Direktori Angkasapuri

Seksyen Saluran TV

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Ramlee bin Johari Timbalan Pengarah Seksyen Saluran TV Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2636 4139
2 Puan Mahidah binti Mahiden Pembantu Setiausaha Pejabat Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-2636 4140

Sub-kategori

Unit Saluran TV1

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Suhaila binti Md Zaini Pengurus Saluran TV1 suhaila@rtm.gov.my 03-2636 4141
2
Puan Nor Amirah binti Mat Shafie Setiausaha Pejabat tv1@rtm.gov.my 03-2636 4137
3
Puan Noraziah binti Zakaria Penolong Pengurus Saluran TV1 noraziahz@rtm.gov.my 03-2636 1562
4
Puan Mazlina binti Baharom Penerbit Rancangan B44 mazlinabaharom@rtm.gov.my 03-2636 1540
5
Puan Rosnah binti Yahya Penerbit Rancangan B41 rosnahyahya@rtm.gov.my 03-2288 7351
6
Puan Wan Norshazila binti Wan Zain Penerbit Rancangan B41 03-2636 1499
7
Encik Muhamad Razlan bin Muhamad Zainy Penerbit Rancangan B41 03-2636 1514
8
Encik Zairul Eizam bin Abdul Rahman Penerbit Rancangan B41
9
Puan Rohana binti Kasiim Penerbit Rancangan B30 rohanakassim@rtm.gov.my 03-2288 7120
10
Puan Saliha binti salleh Penerbit Rancangan B29 03-2288 7360
11
Puan Jazilah binti Mat Sa’at Penerbit Rancangan B29 jazilah@rtm.gov.my 03-2288 7360
12
Encik Mohd Hafizi Hasriq Mohd Rus Zaharudin Penerbit Rancangan B29 hafizihasriq@rtm.gov.my 03-2288 7612
13
Encik Mohamad Faiszul bin Mohamad Puat Penerbit Rancangan B29 faiszul@rtm.gov.my 03-2288 7356
14
Encik Adi Irwan bin Aziz Penerbit Rancangan B29 adi@rtm.gov.my 03-2288 7356
15
Encik Mat Tamimi bin A.Kadir Penerbit Rancangan B29 tamimi@rtm.gov.my 03-2288 7356
16
Puan Kalaivanee a/p Moganaraja Pegawai Penerbitan N29
17
Puan Suzanna binti Sukiman Penerbit Rancangan B22 suzanna@rtm.gov.my 03-2636 1519
18
Puan Nur Aqila binti Ahmad Fauzi Penerbit Rancangan B19 nuraqila@rtm.gov.my 03-2288 7612
19
Encik Mohamad Karim bin Leman Penerbit Rancangan B19 mohammadkarim@rtm.gov.my 03-2288 7612
20
Puan Norhaniza binti Ramli Penerbit Rancangan B19 norhaniza@rtm.gov.my 03-2288 7612
21
Encik Muhammad Faizul bin Shahiri Penerbit Rancangan B41(K)
22
Encik Muhammad Hazwan bin Bakhri Penerbit Rancangan B41(K) hazwan@rtm.gov.my
23
Encik Muhammad Razis Iskandar Afrizal Penerbit Rancangan B41(K) razis@rtm.gov.my
24
Puan Nurulbadriah Rehan Penerbit Rancangan B41(K) nurulbadriah@rtm.gov.my
25
Puan Faizathul Amira binti Che Mustafa Penerbit Rancangan B41(K) faizathul@rtm.gov.my 03-2288 7363
26
Encik Mohd Firdaus bin Osman Penerbit Rancangan B41(K) mohdfirdaus@rtm.gov.my 03-2288 7363
27
Puan Suriyani binti Abdul Razak Penerbit Rancangan B29 (K) suriyani@rtm.gov.my 03-2288 7612
28
Puan Izzati binti Iriyas Penerbit Rancangan B29(K) izzati@rtm.gov.my 03-2288 7356
29
Puan Nurul Nadiah binti Mohd Isa Penerbit Rancangan B29(K) nurulnadiah@rtm.gov.my 03-2288 7612
30
Puan Nafsiah binti Maarof Penerbit Rancangan B29(K) nafsiah@rtm.gov.my 03-2288 7363
31
Puan Nurfazdila binti Mat Radzi Penerbit Rancangan B29(K) nurfazdila@rtm.gov.my 03-2288 7363
32
Puan Nurul Saira Alina binti Che Sakari Penerbit Rancangan B29(K) nurulsaira@rtm.gov.my 03-2288 7612
33
Encik Mohd Azmudin bin Abd Razak Penerbit Rancangan B29(K) azmudin@rtm.gov.my 03-2288 7363
34
Encik Mohd Aiman bin Shaharuddin Penerbit Rancangan B29(K) mohd.aiman@rtm.gov.my 03-2288 7363
35
Encik Mohd Rabani bin Abdul Halim Pembantu Operasi N11 mohdrabani@rtm.gov.my 03-2288 7612
36
Encik Azaril Ameer bin Yahaya Penerbit Rancangan B41 azaril@rtm.gov.my 03-2288 7360
37
Puan Rosnizam binti Sukor Penerbit Rancangan B30 rosnizam@rtm.gov.my 03-2288 7360
38
Puan Juita binti Johari Penerbit Rancangan B22 juita.johari@rtm.gov.my 03-2288 7363

