Direktori Negeri

Jabatan Penyiaran Terengganu

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Puan Rabieyah Binti Jamaludin Pengarah Penyiaran Terengganu Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 09-6223971
2 Tuan Nor Aidah Binti Tuan Ngah Setiausaha Pejabat N29 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 09-6222200
3 Kosong Timbalan Pengarah B48 09-6222200

Sub-kategori

Bhg. Pentadbiran & Kewangan, Penyiaran Terengganu

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Mohd Faizal Bin Hamezah Penolong Akauntan W29 (KUP) mohd.faizal@rtm.gov.my 09-6222200
2
Puan Ruzita Binti Awang Pembantu Tadbir (PO) N22 ruzita@rtm.gov.my 09-6222200
3
Encik Saharzi Bin Che Abdullah Pembantu Tadbir (PO) N22 (TBK) saharzi@rtm.gov.my 09-6222200
4
Puan Rosniza Binti Ramli Pembantu Tadbir (PO) N22 (TBK) rosnizaramli@rtm.gov.my 09-6222200
5
Puan Farizal Binti Razali Pembantu Tadbir (PO) N19 farizal@rtm.gov.my 09-6222200
6
Puan Zuraini Binti Hamzah Pegawai Khidmat Pelanggan N19 09-6222200
7
Puan Nurul Shahaida Binti Mohamad Pegawai Khidmat Pelanggan N19 nurulshahaida@rtm.gov.my 09-6222200
8
Encik Asbahal Husnee Bin Azhar Pemandu Kenderaan H11 asbahal@rtm.gov.my 09-6222200
9
Encik Mohammad Tarmizi Bin Ahmad Pemandu Kenderaan H11 tarmizi@rtm.gov.my 09-6222200
10
Encik Azmi Bin Ismail Pemandu Kenderaan H11 azmi.ismail@rtm.gov.my 09-6222200
11
Encik Mazlan Bin Abd. Rahman Pembantu Operasi N14 mazlan@rtm.gov.my 09-6222200
12
Encik Md Yusni Shahrizan Bin Md Yusof Pembantu Operasi N11 sharizan@rtm.gov.my 09-6222200
13
Encik Ahmad Syahmi Bin Ahmad Bostaman Pembantu Operasi N11 ahmadsyahmi@rtm.gov.my 09-6222200
14
Encik Zahari Bin Muhammad Pembantu Awam H14 09-6222200
15
Encik Mohd Zailani Bin Zahari Pembantu Awam H11 09-6222200
16
Encik Mohd Hazri Bin Abd Rani Pembantu Tadbir N19 (PO) (Kontrak) hazri@rtm.gov.my 09-6222200
17
Puan Siti Aishah Binti Ghazali Pembantu Tadbir N19 (P/O) (Kontrak) siti.aishah@rtm.gov.my 09-6222200
18
Puan Rosidah Binti Abdullah Pembantu Tadbir N19 (P/O) (Kontrak) rosidah@rtm.gov.my 09-6222200
19
YM Tengku Azlan Bin Tengku Ahmad Pengawal Keselamatan KP14 09-6222200
20
Encik Marzuki Bin Salleh Pengawal Keselamatan KP14 (TBBK) 09-6222200
21
Encik Ramli Bin Mohamed Pengawal Keselamatan KP14 (TBBK) 09-6222200
22
Encik Mohd Syaiful Lizam Bin Abdullah Pengawal Keselamatan KP14 (TBBK) 09-6222200
23
Encik Mohd Hamdan Bin Abdullah Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
24
Encik Mohd Khuzaifah Bin Che Harun Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
25
Encik Mohd Alif Mustazli Bin Kechik Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
26
Encik W Saiful Bin W Deraman Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
27
Encik Mohd Nizam Bin Mat Ali@Hamad Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
28
Encik Khairul Anwar Bin Mohd Yazid Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
29
Encik Mohd Ridzuan Bin Ghani Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200
30
Encik Ahmad Sufian Bin Mohd Shah Pengawal Keselamatan KP11 09-6222200

