Angkasapuri's Directory

Bhg. Media Digital Interaktif

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Kosong Pengarah Media Digital Interaktif 03-22887940 / 03-22887941
2 Encik Finlayson Anak Ludan Timbalan Pengarah (Menjalankan Tugas Pengarah MDI) This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7940 / 2288 7941
3 Puan Latipah binti Ramzi Penerbit Rancangan B29 03-22887940
4 Puan Rohani binti Awang Penerbit Rancangan B22 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-22887940
5 Encik Mohd. Saufi bin Zainuddin Pembantu Tadbir N19 (P/O) This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7940
6 Puan Rozita binti Sukiman Pembantu Operasi N14 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7940

Subcategories

Seksyen Digital

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Nor Sanusre binti Ramli (K.S.D.) Ketua Penolong Pengarah B48 norsanusre@rtm.gov.my 03-22887957
2
Puan Shuhaili binti Ariffin Penolong Pengarah B44 shuhaili@rtm.gov.my 03-22887950

Seksyen RTM Online

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Kosong Penerbit Rancangan B44 03-22887950
2
Puan Zanariah binti Abdul Latiff Penerbit Rancangan B32 zana@rtm.gov.my 03-2288 7950
3
Puan Aminah binti Jusoh Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 aminahj@rtm.gov.my 03-2288 7950
4
Puan Nurazila binti Abd Aziz Penerbit Rancangan B29 nurazila@rtm.gov.my 03-2288 7950
5
Puan Nadhrah binti Mohamad Penerbit Rancangan B29 nadhrah@rtm.gov.my 03-2288 7960
6
Encik Muhamad Aidil bin Roslan Penerbit Rancangan B29 (K) aidilroslan@rtm.gov.my 03-2288 7947
7
Encik Mohammad Rafzan bin A. Rahim Pereka Grafik Berkomputer B29 (K) rafzan@rtm.gov.my 03-2288 7950
8
Encik Muharam Shah bin Muhamad Pereka Grafik Berkomputer B29 (K) muharamshah@rtm.gov.my 03-2288 7950
9
Encik Ahmad Azham Rifhan bin Azaman Pereka Grafik Berkomputer B29 (K) azham@rtm.gov.my 03-2288 7950
10
Puan Rohasliza binti Mohamad Penerbit Rancangan B41 (P) roshasliza@rtm.gov.my 03-2288 7950

Seksyen Interactive Content Creation Centre (ICCC)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Norismadi bin Abdul Manap Penolong Pengarah / Penerbit Rancangan B44 03-2288 7947
2
Puan Ati Hasmila binti Ahmad Tajulddin Penerbit Rancangan B44 ati@rtm.gov.my 03-2288 7947
3
Puan Rosnizam binti Sukor Penerbit Rancangan B30 rosnizam@rtm.gov.my 03-2288 7947
4
Puan Sahida binti Ramli Penerbit Rancangan B30 03-2288 7947
5
Encik Muhd Firdaus bin Abdullah Penerbit Rancangan B29 firdausabdullah@rtm.gov.my 03-2288 7947
6
Puan Zarina binti Khafadi @ Khafandi Penerbit Rancangan B41 (K) zarinakhafandi@rtm.gov.my 03-2288 7947
7
Puan Zuriawati binti Ibrahim Penerbit Rancangan B41 (K) zuriawati@rtm.gov.my 03-2288 7947
8
Puan Adibah Nazihah binti Abd Malek Penerbit Rancangan B41 (K) adibahnazihah@rtm.gov.my 03-2288 7947
9
Puan Faras Haireen binti Abd Jalil Penerbit Rancangan B29 (K) farashaireen@rtm.gov.my 03-2288 7947
10
Encik Mohd Zam Harir bin Abdul Wahab Penerbit Rancangan B29 (K) zam@rtm.gov.my 03-2288 7947
11
Encik Mohd Khairul Firdaus bin Mohd Khalid Penerbit Rancangan B29 (K) firdauskhaled@rtm.gov.my 03-22887947

