Direktori Angkasapuri

Seksyen Produksi TV

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Kosong Timbalan Pengarah Seksyen Produksi TV 03-22825825
2 Puan Noraniza binti Mohammed Setiausaha Pejabat Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 03-22825825

Sub-kategori

Unit Majalah & Dokumentari

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Siti Nurbaini binti Khairi Ketua Penolong Pengarah B48 sitinurbaini@rtm.gov.my 03-2288 8445
2
Encik Sariman bin Abdullah Penolong Pengarah B44 manabdullah@rtm.gov.my 03-2288 7890
3
Encik Hisyamudin bin Ahmad Penolong Pengarah B44 hisyamudin@rtm.gov.my 03-2288 7859
4
Puan Nur Ashidah binti Abdul Hamid Penerbit Rancangan B44 03-2288 7871
5
Puan Emelia binti Ali Penerbit Rancangan B44 03-2288 7871
6
Puan Suhanis binti Shahaini Penerbit Rancangan B42 03-2288 7368
7
Puan Norhasliza binti Ibrahim Penerbit Rancangan B42 03-2288 8199
8
Puan Nuraishah binti Mohd Yusof Penerbit Rancangan B41 03-2288 7641
9
Puan Wan Norshazila binti Wan Zain Penerbit Rancangan B41 03-2288 7641
10
Encik Norismal Yusry bin Ismail Penerbit Rancangan B41 03-2288 7698
11
Puan Siti Safura binti Draoh Penerbit Rancangan B41 03-2288 7871
12
Encik Mohd Hanif bin Abdul Aziz Penerbit Rancangan B41 03-2288 7698
13
Puan Musitah binti Abdul Manan Penerbit Rancangan B41 jajaliza@rtm.gov.my 03-2288 7529
14
Puan Farah Fatehah binti Ismail Penerbit Rancangan B41 noraidartm@rtm.gov.my 03-2288 7529
15
Encik Azry bin Ahmad Mustafa Hadi Penerbit Rancangan B41 03-2288 7024
16
Puan Haniza binti Mohamed Hanippon Penerbit Rancangan B32 03-2288 7529
17
Puan Nazatul Fareena binti Sheikh Rosli Penerbit Rancangan B32 03-2288 7871
18
Encik Ahmad Faizal bin Mohamad Said Penerbit Rancangan B32 03-2288 7023
19
Puan Mareaty binti Johari Penerbit Rancangan B32 03-2288 7980
20
Encik Mohd Nazree bin Mohamed Penerbit Rancangan B30 03-2288 7792
21
Kosong Penerbit Rancangan B30 03-2288 7778
22
Puan Nik Aidawati binti Yusoff Penerbit Rancangan B30 03-2288 7871
23
Encik Fazli bin Berahim Penerbit Rancangan B30 03-2288 7698
24
Puan Haryati Hani binti Abd Aziz Penerbit Rancangan B29 03-2288 7206
25
Puan Aida Shahridzan binti Idris Penerbit Rancangan B29 03-2288 7789
26
Encik Mohd Firdaus bin Shabbir Ahmad Penerbit Rancangan B29 03-2288 7023
27
Kosong Penerbit Rancangan B29 03-2288 7778
28
Puan Nur Hazlenda binti Md Yasin Penerbit Rancangan B29 03-2288 7487
29
Encik Danny Anak Gubes Penerbit Rancangan B29 03-2288 7026
30
Encik Ahmad Muies bin Abdul Gapar Penerbit Rancangan B29 03-2288 7871
31
Puan Syazwani binti Suleiman Penerbit Rancangan B29 03-2288 7368
32
Puan Rozihan binti Mohd Raji Penerbit Rancangan B29 03-2288 7871
33
Encik Mohd Jasmaidy bin Mat Aroff Penerbit Rancangan B29 03-2288 7026
34
Encik Mohamad Izwan bin Talhah Penerbit Rancangan B29(K) saliha@rtm.gov.my 03-2288 7871
35
Puan Ezrina Izka binti Haji Kamarudin Penerbit Rancangan B22 03-2288 7641
36
Puan Hazleen Shakira binti Mustapa Penerbit Rancangan B22 03-2288 7698
37
Encik Hanif bin Nordin Penerbit Rancangan B22 03-2288 7698
38
Puan Haryati binti Basri Penerbit Rancangan B22 03-2288 7792
39
Encik Muhamad Haikal bin Hamzah Penerbit Rancangan B22 03-2288 7789
40
Puan Aznim binti Arshad Penerbit Rancangan B22 03-2288 7871
41
Encik Sahar bin Samsudin Penerbit Rancangan B19 03-2288 7698
42
Encik Mohd Khairul Azizi bin Mohd Razali Penerbit Rancangan B19 03-2288 7698
43
Encik Ahmad Azrul bin Abd Latiff Penerbit Rancangan B19 03-2288 7871
44
Puan Nor Idayu binti Kassim Penerbit Rancangan B19 03-2288 7871
45
Puan Suhaila binti Sulaiman Penerbit Rancangan B19 03-2288 7871
46
Encik Mohd Khairuddin bin Mat Zaib Penerbit Rancangan B22 03-2288 7871
47
Puan Nona Anak Sadin Pembantu Operasi N11 03-2288 7641

