Angkasapuri's Directory

Unit Reka Bentuk

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Khairullizam bin Selamat Ketua Penolong Pengarah B48 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-22887310
2 Kosong Pembantu Tadbir (P/O) N22 03-2288 7310
3 Encik Nor Julaydie bin Norrizan Pembantu Tadbir (P/O) N19 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7599
4 Puan Siti Asmah binti Mohd Rani Pembantu Tadbir (P/O) N19 03-22887599
5 Puan Afieza binti Bidin Pembantu Tadbir (P/O) N19 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7599

Subcategories

Perkhidmatan Set Rancangan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Ts. Hazizul Jaya bin Ab Rahim Penolong Pengarah, Pereka B44 hazizul@rtm.gov.my 03-2288 7563
2
Puan Noorfarhana Almas binti Mohamad Annuar Pereka B41 03-2288 7420
3
Puan Wan Norani binti Abdullah Pereka B32 wannorani@rtm.gov.my 03-2288 7420
4
Encik Ridzuan bin Nuruddin Pereka B32 ridzuan@rtm.gov.my 03-2288 7423
5
Puan Suriati binti Sulaiman Pereka B32 suriati@rtm.gov.my 03-2288 7423
6
Encik Noramin bin Hamzah Pereka B32 noramin@rtm.gov.my 03-2288 7423
7
Puan Soffia Fulliana binti Ahmad Fuat Pereka B32 soffiafulliana@rtm.gov.my 03-2288 7423
8
Puan Azita binti Ahmad Pereka B32 azita@rtm.gov.my 03-2288 7423
9
Puan Siti Nur binti Mat Arip@Aman Pereka B29 sitinur@rtm.gov.my 03-2288 7423
10
Encik Shafizul bin Sazali Pereka B29 shafizul@rtm.gov.my 03-2288 7420
11
Puan Normazaiton binti Mohamed Pereka B29 normazaiton@rtm.gov.my 03-2288 7420
12
Puan Siti Salmi binti Said Pereka B29 sitisalmi@rtm.gov.my 03-2288 7420
13
Puan Nurul Syahirin binti Mohd Ali Akbar Pereka B29 nurulsyahirin@rtm.gov.my 03-2288 7420
14
Encik Mustafa Afifi bin Muhammad Dahlan Penerbit Rancangan B29 (K) mustafaafifi@rtm.gov.my 03-2288 7423
15
Encik Mohamad Radzuan bin Romli Penerbit Rancangan B29 (K) radzuan@rtm.gov.my 03-2288 7423
16
Encik Mohd Kudus bin Abu Hasan Penerbit Rancangan B22 03-2288 7461
17
Encik Mohd Al Hafeez bin Abdul Majid Penerbit Rancangan B19 mohdalhafeez@rtm.gov.my 03-2288 7461
18
Encik Abdul Shuhadi bin Mohamed Amin Pereka B19 abdulshuhadi@rtm.gov.my 03-22887423
19
Encik Mahadi bin Abdullah Pereka B19 03-2288 7461

Perkhidmatan Penyelaras Pentas

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Azizi bin Mohamad Ketarudin Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
2
Encik Darul Nafis bin Mat Lazim Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
3
Encik Khairul Anuar bin Kasim Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
4
Encik Mohamad Jamzali bin Baili Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
5
Encik Mohammad Shahidan bin Mohammed Idris Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
6
Encik Mohd Al Hakim Farhan bin Mohd Jofferi Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
7
Encik Mohd Shahrizad bin Jaafar Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
8
Encik Muhammad Rahimi bin Mohd Riduan Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
9
Encik Muhammad Syawalludin bin Mohd Idris Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
10
Encik Nik Mohd Ridzuan bin Nik Ariff Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
11
Encik Rafianwari bin Rosli Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
12
Encik Saiful Mustafa bin Nazib Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7461
13
Encik Amirul Hakim bin Suandi Penerbit Rancangan B29(P) 03-2288 7461
14
Encik Mohd Azhari bin Mohd Noor@Ab Aziz Penerbit Rancangan B29(P) 03-2288 7437
15
Encik Muhammad Aizuddin bin Azlan Penerbit Rancangan B29(P) 03-2288 7461
16
Encik Muhamad Fariezan bin Azman Penerbit Rancangan B29(P) 03-2288 7461