Unit Saluran TV2

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Pengurus Saluran TV2 03-2636 4136
2
Kosong Pembantu Setiausaha Pejabat N19 03-2288 7355
3
Puan Hartini binti Haris Penolong Pengurus Saluran TV2 hartiniharis@rtm.gov.my 03-2636 4135
4
Kosong Ketua Operasi TV6 03-2636 1480
5
Puan Siti Azyyati binti Ab. Aziz Penerbit Rancangan B44 azyyati@rtm.gov.my 03-2636 1441
6
Puan Noora binti Mohamed Penerbit Rancangan B44 noora@rtm.gov.my 03-2636 1426
7
Kosong Penerbit Rancangan B44 03-2288 7302
8
Puan Haizat Faznon binti Ainon Penerbit Rancangan B42 haizatfaznon@rtm.gov.my 03-2288 7116
9
Puan Umi Raihan binti Marjikan Penerbit Rancangan B41 umiraihan@rtm.gov.my 03-2288 7116
10
Encik Syahrizan bin Abdullah Fadzil Shaimi Penerbit Rancangan B41 syahrizan@rtm.gov.my 03-2288 7118
11
YM Tengku Idzudin Nazrin bin Tengku Idris Penerbit Rancangan B41 03-2636 1425
12
Puan Hafizah Nur Syahirah binti Abdullah Penerbit Rancangan B41
13
Puan Norlizawani binti Harin Penerbit Rancangan B32 norlizawani@rtm.gov.my 03-2288 8120
14
Puan Rus Maizura binti Yahaya Penerbit Rancangan B32 03-2636 1430
15
Kosong Penerbit Rancangan B30 03-2288 7353
16
Puan Pimon a/p Patiang Penerbit Rancangan B29 pimon@rtm.gov.my 03-2288 7353
17
Puan Nor Aminah binti Ab Hamid Penerbit Rancangan B29 noraminah@rtm.gov.my 03-2288 7355
18
Encik Mahasan bin Hussin Penerbit Rancangan B29 mahasan@rtm.gov.my
19
Encik Muhammad Ikram bin Abd.Razak Penerbit Rancangan B29 03-2288 7353
20
Kosong Penerbit Rancangan B29 03-2288 7353
21
Encik Hisyamuddin bin Hashim Penerbit Rancangan B29 03-2288 7353
22
Puan Poonthendral a/p Veeran Penerbit Rancangan B29
23
Encik Muhd Hammami bin Yusoff Penerbit Rancangan B29 hammami@rtm.gov.my 03-2288 7353
24
Puan Intan Syazliana binti Suhaimi Penerbit Rancangan B29 intansyazliana@rtm.gov.my 03-2288 7353
25
Puan Azmiradiana binti Musa Penerbit Rancangan B29 azmiradiana@rtm.gov.my 03-2288 7353
26
Encik Khusaini bin Khalid Penolong Pegawai Penerbitan N29 khusaini@rtm.gov.my 03-2288 7353
27
Puan Norzilah binti Osman Penerbit Rancangan B29 norzilah@rtm.gov.my 03-2288 7353
28
Puan Gunasundari a/p Ganesan Penolong Pegawai Penerbitan N29 gunasundari@rtm.gov.my 03-2636 1439
29
Puan Azlina binti Shamsudin Penerbit Rancangan B22 (KUP) 03-2288 7353
30
Encik Mohd Razif bin Mohd Alin Penerbit Rancangan B22 03-2288 7353
31
Puan Zian Fazeha binti Saripin Penerbit Rancangan B22 03-2288 7353
32
Encik Mohd Zaid bin Abdullah Penerbit Rancangan B41(K) mohdzaid@rtm.gov.my 03-2636 1433
33
Puan Nur Mazni binti Abdul Razak Penerbit Rancangan B29(K) maznirazak@rtm.gov.my 03-2288 7353
34
Puan Adylla binti Mohd Haris Fadilah Penerbit Rancangan B29(K) adylla@rtm.gov.my 03-2288 7612
35
Puan Puwaneswari a/p Chandran Penerbit Rancangan B29(K) puwaneswari@rtm.gov.my 03-2288 8120
36
Puan Khairunisah Hanisah binti Jahim Penerbit Rancangan B19 khairunisah@rtm.gov.my 03-2288 7612

