Direktori Negeri

Jabatan Penyiaran Terengganu

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Puan Rabieyah binti Jamaludin Pengarah Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 09-6223971
2 Puan Tuan Nor Aidah binti Tuan Ngah Setiausaha Pejabat N29 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 09-6222200
3 Kosong Timbalan Pengarah 09-6222200

Sub-kategori

Bhg. Pentadbiran & Kewangan, Penyiaran Terengganu

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Zarina binti Ismail Pembantu Tadbir (PO) N26 09-6222200
2
Encik Mohd Faizal bin Hamezah Penolong Akauntan W29 (KUP) mohd.faizal@rtm.gov.my 09-6222200
3
Puan Rosniza binti Ramli Pembantu Tadbir (PO) N22 (TBK) rosnizaramli@rtm.gov.my 09-6222200
4
Puan Farizal binti Razali Pembantu Tadbir (PO) N19 farizal@rtm.gov.my 09-6222200
5
Puan Zuraini binti Hamzah Pegawai Khidmat Pelanggan N19 09-6222200
6
Puan Nurul Shahaida binti Mohamad Pegawai Khidmat Pelanggan N19 nurulshahaida@rtm.gov.my 09-6222200
7
Encik Mohd Hazri bin Abd Ghani Pembantu Tadbir N19 (PO) (Kontrak) hazri@rtm.gov.my 09-6222200
8
Puan Siti Aishah binti Ghazali Pembantu Tadbir N19 (P/O) (Kontrak) siti.aishah@rtm.gov.my 09-6222200
9
Puan Rosidah binti Abdullah Pembantu Tadbir N19 (P/O) (Kontrak) rosidah@rtm.gov.my 09-6222200
10
YM Tengku Azlan bin Tengku Ahmad Pengawal Keselamatan KP14 09-6222200
11
Encik Marzuki bin Salleh Pengawal Keselamatan KP14 (TBBK) 09-6222200
12
Encik Ramli bin Mohamed Pengawal Keselamatan KP14 (TBBK) 09-6222200
13
Encik Mohd Syaiful Lizam bin Abdullah Pengawal Keselamatan KP14 (TBBK) 09-6222200
14
Encik Mohd Hamdan bin Abdullah Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
15
Encik Mohd Khuzaifah bin Che Harun Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
16
Encik Mohd Alif Mustazli bin Kechik Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
17
Encik W Saiful bin W Deraman Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
18
Encik Mohd Nizam bin Mat Ali@Hamad Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
19
Encik Khairul Anwar bin Mohd Yazid Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
20
Encik Mohd Ridzuan bin Ghani Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
21
Encik Ahmad Sufian bin Mohd Shah Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
22
Encik Asbahal Husnee bin Azhar Pemandu Kenderaan H11 asbahal@rtm.gov.my 09-6222200
23
Encik Azmi bin Ismail Pemandu Kenderaan H11 azmi.ismail@rtm.gov.my 09-6222200
24
Encik Ismady bin Ibrahim Pemandu Kenderaan H11 09-6222200
25
Encik Mohammad Tarmizi bin Ahmad Pemandu Kenderaan H11 tarmizi@rtm.gov.my 09-6222200
26
Encik Mazlan bin Abd. Rahman Pembantu Operasi N14 mazlan@rtm.gov.my 09-6222200
27
Encik Md Yusni Shahrizan bin Md Yusof Pembantu Operasi N11 sharizan@rtm.gov.my 09-6222200
28
Encik Ahmad Syahmi bin Ahmad Bostaman Pembantu Operasi N11 ahmadsyahmi@rtm.gov.my 09-6222200
29
Encik Zahari bin Muhammad Pembantu Awam H14 09-6222200
30
Encik Mohd Zailani bin Zahari Pembantu Awam H11 09-6222200

