Angkasapuri's Directory

Pusat Sumber Penyiaran

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Zahuddin bin Sidek@Salleh Ketua Penolong Pengarah S48 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 8013
2 Encik Muhammad Raziq Irfan bin Ismail - Pembantu Tadbir N19 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7341
3 Encik Muhamad Hanizam bin Manan Pembantu Tadbir N19 03-2288 8806
4 Encik Mohd Aszrul bin Mustapa Pembantu Operasi N11 03-2288 7281

Subcategories

Unit Perpustakaan Berita TV

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Sila binti Sulaiman Penolong Pustakawan S29 silasulaiman@rtm.gov.my 03-2288 7433
2
Puan Suzila binti Ramli Pembantu Pustakawan S22 suzila@rtm.gov.my 03-2288 7433
3
Puan Azlinawati binti Nasaruddin Pembantu Pustakawan S22 azlinawati@rtm.gov.my 03-2288 7433
4
Encik Mohd Azli bin Md Issa Penerbit Rancangan B22 azli@rtm.gov.my 03-2288 7433
5
Puan Siti Noor Shafidayu binti Mohd Sufiee Pembantu Pustakawan S22 snshafidayu@rtm.gov.my 03-2288 7433
6
Encik Mohd Najib bin Aziz Pembantu Pustakawan S19 03-2288 7433
7
Encik Jalaluddin bin Saari Pembantu Pustakawan S19 03-2288 7433
8
Puan Rafidah binti Bakar Penerbit Rancangan B29 (K) 03-2288 7433
9
Puan Rosidah binti Said Penerbit Rancangan B29 (K) 03-2288 7433

Unit Perpustakaan TV

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Mazidah binti Abd Rahman Penolong Pengarah /Pustakawan S44 mazidah@rtm.gov.my 03-2288 7920
2
Encik Mohd Hisham bin Hashim Penerbit Rancangan B29 03-2288 7341 / 7281
3
Puan Lidiana anak Lidew Penolong Pustakawan S29 lidianalidew@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281
4
Puan Angammah a/p Periasamy Pembantu Pustakawan S22 angammah@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281
5
Puan Doris binti Anthony Masuil Pembantu Pustakawan S22 03-2288 7404
6
Encik Raqimi Asrul bin Yunus Pembantu Pustakawan S22 raqimiasrul@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281
7
Puan Rumizan binti Sarrasi Pembantu Pustakawan S22 rumizan@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281
8
Puan Mazidah binti Mohamed Nasir Pembantu Pustakawan S22 mazidahmohamednasir@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281
9
Puan Nor Sazlinawati binti Selamat Pembantu Pustakawan S22 sazlinawati@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281
10
Encik Mohd Salihin bin Md. Salim Pembantu Pustakawan S19 03-2288 7341 / 7281
11
Puan Sansuriya binti Abdul Hisham Pembantu Pustakawan S19 sansuriya@rtm.gov.my 03-2288 7281
12
Puan Susan Tressena ak Betong Pembantu Pustakawan S19 03-2288 7991
13
Puan Suriani binti Suyuti Pembantu Pustakawan S19 surianisuyuti@rtm.gov.my 03-2288 7991
14
Puan Itam Muset Pembantu Pustakawan S19 03-2288 7341 / 7281
15
Puan Asnida binti MYassin@Mat Nasir Penerbit Rancangan B29(K) asnida@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281
16
Puan Norhaniza binti Ahmad Ramli Penerbit Rancangan B29(K) norhanizaar@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281
17
Encik Mohd Hibri bin Saeni Penerbit Rancangan B29(K) mohdhibri@rtm.gov.my 03-2288 7341 / 7281

Unit Pusat Sumber Maklumat

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Noraa'in binti Semat Pembantu Pustakawan S19 norain@rtm.gov.my 03-2288 7204
2
Puan Nor Fatimatul Azreen binti Aziz Pembantu Pustakawan S19 norfatimah@rtm.gov.my 03-2288 7603

Rakam Khanah

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Kosong Penolong Pengarah B44 03-2288 7297
2
Puan Nur Sahida binti Jaafar Penerbit Rancangan B29 nursahida@rtm.gov.my 03-2288 7845
3
Puan Pon Kogilam a/p Punnusamy Penerbit Rancangan B19 ponkogilam@rtm.gov.my 03-2288 7846
4
Encik Mohd Fairus bin Manshor Penerbit Rancangan B19 fairusmanshor@rtm.gov.my 03-2288 7845
5
Encik Ganes Sanjay Kumar a/l Krishen Lal Penerbit Rancangan B19 sanjay@rtm.gov.my 03-2288 7848
6
Encik Muhammad Syazwan bin Zaulkipli Pembantu Pustakawan S19 syazwanadli@rtm.gov.my 03-2288 7845

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 04 October 2022.

Jumlah Pengunjung : 34875501

Web Tools