Angkasapuri's Directory

Seksyen Kewangan dan Pentadbiran

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Noor Rozana binti Ashari Timbalan Pengarah M52 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7645
2 Puan Noorshakirah binti Mohd Shokri Setiausaha Pejabat This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7645

Subcategories

Unit Pentadbiran

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Azureen Balkish binti Mohd Basri Penolong Pengarah M44 azureen@rtm.gov.my 03-2288 7510
2
Encik Mohamad Khairul bin Zakaria Penolong Jurutera JA36 khairul.zakaria@rtm.gov.my 03-2288 8435
3
Puan Siti Marina binti Mohamad Nawi Ketua Pembantu Tadbir N22 sitimarina@rtm.gov.my 03-2288 7252
4
Puan Firdaus binti Ahmad Pembantu Tadbir N19 firdaus.ahmad@rtm.gov.my 03-2288 7703
5
Kosong Pembantu Tadbir N19 03-2288 7660
6
Encik Muhammad Waliuddin bin Alias Pembantu Tadbir N19 waliuddin@rtm.gov.my 03-2288 7864
7
Puan Siti Maisarah binti Munawwaralam Pembantu Tadbir N19 sitimaisarah@rtm.gov.my 03-2288 7864
8
Encik Mohd Fikri bin Mustafa Pembantu Tadbir N19 mohdfikri@rtm.gov.my 03-2288 8435
9
Puan Faten Rahiezzatie Leyana binti Rosland Pembantu Tadbir N19 faten@rtm.gov.my 03-2288 8435
10
Puan Noor Azizan binti Mohd Idris Pegawai Khidmat Pelanggan N22 noorazizan@rtm.gov.my 03-2288 7864
11
Puan Suhaila binti Mustafa Pegawai Khidmat Pelanggan N22 suhaila@rtm.gov.my 03-2288 7005
12
Encik Mohd Amir Hasli bin Mohd Saleh Pegawai Khidmat Pelanggan N22 amihasli@rtm.gov.my 03-2288 7007
13
Encik Zaidi bin Sudin Pembantu Operasi N14 zaidi_sudin@rtm.gov.my 03-2288 7864
14
Encik Kalaiarasu a/l Swalingam@Sivalingam Pembantu Awam H11 kalaiarasu@rtm.gov.my 03-2288 7864
15
Puan Noor Farizaton binti Hazain@Taharim Pembantu Awam H11 03-2288 7703
16
Encik Rosli bin Hamzah Pembantu Awam H11 roslihamzah@rtm.gov.my 03-2288 8435
17
Puan Nur Aishah binti Ahmad Zulkiflie Pembantu Awam H11 nuraishahzul@rtm.gov.my 03-2288 8521
18
Puan Nagajothy a/p Muniyadi Pembantu Awam H11 nagajothy@rtm.gov.my 03-2288 8521
19
Encik Mohamad Razi bin Mohamed Idin Pembantu Awam H11 mrazimidin@rtm.gov.my 03-2288 8435
20
Encik Jafri bin Mat Deli Pembantu Awam H11 jafri@rtm.gov.my 03-2288 8435
21
Encik Muhamad Pazli bin Shaari Pembantu Awam H11 muhamadpazli@rtm.gov.my 03-2288 8435
22
Encik Mohd Fadzli bin Saidin Pembantu Awam H11 fadzlisaidin@rtm.gov.my 03-2288 8435
23
Encik Mohamad Hafiz bin Baharum Pembantu Awam H11 hafizbaharum@rtm.gov.my 03-2288 8435
24
Encik Shamsul bin Ali Pembantu Awam H11 samsulali@rtm.gov.my 03-2288 8435
25
Encik Muhamad Akmal Afiq bin Rosli Pembantu Awam H11 akmalafiq@rtm.gov.my 03-2288 8435
26
Encik Muhamad Hairol bin Abd Kassim Pembantu Awam H11 muhamadhairol@rtm.gov.my 03-2288 8435
27
Encik Zulhisham bin Mat Isa Pembantu Awam H11 zulhisham@rtm.gov.my 03-2288 8435
28
Puan Shahrida binti Mustafa Pembantu Awam H11 shahrida@rtm.gov.my 03-2288 8435
29