Unit Hiburan TV

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Wan Yusoff bin Wan Abdullah Penolong Pengarah B44 wanyusoff@rtm.gov.my 03-2288 7766
2
Puan Rashidah binti Ali Penerbit Rancangan B44 rashidah@rtm.gov.my 03-2288 7567
3
Encik Mohd Alfarizal bin Hassan Penerbit Rancangan B44 alfarizal@rtm.gov.my 03-2288 7567
4
Puan Yang Faziatun binti Zainal Abedin Penerbit Rancangan B42 03-2288 7567
5
Puan Rogby Faziana binti Mohd Puzi Penerbit Rancangan B42 rogbyfaziana@rtm.gov.my 03-2288 7766
6
Encik Abdul Rah’man bin Mahadi Penerbit Rancangan B41 03-2288 7567
7
Puan Nur Azwa Prachuap Puapan Abdullah Penerbit Rancangan B32 03-2288 7567
8
Kosong Penerbit Rancangan B32 03-2288 7567
9
Encik Ahmad Hizbullah bin Othman Penerbit Rancangan B29 03-2288 7567
10
Encik Mohd Faiz bin Najib Penerbit Rancangan B29 03-2288 7567
11
Encik Mohamad Izzat bin Ismail Penerbit Rancangan B29 03-2288 7567
12
Encik Johnson a/l Sinappan Penerbit Rancangan B29 03-2288 7567
13
Puan Noor Farahazilah binti Abrari Penerbit Rancangan B29 03-2288 7576
14
Encik Mohd Amzar Anaqi bin Md Roziki Penerbit Rancangan B29 03-2288 7567
15
Puan Kasturi Devi a/p Marahlingam Penerbit Rancangan B29 03-2288 7567
16
YM Tengku Freya Azmir binti Tengku Zainal Azmir Penerbit Rancangan B29 03-2288 7567
17
Puan Siti Fatimah binti Ismail Penerbit Rancangan B29 sitifatimah@rtm.gov.my 03-2288 7567
18
Puan Hasalni binti Mohd Alwi Penerbit Rancangan B29 hasalni@rtm.gov.my 03-2288 7567
19
Encik Nor Amiruddin bin Norman Penerbit Rancangan B22 03-2288 7567
20
Encik Jefri bin Saharudin Penerbit Rancangan B22 03-2288 7567
21
Encik Muhamad Azlan bin Ahmad Penerbit Rancangan B22 03-2288 7567
22
Puan Noor Azura @ Mahfudzah binti Ismail Penerbit Rancangan B22 03-2288 7567
23
Puan Liza Sahara binti Mohd Sharif Penerbit Rancangan B22 liza.sahara@rtm.gov.my 03-2288 7766
24
Puan Nurhazwani binti Zulkefli Penerbit Rancangan B19 03-2288 7567
25
Puan Suriya Hani binti Yaacob Penerbit Rancangan B19 03-2288 7567
26
Encik Mohd Nasrul Idzhar bin Idrus Pembantu Operasi N11 nasrulidzhar@rtm.gov.my 03-2288 7766

Unit Sukan TV

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Mohd Akhtar bin Hj Hamzah Penolong Pengarah Sukan TV mohdakhtar@rtm.gov.my 03-2288 7921
2
Encik Jabir bin Shafie Penerbit Rancangan B42 03-2288 7898 / 7897
3
Encik M Alim Mustofa bin Mualim Penerbit Rancangan B41 rohaizul@rtm.gov.my 03-2288 7898 / 7897
4
Encik Mohammad Noor bin Mat Aroff Penerbit Rancangan B41 03-2288 7898 / 7897
5
Encik Lin Wunfu Silas Penerbit Rancangan B41 03-2288 7898 / 7897
6
Encik Md Radzi bin Mohd Ruslan Penerbit Rancangan B41 03-2288 7898 / 7897
7
Encik Hafizuddin Zakwan Azman Penerbit Rancangan B41 (P/M) yusup@rtm.gov.my 03-2288 7898 / 7897
8
Encik Mohd Fauzi bin Mohd Marzauki Penerbit Rancangan B32 03-2288 7898 / 7897
9
Encik Shah Putera Taib bin Ahmad Taib Penerbit Rancangan B32 03-2288 7898 / 7897
10
Puan Saliza binti Ibrahim Penerbit Rancangan B32 03-2288 7898 / 7897
11
Encik Mohd Khairul Hanif Khairuddin Penerbit Rancangan B32 khairulhanif@rtm.gov.my 03-2288 7898 / 7897
12
Encik Mohammad Fairuz bin Abd Hanif Penerbit Rancangan B32 mohdfairuz@rtm.gov.my 03-2288 7898 / 7897
13
Encik Mohammad Rasol bin Mat Seman Penerbit Rancangan B32 03-22887898 / 7897
14
Puan Azrinah binti Mohd Isa Penerbit Rancangan B29(K) azrinahmohdisa@rtm.gov.my 03-2288 7898 / 7897
15
Puan Marjan Syazwani Mohd Jailani Penerbit Rancangan B29 (P/M) 03-2288 7898 / 7897
16
Encik Md Asrol bin Bakar Penerbit Rancangan B22 03-2288 7898 / 7897
17
Puan Siti Aishah binti Mohd Yusoff Penerbit Rancangan B22 aishahyusoff@rtm.gov.my 03-2288 7898 / 7897
18
Puan Suhaida binti Mohamed Sukarno Penerbit Rancangan B22 03-2288 7898 / 7897
19
Encik Wan Abdul Mutalib bin Wan Ngah Penerbit Rancangan B22 03-2288 7898 / 7897
20
Encik Khairi Mohamed@Basharuddin Penerbit Rancangan B19 khairimohamed@rtm.gov.my 03-2288 7898 / 7897
21
Encik Nor Azman bin Rusli Penerbit Rancangan B19 03-2288 7898 / 7897
22
Encik Mohd Shazli bin Mat Isa Penerbit Rancangan B19 03-2288 7898 / 7897
23
Encik Mohd Yusup bin Mohd Ariff Penerbit Rancangan B19 yusup@rtm.gov.my 03-2288 7898 / 7897
24
Puan Shahin Ibtisam binti Halid Assaid Penerbit Rancangan B19 03-2288 7898 / 7897
25
Puan Nazira Hamizah binti Mohd Nasir Penerbit Rancangan B19 03-2288 7898 / 7897
26
Encik Mohd Adam bin Hasan Pembantu Operasi N11 03-2288 7898 / 7897