Unit Saluran Okey

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Ellia Norni binti Elias Pengurus Saluran Okey ellianorni@rtm.gov.my 03-26364132
2
Puan Norhaslita binti Hasnan Penolong Pengurus B44 norhaslita@rtm.gov.my 03-26364133
3
Puan Suryani binti Nayan Penerbit Rancangan B44 suryani@rtm.gov.my 03-26361468
4
Puan Siti Nor Razika binti Johar Penerbit Rancangan B44 norrazika@rtm.gov.my 03-26361468
5
Puan Siti Aisyah binti Sulaiman Penerbit Rancangan B41 sitiaisyah@rtm.gov.my 03-26361472
6
Puan Farah Hazlin binti Dzulcefly Penerbit Rancangan B30 farahzlin@rtm.gov.my 03-26361472
7
Puan Sadatul Shima binti Abd Hamid Penerbit Rancangan B29 sadatul@rtm.gov.my 03-26361472
8
Puan Ayu Afnizar binti Samsir Alamsyah Penerbit Rancangan B29 ayuafnizar@rtm.gov.my 03-26361461
9
Puan Nor Afiza binti Razali Penerbit Rancangan B22 norafiza@rtm.gov.my 03-26361459
10
Puan Umi Kalsum binti Baharudin Penerbit Rancangan B22 03-26361472
11
Encik Sharly Mohar bin Ramli Penerbit Rancangan B22 sharly@rtm.gov.my 03-26361487
12
Puan Siti Nor Syamiera binti Che Aziz Penerbit Rancangan B19 03-26361487
13
Puan Norshimah binti Dahalan Pembantu Operasi N11 03-26361459
14
Puan Rosyatimah binti Abdullah@Abd Razak Penerbit Rancangan B41(K) rosyatimah@rtm.gov.my 03-26361461
15
Puan Sarasvathy a/p Mugundan Penerbit Rancangan B41(K) sarasvathy@rtm.gov.my 03-26361461
16
Puan Nur Izhan binti Misron Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7030
17
Encik Muhammad Hafiz bin Hakimi Penerbit Rancangan B29(K) 03-26361487/03-22887185
18
Encik Muhammad Aizat bin Ariffin Penerbit Rancangan B29(K) 03-26361487
19
Puan Suziana binti Mohamad Penerbit Rancangan B29(K) suziana@rtm.gov.my 03-26361461
20
Puan Syahfiza binti Mohamad Zaki Penerbit Rancangan B29(K) syahfiza@rtm.gov.my 03-26361459
21
Puan Najwa Liyana binti Ramlan Penerbit Rancangan B41(K) 03-26361459
22
Puan Nurzianah Wahidah binti Din Penerbit Rancangan B41(K) 03-26361461
23
Puan Juliza binti Mohamad Asar Penerbit Rancangan B41(K) julizama@rtm.gov.my 03-26361461/03-22887185
24
Encik Mohammad Syazwan bin Nazri Penerbit Rancangan B29(K) 03-22887185
25
Encik Faizal bin Lamin Penerbit Rancangan B29(K) 03-22887030/03-26361472
26
Encik Alif Shahiman bin Che Aziz Penerbit Rancangan B29(K) 03-22887185

Saluran Sukan RTM

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Norismadi bin Abdul Manap Penerbit Rancangan B44 03-2288 7363
2
YM Raja Ahmad Yusof bin Raja Amzah Penerbit Rancangan B44 03-2636 1558
3
Datin Mastura binti Hj Ismail Penerbit Rancangan B41 mass_ismail@rtm.gov.my 03-2288 7363
4
Puan Siti Nur Akmar binti Mohd Yusof Penerbit Rancangan B41 akmaryusof@rtm.gov.my 03-2288 7363
5
Puan Siti Fatimah binti Ag Sulaiman Penerbit Rancangan B29 sitifatimah@rtm.gov.my 03-2288 7363
6
Puan Che Nor Asikim binti Muhammad Penerbit Rancangan B32 norasikim@rtm.gov.my 03-2288 7363
7
Puan Siti Noor Hazwani binti Helmi Penerbit Rancangan B29 hazwani@rtm.gov.my 03-2288 7363

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri Kota Media
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 28 November 2023.

Jumlah Pengunjung : 46165029

Peralatan Web