Perkhidmatan Grafik Rancangan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Noraini binti Zainal Pereka B41 noraini@rtm.gov.my 03-2288 7568
2
Encik Muhammad Faez bin Hamzah Pereka B41 faez@rtm.gov.my 03 2288 7568
3
Encik Muhammad Nizamuddin bin Raus Pereka B41 03 2288 7568
4
Puan Siti Nor Azlina binti Nayan Pereka B32 sitinorazlina@rtm.gov.my 03 2288 7568
5
Encik Mohd Hairi bin Atan Pereka B32 hairi@rtm.gov.my 03-2288 7568
6
Encik Azizul Hakiman bin Radzi Pereka B29 azizulhakiman@rtm.gov.my 03-2288 7568
7
Puan Jamaliah binti Samsudin Pereka B29 lia@rtm.gov.my 03-2288 7568
8
Encik Muhammad Hafiz bin Radzi Pereka B29 hafizradzi@rtm.gov.my 03-2288 7568
9
Encik Jeffry bin Alinar Penerbit Rancangan B29 jeffryalinar@rtm.gov.my 03-2288 7568
10
Encik Khairool Hazmeen bin Katimin Penerbit Rancangan B29 khairool@rtm.gov.my 03-2288 7568
11
Encik Khairulrizal bin Mohamed Sidek Pereka B29 03-2288 7568
12
Encik Muhammad Ihsanuddin bin Zulkifli Pereka B29 ihsan@rtm.gov.my 03 2288 7568
13
Encik Mohd Rizuan bin Md Isa Pereka B29 rizuan@rtm.gov.my 03 2288 7568
14
Puan Riduwati binti Lakman Pereka B29 riduwati@rtm.gov.my 03-2288 7568
15
Puan Rohana binti Mat Lazim Pereka B22 rohana@rtm.gov.my 03 2288 7568
16
Encik Tim Wei Terk Pereka B29 timweiterk@rtm.gov.my 03-2288 7568
17
Puan Wan Norazila binti Megat Hassan Pereka B29 wannorazila@rtm.gov.my 03 2288 7568
18
Encik Zulhimy bin Iddris Pereka B22 zulhimy@rtm.gov.my 03-2288 7568
19
Puan Wan Nur Awanis binti Wan Nazrul Aisham Penerbit Rancangan B29 nurawanis@rtm.gov.my 03-2288 7568
20
Encik Bukhari bin Mohammad Pereka B19 bukharimohammad@rtm.gov.my 03 2288 7568
21
Encik Mohd Hafizie bin Mohd Tajudin Pereka B19 mohdhafizie@rtm.gov.my 03 2288 7568

Perkhidmatan Reka Bentuk (Berita)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohd Zainuri bin Ramlan Pereka B41 mohdzainuri@rtm.gov.my 03-2288 7542
2
Encik Muhammad Najmi bin Maufik Zambry Penerbit Rancangan B41 muhammadnajmi@rtm.gov.my 03-2288 7542
3
Encik Mohd Safwan bin Sharuddin HARUDDIN Pereka B41 mohdsafwan@rtm.gov.my 03-2288 7542
4
Puan Farah binti Md Radzi Pereka B32 farah@rtm.gov.my 03-2288 7542
5
Puan Haena Haezwani binti Jamal Penerbit Rancangan B29 haezwani@rtm.gov.my 03-2288 7542
6
Puan Nor Idayu binti Che Mat Penerbit Rancangan B29 idayu@rtm.gov.my 03-2288 7542
7
Encik Kamarul bin Abdul Jamal Pereka B19 kamarulabduljamal@rtm.gov.my 03-2288 7542
8
Encik Muhammad Zulhakim bin Zulrushdi Pereka B19 mzulhakim@rtm.gov.my 03-2288 7542

