Direktori Negeri

Seksyen Kejuruteraan Radio, Penyiaran Sarawak

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1 Encik Azmi bin Ahmad Ketua Penolong Pengarah J48 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 082-248422 Samb 278
2 Puan Deblin Augustine Anak Nageng Setiausaha Pejabat N29 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya. 082-248422 Samb 398
3 Kosong Penolong Pengarah J44 082-248422 Samb 307

Sub-kategori

Unit Penyenggaraan Studio Radio

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Encik Mohd Nurashura Abdullah Penolong Jurutera JA36 082-248422 Samb 217
2
Encik Rasli bin Jilin Penolong Jurutera JA29 raslijilin@rtm.gov.my 082-248422 Samb 345
3
Puan Citra Dewi binti Salaiman Penolong Jurutera JA29 citradewi@rtm.gov.my 082-248422 Samb 269
4
Tuan Syed Faizal bin Wan Dahlan Penolong Jurutera JA29 syedfaizal@rtm.gov.my 082-248422 Samb 269
5
Encik Khairul Ikhwan Samsudin Penolong Jurutera JA29 khairulikhwan@rtm.gov.my 082-248422 Samb 269
6
Encik Mohd Kamarulzaman bin Zahari Pembantu Operasi N11 082-248422 Samb 269

Unit Operasi Siaran Radio

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Sandora anak Jelema Penolong Jurutera JA36 sandora@rtm.gov.my 082-248422 Samb 222
2
Puan Ling Leh Hoon Penolong Jurutera JA29 082-248422 Samb 222
3
Puan Zarinawatie binti Zulfandi Penolong Jurutera JA29 082-248422 Samb 222
4
Puan Zalinawati binti Sarkawi Penolong Jurutera JA29 zalinawati@rtm.gov.my 082-248422 Samb 222
5
Puan Asmah binti Raduan Penolong Jurutera JA29 082-248422 Samb 222
6
Puan Haslinda binti Haji Taha Penolong Jurutera JA29 haslinda@rtm.gov.my 082-248422 Samb 222
7
Encik Khairuddin bin Karim Penolong Jurutera JA29 khairuddinka@rtm.gov.my 082-248422 Samb 222
8
Puan Vijaya Luxmi Imelda Kali Penolong Jurutera JA29 vijaya.luxmi@rtm.gov.my 082-248422 Samb 222
9
Puan Aishah Bong Abdullah Penolong Jurutera JA29 aishahba@rtm.gov.my 082-248422 Samb 222

Unit Operasi Penyiaran Satelit

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Umi Umizah binti jamal Penolong Jurutera JA29 umiumizah@rtm.gov.my 082-248422 Samb 247
2
Puan Siti Faizah binti Reduan Penolong Jurutera JA29 sitifaizah@rtm.gov.my 082-248422 Samb 247
3
Puan Cecilia anak Ado Penolong Jurutera JA29 ceciliaado@rtm.gov.my 082-248422 Samb 247
4
Encik Mulyadi bin Adil Penolong Jurutera JA29 mulyadi@rtm.gov.my 082-248422 Samb 247

Unit Automasi Radio

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Mik anak Agok Penolong Jurutera JA36 mik@rtm.gov.my 082-248422 Samb 215
2
Puan Salmi binti Haji Buang Penolong Jurutera JA29 salmib@rtm.gov.my 082-248422 Samb 215
3
Encik Awang Azieyatul bin Awang Abas Penolong Jurutera JA29 awgazieyatul@rtm.gov.my 082-248422 Samb 215

Unit Siaran Luar Radio

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Penolong Jurutera JA36 082-248422 Samb 226
2
Encik Hussein bin Hj Shuin Penolong Jurutera JA29 082-248422 Samb 226
3
Puan Siti Nazilafatullaini binti Sukri Penolong Jurutera JA29 nazilafatulaini@rtm.gov.my 082-248422 Samb 226
4
Encik Vong Choon Chan Penolong Jurutera JA29 vchoon@rtm.gov.my 082-248422 Samb 226

Unit Mekanikal & Elektrikal

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Kosong Penolong Jurutera JA36 082-248422 Samb 226
2
Encik Razali bin madon Penolong Jurutera JA29 082-248422 Samb 356
3
Puan Nurleeana binti Mohamad Penolong Jurutera JA29 082-248422 Samb 356
4
Encik Moksin bin Bujang Pembantu Kemahiran H19 moksin@rtm.gov.my 082-248422 Samb 356
5
Encik Asin bin Kanai Pembantu Kemahiran H19 asinkanai@rtm.gov.my 082-248422 Samb 356
6
Encik Syamsul bin Rizzuan Pembantu Kemahiran H19 msrizzuan@rtm.gov.my 082-248422 Samb 356
7
Encik Maxi Dicky anak Sakok Pembantu Kemahiran H19 maxidicky@rtm.gov.my 082-248422 Samb 356

Unit Penyenggaraan Pemancar

NO. Gambar NAMA PEGAWAI JAWATAN EMEL NO. TELEFON
1
Puan Teresa Entunan anak Galungan Penolong Jurutera JA36 teresa@rtm.gov.my 082-248422 Samb 217
2
Encik Mohd Hazizul bin Abdul Ghani Penolong Jurutera JA29 mhazzizul@rtm.gov.my 082-248422 Samb 217
3
Encik Zul-Hasymi bin Johari Penolong Jurutera JA29 082-248422 Samb 217

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 28 September 2022.

Jumlah Pengunjung : 34265784

Peralatan Web