Bhg. Kejuruteraan, Penyiaran Terengganu

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Fadly bin Ismail Jurutera J44 fadlyismail@rtm.gov.my 09-6222200
2
Puan Norhasimah binti Awang Penolong Jurutera JA36 hasimah@rtm.gov.my 09-6222200
3
Encik Ahmad Tarmizi bin Muhamad Penolong Jurutera JA36 miezie@rtm.gov.my 09-6222200
4
Encik Wan Mohamad Bin Wan Hussain Penolong Jurutera JA29 wanmohamaad@rtm.gov.my 09-6222200
5
Puan Wan Hasnah binti Wan Muda Penolong Jurutera JA29 wan.hasnah@rtm.gov.my 09-6222200
6
Puan Rina binti Ropa Penolong Jurutera JA29 rina@rtm.gov.my 09-6222200
7
Encik Yusof Sobri bin Awang Penolong Jurutera JA29 yusofsobri@rtm.gov.my 09-6222200
8
Encik Saifullah bin Muhamad Penolong Jurutera JA29 saifullahmuhamad@rtm.gov.my 09-6222200
9
Puan Nor Ziani binti Yacob Penolong Jurutera JA29 norziani@rtm.gov.my 09-6222200
10
Encik Mohammad Azizi bin Ramli Penolong Jurutera JA29 azizi@rtm.gov.my 09-6222200
11
Encik Muhamad Iqbal bin Muhamad Ramli Penolong Jurutera JA29 iqbal@rtm.gov.my 09-6222200
12
Puan Ainul Saffira binti Roosdi Penolong Jurutera JA29 ainul@rtm.gov.my 09-6222200
13
Encik Abdul Wahid bin Wahab Penolong Jurutera JA29 abdwahid@rtm.gov.my 09-6222200
14
Encik Mohd Rouzee bin Omar Penolong Jurutera JA29 rouzee@rtm.gov.my 09-6222200
15
Puan Noor Asura binti Konteng Penolong Jurutera JA29 09-6222200
16
Puan Rodiana binti Ab Hamed Penolong Jurutera JA29 rodiana@rtm.gov.my 09-6222200
17
Encik Muhd Zarul Ikhwan bin Mustapha Penolong Jurutera JA29 09-6222200
18
Encik Mohd Azmiza bin Kuntom Penolong Jurutera JA29 09-6222200
19
Encik Muhammad Nazrul Naim bin Ayob Pembantu Kemahiran H22 09-6222200
20
Puan Afida binti Afifudin Pembantu Tadbir N22 (KUP) afida@rtm.gov.my 09-6222200

Bhg. Rancangan, Penyiaran Terengganu

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Rizallimi bin Mohammad Penerbit Rancangan B32 rizallimi@rtm.gov.my 09-6222200
2
Puan Farahida binti Fauzi Penerbit Rancangan B29 farahida@rtm.gov.my 09-6222200
3
Puan Marina binti Ahmad Penerbit Rancangan B29 marinahmad@rtm.gov.my 09-6222200
4
Puan Khadijah binti Khalid Penerbit Rancangan B22 khadijahkhalid@rtm.gov.my 09-6222200
5
Puan Noorhaniza binti Mat Yeh Penerbit Rancangan B22 noorhaniza@rtm.gov.my 09-6222200
6
Puan Rohani binti Hussain Penerbit Rancangan B22 rohanihussain@rtm.gov.my 09-6222200
7
Encik Zulkifli bin Yusof Penerbit Rancangan B19 zulkifliyusof@rtm.gov.my 09-6222200
8
Puan Nur Aini binti Sulong Penerbit Rancangan B19 nurainisulong@rtm.gov.my 09-6222200
9
Puan Rosliza binti Ghani Penerbit Rancangan B19 rosliza@rtm.gov.my 09-6222200
10
Encik Mohd Yusof bin Saad Ahli Muzik (Kontrak) B29 09-6222200

Bhg. Berita Ehwal Semasa, Penyiaran Terengganu

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Murni binti Ali Penerbit Rancangan B44 murni@rtm.gov.my 09-6222200
2
Encik Muhamad Taufik bin Embong Penerbit Rancangan B32 muhdtaufik@rtm.gov.my 09-6222200
3
Puan Norul Zaila binti Abd Rahman Penolong Jurutera JA29 09-6222200
4
Encik Mohd Shalaamzi bin Salleh Penolong Jurutera JA29 09-6222200
5
Encik Muhammad Ihsan Sabri bin Nordin Penerbit Rancangan B29 (K) 09-6222200
6
Puan Noorazilla binti Md Sani Penerbit Rancangan B29 (K) 09-6222200
7
Puan Nur Asyran binti Mohd Nor Penerbit Rancangan B29 (K) 09-6222200
8
Puan Siti Jamilah binti Jamil Penerbit Rancangan B29 (K) 09-6222200
9
Encik Rothman bin Ab Ghafar Jurufotografi B22 09-6222200
10
Encik Azrul Faizal bin Jusoh Penerbit Rancangan B19 09-6222200
11
Puan Nur Atyka binti Jusoh Jurufotografi B19 09-6222200
12
Encik Mohd Jafri bin Mamat Pembantu Operasi N11 09-6222200

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 02 Disember 2021.

Jumlah Pengunjung : 29679455

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Peralatan Web