Bhg. Kejuruteraan, Penyiaran Terengganu

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Fadly Bin Ismail Jurutera Penyiaran fadlyismail@rtm.gov.my 09-622200
2
Puan Norhasimah Binti Awang Penolong Jurutera JA36 hasimah@rtm.gov.my 09-6222200
3
Encik Ahmad Tarmizi Bin Muhamad Penolong Jurutera JA36 miezie@rtm.gov.my 09-6222200
4
Encik Wan Mohamad Bin Wan Hussain Penolong Jurutera JA29 wanmohamaad@rtm.gov.my 09-6222200
5
Puan Wan Hasnah Wan Muda Penolong Jurutera JA29 wan.hasnah@rtm.gov.my 09-6222200
6
Puan Rina Binti Ropa Penolong Jurutera JA29 rina@rtm.gov.my 09-6222200
7
Encik Yusof Sobri Bin Awang Penolong Jurutera JA29 09-6222200
8
Encik Saifullah Bin Muhamad Penolong Jurutera JA29 saifullahmuhamad@rtm.gov.my 09-6222200
9
Puan Nor Ziani Binti Yacob Penolong Jurutera JA29 norziani@rtm.gov.my 09-6222200
10
Encik Mohammad Azizi Bin Ramli Penolong Jurutera JA29 azizi@rtm.gov.my 09-6222200
11
Encik Muhamad Iqbal Bin Muhamad Ramli Penolong Jurutera JA29 iqbal@rtm.gov.my 09-6222200
12
Puan Ainul Saffira Binti Roosdi Penolong Jurutera JA29 ainul@rtm.gov.my 09-6222200
13
Encik Abdul Wahid Bin Wahab Penolong Jurutera JA29 abdwahid@rtm.gov.my 09-6222200
14
Encik Mohd Rouzee Bin Omar Penolong Jurutera JA29 rouzee@rtm.gov.my 09-6222200
15
Puan Noor Asura Binti Konteng Penolong Jurutera JA29 asura@rtm.gov.my 09-6222200
16
Puan Rodiana Binti Ab Hamed Penolong Jurutera JA29 rodiana@rtm.gov.my 09-6222200
17
Encik Muhd Zarul Ikhwan Bin Mustapha Penolong Jurutera JA29 09-6222200
18
Puan Afida Binti Afifudin Pembantu Tadbir N22 (KUP) afida@rtm.gov.my 09-6222200

Bhg. Rancangan, Penyiaran Terengganu

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Rizallimi Bin Mohammad Penerbit Rancangan B32 rizallimi@rtm.gov.my 09-6222200
2
Puan Farahida Binti Fauzi Penerbit Rancangan B29 farahida@rtm.gov.my 09-6222200
3
Puan Marina Binti Ahmad Penerbit Rancangan B29 marinahmad@rtm.gov.my 09-6222200
4
Encik Mohd Ridzwan Bin Dollah Penerbit Rancangan B29 ridzwan@rtm.gov.my 09-6222200
5
Puan Asnani Binti Md Rasid Penerbit Rancangan B22 asnani@rtm.gov.my 09-6222200
6
Puan Rohani Binti Hussain Penerbit Rancangan B22 rohanihussain@rtm.gov.my 09-6222200
7
Puan Rosliza Binti Ghani Penerbit Rancangan B19 rosliza@rtm.gov.my 09-6222200
8
Puan Noor Haniza Binti Mat Yeh Penerbit Rancangan B19 noorhaniza@rtm.gov.my 09-6222200
9
Encik Zulkifli Bin Yusof Penerbit Rancangan B19 zulkifliyusof@rtm.gov.my 09-6222200
10
Puan Nur Aini Binti Sulong Penerbit Rancangan B19 nurainisulong@rtm.gov.my 09-6222200
11
Puan Khadijah Binti Khalid Penerbit Rancangan B19 khadijahkhalid@rtm.gov.my 09-6222200
12
Encik Mohd Yusof Bin Saad Ahli Muzik (Kontrak) B29 09-6222200

Bhg. Berita Ehwal Semasa, Penyiaran Terengganu

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Murni Binti Ali Penerbit Rancangan B41 murni@rtm.gov.my 09-6222200
2
Puan Norul Zaila Binti Abd Rahman Penolong Jurutera JA29 09-6222200
3
Encik Muhamad Taufik Bin Embong Penerbit Rancangan B29 muhdtaufik@rtm.gov.my 09-6222200
4
Encik Mohd Shalaamzi Bin Salleh Penolong Jurutera JA29 09-6222200
5
Encik Azrul Faizal Bin Jusoh Penerbit Rancangan B19 09-6222200
6
Puan Nur Atyka Binti Jusoh Jurufotografi B19 09-6222200
7
Encik Muhammad Ihsan Sabri Bin Nordin Penerbit Rancangan B29 (K) 09-6222200
8
Encik Mohd Jafri Bin Mamat Pembantu Operasi N11 09-6222200