Encik Nurul Hizam bin Che Hussain Pembantu Awam H11 nurulhizam@rtm.gov.my 03-2288 8435
30
Encik Muhammad Hazwan bin Abd Mutalib Pembantu Awam H11 muhdhazwan@rtm.gov.my 03-2288 8435
31
Puan Siti Rodiah binti Razali Pembantu Awam H11 sitirodiah@rtm.gov.my 03-2288 8435
32
Puan Vasanthimala a/p Thirumalai Pembantu Awam H11 vasanthimala@rtm.gov.my 03-2288 8435
33
Kosong Pembantu Awam H11 03-2288 7096
34
Encik Khalid bin Mohamed Pembantu Awam H11 khalid@rtm.gov.my 03-2288 7096
35
Encik Mohd Azrul bin Nisen Pembantu Awam H11 03-2288 7096
36
Encik Ahmad Sabardin bin Abdullah Pembantu Awam H11 03-2288 7096
37
Encik Abdul Rani bin Othman Pemandu H14 019-6177379
38
Encik Ramli bin Omar Pemandu H14 019-2121326
39
Encik Zulhairi bin Ahmad Pemandu H14 017-3070899
40
Encik Afzan Muafis bin Mahmud Pemandu H11 013-7797966
41
Encik Ahmad Azizi bin Md Noor Ahwan Pemandu H11 018-3156317
42
Encik Ahmad Faisal bin Yahaya Pemandu H11 010-5507078
43
Encik Ahmad Syahrul Nizam bin Ibrahim@Ismail Pemandu H11 012-9228844
44
Encik Ambran bin Syarif@Abdul Ghani Pemandu H11 019-6044424
45
Encik Azeri bin Salleh Pemandu H11 018-3877873
46
Encik Azhar bin Che Yop Pemandu H11 011-16435261
47
Encik Azman bin Sapie Pemandu H11 013-2383083
48
Encik Faizal bin Yaccob Pemandu H11 013-6306674
49
Encik Faizul bin Kamarudin Pemandu H11 017-2259035
50
Encik Izani bin Mohammad Pemandu H11 011-37604522
51
Encik Johari bin Haris Pemandu H11 012-3429932
52
Encik Khusaini bin Khalil Pemandu H11 011-10206117
53
Encik Md Zafir Ishamullah bin Mohd Yusoff Pemandu H11 013-6532266
54
Encik Mohamad Azri bin Mohd Isa Pemandu H11 011-10042881
55
Encik Mohd Fitri bin Othman Pemandu H11 016-3618968
56
Encik Mohd Anuar bin Mohd Sapian Pemandu H11 012-5456872
57
Encik Mohd Azmee bin Abdul Rahman Pemandu H11 012-2982537
58
Encik Mohd Firdaus bin Makhtar Pemandu H11 011-51740580
59
Encik Mohd Hafiz bin Sibun Pemandu H11 017-4663646
60
Encik Mohd Hatta bin Adnan Pemandu H11 019-3371670
61
Encik Mohd Herry Nizam Zaidy bin Ismail Pemandu H11 010-3667837
62
Encik Mohd Jalani bin Jobar Pemandu H11 016-9600201
63
Encik Mohd Khairul Nizam bin Sukor Pemandu H11 011-23124268
64
Encik Mohd Luqmanhakim bin A’mim Pemandu H11 012-2466683
65
Kosong Pemandu H11
66
Encik Mohd Syahrillizan bin Zamidin Pemandu H11 012-6175926
67
Encik Muhamad Nasriq bin Gazali Pemandu H11 012-2271548
68
Encik Muhammad Shazerul bin Ramli Pemandu H11 018-2775850
69
Encik Musaffar bin Johari Pemandu H11 017-2838960
70
Encik Noorizan bin Mizan Pemandu H11 012-6357075
71
Encik Norazryq bin Pauzee Pemandu H11 013-2970944
72
Encik Nursyarifuddin bin Nordin Pemandu H11 011-27627303
73
Encik Rahimi bin Ab Jalil Pemandu H11 018-2563353
74
Encik Ramzani bin Mohamed Pemandu H11 010-8321561
75
Encik Rathno bin Amir Pemandu H11 012-3421472
76
Encik Samsani bin Ibrahim Pemandu H11 012-9172937
77
Encik Zairul bin Johari Pemandu H11 012-3146582