Unit Drama TV

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Sarena binti Mohd Salleh Penolong Pengarah B44 sarena_htv@rtm.gov.my 03-2288 8425
2
Kosong Penerbit Rancangan B44 03-2288 8432
3
Encik Wan Mohd Afzam bin Wan Daud Penerbit Rancangan B42 afzam@rtm.gov.my 03-2288 8427
4
Encik Muhamad Ikhsan bin Sukiman Penerbit Rancangan B41 ikhsan@rtm.gov.my 03-2288 8373
5
Encik Mohd Erfan bin Zainialdin Penerbit Rancangan B41 erfan@rtm.gov.my 03-2288 8405
6
Encik Danny Alamsyah bin Adriansyah Penerbit Rancangan B41 dannyalamsyah@rtm.gov.my 03-2288 8407
7
Puan Nor Ashikin binti Zainal Penerbit Rancangan B41 nor.ashikin@rtm.gov.my 03-2288 8377
8
Puan Nabihah binti Feizal Penerbit Rancangan B32 nabihah@rtm.gov.my 03-2288 8429
9
Encik Fazly Kuryakin bin Zainalabidin Penerbit Rancangan B30 fazlykuryakin@rtm.gov.my 03-2288 8411
10
Puan Nurul Nadia binti Bahril Penerbit Rancangan B29 nurulnadia@rtm.gov.my 03-2288 8415
11
Puan Buvaneswary a/p Narayanan Penerbit Rancangan B29 buvan@rtm.gov.my 03-2288 8415
12
Encik Mohd Zairol Fahmee bin Khairudin Penerbit Rancangan B29 mohdzairol@rtm.gov.my 03-2288 8411
13
Encik Mohd Farid bin Ahmad Penerbit Rancangan B29 faridahmad@rtm.gov.my 03-2288 8411
14
Puan Hasnia binti Hapi Penerbit Rancangan B29 hasniahapi@rtm.gov.my 03-2288 8429
15
Puan Fatin Athiera binti Dzul Hanafiah Penerbit Rancangan B29 fatinathiera@rtm.gov.my 03-2288 8415
16
Puan Siti Norbaya binti Mohd Appandi Penerbit Rancangan B29 sitinorbaya@rtm.gov.my 03-2288 8411
17
Puan Norhaslina binti Ahmad Penerbit Rancangan B29 (K) norhaslina@rtm.gov.my 03-2288 8411
18
Puan Mardziah binti Mohamad Rathi Penerbit Rancangan B29 (K) sitinorbaya@rtm.gov.my 03-2288 8434
19
Puan Nurul Izzati binti Muhamad Isa Penerbit Rancangan B19 nurulizzati@rtm.gov.my 03-2288 8434
20
Puan Nurmadihah binti Zulkefli Penerbit Rancangan B19 nurmadihah@rtm.gov.my 03-2288 8411
21
Puan Nurul Najihah binti Ismail Penerbit Rancangan B19 nurulnajihah@rtm.gov.my 03-2288 8434
22
Puan Fatimah Zaharah binti Mohd Jalil Penerbit Rancangan B19 fatimahzaharah@rtm.gov.my 03-2288 8411
23
Puan Maziah binti Hamid Pembantu Operasi N14 maziahamid@rtm.gov.my 03-2288 8411

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 09 Ogos 2022.

Jumlah Pengunjung : 33060368

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Peralatan Web