editor (VE)) herman@rtm.gov.my 03-22887386
5 Encik Azrul Izwan bin Ariffin Penerbit Rancangan B29 (Ketua Unit Audio Dubbing) azrulizwan@rtm.gov.my 03-22887635 / 7394

Unit Pencahayaan

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Rafizi bin Roslan Jurutera Penyiaran J44 (Penolong Pengarah Unit Pencahayaan) rafizi@rtm.gov.my 03-22887666
2 Encik Abdul Aziz bin Hashim Penolong Jurutera JA38 (ADP & Studio) abdulaziz@rtm.gov.my 03-22887377
3 Encik Mohd Johari bin Mamat Penolong Jurutera JA36 (Studio & Siaran Luar) mohdjohari@rtm.gov.my 03-22887699
4 Puan Maznah binti Ali Penolong Jurutera JA36 (Pentadbiran) maznah.ali@rtm.gov.my 03-22887377
5 Encik Helmi bin Mohamad Penolong Jurutera JA36 (Studio & Siaran Luar) helmi@rtm.gov.my 03-22887699
6 Encik Abdul Rahman bin Mohd Jufri Penolong Jurutera JA36 (Studio dan Siaran Luar) rahman.jufri@rtm.gov.my 03-22887331
7 Encik Ahmad Ramli bin Kamarudin Penolong Jurutera JA36 (Studio dan Siaran Luar) ahmadramli@rtm.gov.my 03-22887652
8 Encik Zainordin bin Ismail Penolong Jurutera JA36 (Studio & Siaran Luar) zainordin@rtm.gov.my 03-22887699
9 Syed Saifuddin Al Ayubi bin Syed Alwi Penolong Jurutera JA36 (Studio dan Siaran Luar) syedsaifuddin@rtm.gov.my 03-22887377 / 7378

Unit Tempahan Fasiliti

NO. NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Wan Yusoff Bin Wan Abdullah Penerbit Rancangan B44 (Penolong Pengarah Unit Tempahan Fasiliti) wanyusoff@rtm.gov.my 03-22887381
2 Puan Zairani Binti Khamis Penerbit Rancangan B22 (Tempahan) zairani@rtm.gov.my 03-22887383
3 Puan Siti Aishah Binti Ahmad Shah Penerbit Rancangan B19 (Sewaan) sitiaishah@rtm.gov.my 03-22887382
4 Cik Farah Noorasilah Binti Muhamad Sani Penerbit Rancangan B19 (Pentadbiran) farahsany@rtm.gov.my 03-22887382
5 Cik Deviga a/p Segaran Pembantu Operasi N11 deviga@rtm.gov.my 03-22887383
6 Encik Mohd Fadil Bin Abd Majid Pembantu Awam H11 03-22887382