Unit Media Sosial

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Zurainiwati binti Ibrahim Penerbit Rancangan B44 zurainiwati@rtm.gov.my 03-2288 7950
2
Puan Jubaida binti Abdul Hamid Penerbit Rancangan B41 03-22887950
3
Encik Muhammad Zul Akhmal bin Mohd Rodzi Penerbit Rancangan B41 zulakhmal@rtm.gov.my 03-2288 7950
4
Puan Farihah binti Abdullah Penerbit Rancangan B41 farihah@rtm.gov.my 03-2288 7950
5
Puan Normala binti Supaat Penerbit Rancangan B29 normala@rtm.gov.my 03-2288 7950
6
Encik Mohd Shahid bin Md Shah Penerbit Rancangan B29 03-2288 7950
7
Encik Nur Izzuddin Syamim bin Mohd Bahrin Penerbit Rancangan B41 (K) nurizzuddin@rtm.gov.my 03-2288 7950
8
Puan Khairunnisa binti Ismail Penerbit Rancangan B41 (K) nisaismail@rtm.gov.my 03-2288 7950
9
Puan Siti Syamira binti Mazlan Penerbit Rancangan B41(K) sitisyamira@rtm.gov.my 03-22887950
10
Encik Muhamad Affiq bin Zulkifle Penerbit Rancangan B41 (K) affiqzulkifle@rtm.gov.my 03-2288 7950
11
Puan Noor Hajjar binti Abdul Malek Penerbit Rancangan B29 (K) hajjarmalek@rtm.gov.my 03-2288 7950
12
Puan Nurisma Natasya binti Ismail Penerbit Rancangan B29 (K) ismatasya@rtm.gov.my 03-2288 7950
13
Puan Sumeetha Nair Krishnan Penerbit Rancangan B29 (K) sumeethanair@rtm.gov.my 03-2288 7950
14
YM Raja Azrill bin Raja Azmil Penerbit Rancangan B29 (K) rajaazrill@rtm.gov.my 03-2288 7950
15
Encik Amirul Asyraf bin Alias Penerbit Rancangan B29 (K) asyraf@rtm.gov.my 03-2288 7950

Seksyen Aplikasi ICT

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Finlayson Anak Ludan Timbalan Pengarah - TP(SAICT) finlayson@rtm.gov.my 03-2288 8241
2
Puan Farawahida binti Mohd Ali Penolong Pengarah Seksyen Aplikasi ICT - PP(SAICT) farawahida@rtm.gov.my 03-2288 8796

Pentadbiran

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Nadhiratul Huda binti Abd Mu Talib Pembantu Tadbir (P/O) PTPO(PT) nadhiratul@rtm.gov.my 03-2288 8796

Aplikasi

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Nur Suhailin binti Suhaimi Penolong Pegawai Teknologi Maklumat - PPTM(A1) suhailin_suhaimi@rtm.gov.my 03-2288 8796
2
Puan Illi Arina binti Abdul Hadi Penolong Pegawai Teknologi Maklumat - PPTM(A2) illiarina@rtm.gov.my 03-22888796

Portal

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Salbiah binti Mahamud Penolong Pegawai Teknologi Maklumat, PPTM(P) salbiah@rtm.gov.my 03-22888796
2
Encik Muhammad Hafiz Iskandar bin Ahmad Lotfi Pereka Grafik Berkomputer, PGB(P) hafiziskandar@rtm.gov.my 03-2288 8796

Sokongan Teknikal

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
YM Raja Normayuzi binti Raja Kamarudin Juruteknik Komputer - FT(ST) normayuzi@rtm.gov.my 03-2288 8796
2
Encik Muhammad Jamadilazra bin Mohd Amran Pereka B29 (T1) jamadilazra@rtm.gov.my 03-2288 8796
3
Encik Muhammad Amirul ’Adli bin Mohd Yushak Pereka B29 (T2) amiruladli@rtm.gov.my 03-2288 8796

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 30 November 2021.

Jumlah Pengunjung : 29628463

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Web Tools