Unit Perolehan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan A'Ina Iryani binti Dol Razlan Ketua Penolong Pengarah M48 aina.razlan@rtm.gov.my 03-2288 7251
2
Puan Siti Syahirah binti Mohamad Suhaimi Penolong Pengarah M41 syahirah@rtm.gov.my 03-2288 7399
3
Puan Nofizah Rozlina binti Mohammad Nor Penolong Pegawai Tadbir N36 nofizahrozlina@rtm.gov.my 03-2288 8515
4
Puan Masliza binti Zakaria Pembantu Tadbir (Kew) W22 (KUP) masliza@rtm.gov.my 03-2288 8517
5
Puan Nuramirah binti Yaacob Pembantu Tadbir (Kew) W19 nuramirah@rtm.gov.my 03-2288 7636
6
Puan Nor Asikin binti Zuri Pembantu Tadbir (Kew) W19 norasikin@rtm.gov.my 03-2288 8517
7
Kosong Pembantu Tadbir (Kew) W19 03-2288 7636
8
Puan Yusliza binti Zahari Shairmy Pembantu Tadbir (P/O) N19 yusliza@rtm.gov.my 03-2288 7522
9
Puan Siti Nuraishah binti Md. Yamin Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) sitinuraishah@rtm.gov.my 03-2288 8517
10
Puan Siti Bainun binti Bain MySTEP sitibainun@rtm.gov.my 03-2288 8517
11
Puan Nor Faatihah binti Azmi MySTEP norfaatihah@rtm.gov.my 03-2288 7636
12
Puan Sri Vikneswary a/p Appadurai MySTEP vikneswary@rtm.gov.my 03-2288 7636

Unit Bajet

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Asnita binti Othman Penolong Pegawai Tadbir N32 asnita@rtm.gov.my 03-2288 7336
2
Encik Khairil Nazwan bin Khamis Penolong Akauntan W29 (KUP) nazwan@rtm.gov.my 03-2288 7864
3
Puan Siti Norazlina binti Azman Pembantu Tadbir (P/O) N19 norazlina@rtm.gov.my 03-2288 7864

Unit Aset

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Nur Azuati binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir N32 nurazuati@rtm.gov.my 03-2288 8513
2
Encik Muhammad Hurairah bin Shaad Pembantu Tadbir (P/O) N19 hurairah@rtm.gov.my 03-2288 7575
3
Puan Nor Azwa binti Mat Harun Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) norazwa@rtm.gov.my 03-2288 7575
4
Puan Fatin Atiqah binti Ahmad Radzuan Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) fatinatiqah@rtm.gov.my 03-2288 7575

Unit Akaun

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohammed Faisal bin Mohd Shokri Akauntan WA41 faisal@rtm.gov.my 03-2288 7061

Akaun (Pentadbiran)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Fasihah binti Mustapha Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK1) fasihah@rtm.gov.my 03-2288 7062
2
Encik Shah Hizuwan bin Samsudin Pembantu Operasi N11 shah_hizuwan@rtm.gov.my 03-2288 7066