Perkhidmatan Acara dan Pameran

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Rosman bin Abdullah Pereka B41 03-2288 7424
2
Puan Nurul Adila binti Abdul Rashid Pereka B41 03-2288 7542
3
Encik Amirza bin Md Isa Pereka B29 amirza@rtm.gov.my 03-2288 7422
4
Encik Mohd. Herman bin Ismail Pereka B29 herman@rtm.gov.my 03-2288 7669
5
Puan Naemah binti Hassan Penerbit Rancangan B29 03-2288 7542
6
Encik Khairul Ridhwan bin Ab Razak Penerbit Rancangan B29 03-2288 7426
7
Encik Mohd Shairazi bin Mohd Sharif Pereka B22 shairazi@rtm.gov.my 03-2288 7426
8
Encik Jeffrezal bin Mohd Tarmizi Pereka B22 (KUP) jeffrezal@rtm.gov.my 03-2288 7426
9
Encik Mohd Ishak bin Abd Rashid Pereka B19 mohd.ishak@rtm.gov.my 03-2288 7423
10
Puan Siti Fadilah binti Sheikh Ahmad Pereka B19 03-2288 7426
11
Encik Amiruddin Faiz bin Amat Yusof Pereka B19 03-2288 7426
12
Puan Asmah binti Nasip Pereka B19 asmahn@rtm.gov.my 03-2288 7426
13
Encik Khairul Ashrin bin Ithnin Pereka B19 03-2288 7542

Perkhidmatan Imej

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Sharinneza binti Ab Bakar Penolong Pengarah Imej B44 sharinneza@rtm.gov.my 03-2288 7047
2
Puan Nur Anisa Aziz Pereka B41 anisa@rtm.gov.my 03-2288 7526
3
Puan Marliana binti Alias Pereka B29 marliana_alias@rtm.gov.my 03-2288 7526
4
Puan Jariah binti Mahdi Pereka B29 jariah@rtm.gov.my 03-2288 7526
5
Puan Ziera binti Omar Pereka B29 ziera@rtm.gov.my 03-2288 7526
6
Encik Azham Azli bin Yaacob Penerbit Rancangan B29 03-2288 7551
7
Puan Azmalhaja binti Abu Khanipah Penerbit Rancangan B29 azmalhaja@rtm.gov.my 03-2288 7551
8
Encik Aizmiruddin bin Aladdin Penerbit Rancangan B29 izmiral@rtm.gov.my 03-2288 7457
9
Encik Saran Anak Lagong Penerbit Rancangan B29 03-2288 7376
10
Encik Muhamad Taufiq Aymaduddin bin Amirudin Jurusolek B29 03-2288 7551
11
Puan Siti Norazlinda binti Mamat Penerbit Rancangan B29 03-2288 7551
12
Encik Noor Shahfadhil bin Zainal Abidin Penerbit Rancangan B29 noorshahfadhil@rtm.gov.my 03-2288 7457
13
Encik Muhammad Firdaus bin Ishak Jurusolek B29 03-2288 7457
14
Puan Nor Farrah Deba binti Mohd Rizal Pahlavy Pereka B22 03-2288 7551
15
Puan Fatimah Zaharah binti Ahad Jurusolek B22 03-2288 7457
16
Puan Jasmin binti Shafe-ee Jurusolek B19 jsdmin@rtm.gov.my 03-2288 7457
17
Puan Mastura binti Sudirman Jurusolek B19 03-2288 7457
18
Encik Roslan bin Shamsuddin Jurusolek B19 roslans@rtm.gov.my 03-2288 7457
19
Encik Zamzuri bin Ali Jurusolek B19 zamzuriali@rtm.gov.my 03-2288 7457
20
Puan Zammira binti Azemi Jurusolek B19 03-2288 7457
21
Puan Haryana binti Harun Pereka B19 haryana@rtm.gov.my 03-2288 7376
22
Puan Dayang Sakinah binti Nan Azmie Jurusolek B19 dayangsakinah@rtm.gov.my 03-22887457
23
Encik Mohd Husni bin Mohd Samli Penerbit Rancangan B29 (K) husni@rtm.gov.my 03-2288 7457
24
Encik Mohamad Ismawardi bin Ismail Penerbit Rancangan B29 (K) ismawardi@rtm.gov.my 03-2288 7457
25
Encik Mustaqim bin Sedik Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7551
26
Puan Nuraini binti Abdul Rahim Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7551
27
Puan Redha Norlaziha binti Sulaiman Penerbit Rancangan B29(K) norlaziha@rtm.gov.my 03-2288 7551
28
Puan Liza binti Baharudin Penerbit Rancangan B29(K) 03-2288 7551
29
Puan Nor Farihah binti Kamarudin Penerbit Rancangan B29 (K) norfarihah@rtm.gov.my 03-2288 7551

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 04 October 2022.

Jumlah Pengunjung : 34875702

Web Tools