Akaun (Bayaran dan Hasil)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Rizaima binti Mohd Radzi Penolong Akauntan W29 rizaima@rtm.gov.my 03-2288 8494
2
Encik Mohd Zahari bin Mamat Penolong Akauntan W29 (KUP) mohdzahari@rtm.gov.my 03-2288 7067
3
Puan Norhayati binti Mohd Yusoff@Abdul Aziz Penolong Akauntan W29 (KUP) hayati@rtm.gov.my 03-2288 7801
4
Puan Salizah binti Yunos Penolong Akauntan W29 (KUP) salizahyunos@rtm.gov.my 03-2288 7801

Akaun (Bayaran dan Hasil - Sekretariat Kewangan dan Berita Ehwal Semasa)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Amy Adlynda binti Mohamad Pembantu Tadbir (Kew) W22 amyadlynda@rtm.gov.my 03-2288 7065
2
Puan Siti Arnida binti Ahmad Pembantu Tadbir (Kew) W22 (KUP) sitiarnida@rtm.gov.my 03-2288 7801
3
Encik Muhamad Hafiz bin Zahlan Pembantu Tadbir (Kew) W19 muhamadhafiz@rtm.gov.my 03-2288 7065
4
Puan Nur Hidayah binti Ashar Pembantu Tadbir (Kew) W19 nurhidayah_ashar@rtm.gov.my 03-2288 7065
5
Puan Ummi Kalsum binti Abu Ma'sod Pembantu Tadbir (Kew) W19 ummikalsum@rtm.gov.my 03-2288 8404
6
Puan Faiznoor Sakinah binti Sahime Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) faiznoor@rtm.gov.my 03-2288 7065

Akaun (Bayaran dan Hasil - Program TV dan Program Radio)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Noraini binti Yusof Pembantu Tadbir (Kew) W22 norainiyusof@rtm.gov.my 03-2288 7619
2
Puan Noor Roshedah binti Zakaria Pembantu Tadbir (Kew) W22 roshedah@rtm.gov.my 03-2288 7617
3
Puan Faizurawati binti Bidin Zaman Pembantu Tadbir (Kew) W22 (TBK) faizurawati@rtm.gov.my 03-2288 7077
4
Encik Razie a/l Bah Bot Pembantu Tadbir (Kew) W19 razie@rtm.gov.my 03-2288 7063
5
Puan Syamsyafinas binti Shamsuddin Pembantu Tadbir (Kew) W19 syamsyafinas@rtm.gov.my 03-2288 7617
6
Encik Muhammad Aizuddin bin Mohamad Nasir Pembantu Tadbir (Kew) W19 m_aizuddin@rtm.gov.my 03-2288 7063

Akaun (Bayaran dan Hasil - Bekalan Filem dan Operasi Penyiaran)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Roslan bin Sanat Pembantu Tadbir (Kew) W26 roslansanat@rtm.gov.my 03-2288 7617
2
Puan Norakmar binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 norakmar@rtm.gov.my 03-2288 7617

Akaun (Gaji/ Pendahuluan/ Pinjaman)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Zuraida binti Jusoh Penolong Akauntan W29 03-2288 8494

Akaun (Gaji)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Nor Azalina binti Mohamad Din Pembantu Tadbir (Kew) W22 norazalina@rtm.gov.my 03-2288 7067
2
Puan Nur Izzati Natasha binti Mohd Rosdi Pembantu Tadbir (Kew) W19 nurizzati@rtm.gov.my 03-2288 7077
3
Encik Mohamad Azlan bin Asaari Pembantu Tadbir (Kew) W19 azlanasaari@rtm.gov.my 03-2288 7077
4
Puan Nurul Sharini binti Ab Kadir @ Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurulsharini@rtm.gov.my 03-2288 8404

Akaun (Pendahuluan Diri dan Pelbagai/ Pinjaman/ Panjar Khas)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Juliah binti Mohd Sahri Pembantu Tadbir (Kew) W19 juliahsahri@rtm.gov.my 03-2288 8404
2
Puan Syaffiqah Atiqah binti Mahadi Pembantu Tadbir (Kew) W19 syaffiqah@rtm.gov.my 03-2288 7067

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 03 October 2022.

Jumlah Pengunjung : 34828979

Web Tools