Angkasapuri's Directory

Seksyen Sumber Manusia

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Ernie Masnita binti A Hamid Timbalan Pengarah Seksyen Sumber Manusia This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7773
2 Puan Noorul Aiin binti Kashah Pembantu Setiausaha Pejabat N22 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7773

Subcategories

Pentadbiran

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Noorliza binti Saffuan Pembantu Tadbir (P/O) N22 (KUP) liza@rtm.gov.my 03-2288 7391
2
Puan Shahirah Radhiah binti Roslan Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) shahirah@rtm.gov.my 03-2288 7391
3
Puan Nurul Huda binti Abd Rahim Pembantu Operasi N11 hudarahim@rtm.gov.my 03-2288 7390
4
Encik Ahmad Fadlee bin Mohd Sharif Pembantu Operasi N11 ahmadfadlee@rtm.gov.my 03-2288 7390
5
Encik Mohd Izwanizam bin Bidin Pembantu Awam H11 03-2288 7390

Unit Naik Pangkat

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Kosong Penolong Pengarah M44 03-2288 7764
2
Puan Nor Azimah binti Alwi Pembantu Tadbir (PO) N22 azimah@rtm.gov.my 03-2288 7515
3
Puan Nuratikah binti Hamdan Pembantu Tadbir (PO) N19 nuratikah_hamdan@rtm.gov.my 03-2288 7515

Unit Psikologi

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Sofiyyah Low Siew Ping Pegawai Psikologi S44 sofiyyahlow@rtm.gov.my 03-2288 8437
2
Puan Latipah binti Ramzi Penerbit Rancangan B29 03-2288 8464
3
Encik Ahmad Nurhakimi bin Sharif Pereka B29 (K) ahmadnurhakimi@rtm.gov.my 03-2288 8464

Unit Perjawatan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Siti Nur Afiza binti Mohd Zulyadaen Penolong Pengarah M41 nurafiza@rtm.gov.my 03-2288 8195
2
Encik Muhammad Haris Syazwan bin A.Rashid Pembantu Tadbir (P/O) N19 03-2288 7391
3
Puan Aina Najwa binti Mohd Pembantu Tadbir (P/O) N19 ainanajwa@rtm.gov.my 03-2288 7391

Unit HRMIS

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Sarina binti Mohamad Yusup Pembantu Tadbir (P/O) N22 sarina@rtm.gov.my 03-2288 8453
2
Puan Thulasi a/p Panjanathan Pembantu Tadbir (P/O) N22 thulasipanjanath@rtm.gov.my 03-2288 8457
3
Encik Amirul Mu'minin bin Amil Pembantu Tadbir (P/O) N19 amirulmuminin@rtm.gov.my 03-2288 8457

Unit Latihan & Kerjaya

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
YM Raja Azam bin Raja Mamat Penolong Pegawai Tadbir N29 03-2288 8193
2
Encik Badrul Hissam bin Ahmad Sapri Pembantu Tadbir (P/O) N19 badrul_hissam@rtm.gov.my 03-2288 8458

Unit Kemudahan Perkhidmatan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Kosong Ketua Pembantu Tadbir N26 03-2288 7482
2
Puan Noor Hidayah binti Othman Pembantu Tadbir (P/O) N19 noorhidayah@rtm.gov.my 03-2288 8357
3
YM Raja Nazmie Aiza binti Raja Kamaruzzaman Pembantu Tadbir (P/O) N19 rajanazmieaiza@rtm.gov.my 03-2288 8363

Unit Pencen

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Nurfarhanim binti Mohamad Zalani Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurfarhanim@rtm.gov.my 03-2288 7579
2
Puan Noor Zahorin binti Aminudin Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) noorzahorin@rtm.gov.my 03-2288 7579

Unit Perkhidmatan I (Bakat & Seni (B) / Guna Sama)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Azizulrahim bin Yusof@Abdul Aziz Pembantu Tadbir (P/O) N22 azizulrahimy@rtm.gov.my 03-2288 7760
2
Puan Siti Hajar binti Osman Pembantu Tadbir (P/O) N19 siti.hajar@rtm.gov.my 03-2288 8363
3
Puan Nurul Hafiza binti Mohd Shahri Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurulhafiza@rtm.gov.my 03-2288 7760
4
Encik Mohammad Iskandar Zulqarnain bin Meklas Pembantu Tadbir (P/O) N19 miskandar@rtm.gov.my 03-2288 7390
5
Puan Shafiqa Saara binti Shukri Pembantu Tadbir (P/O) N19 shafiqasaara@rtm.gov.my 03-2288 7579
6
Puan Nalita Diaz binti Alwy Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) nalitadiaz@rtm.gov.my 03-22887760
7
Puan Siti Shahrizah binti Rosli Pembantu Tadbir (P/O) N19 (K) 03-2288 7760

Unit Prestasi

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Faridah binti Hadadak Pembantu Tadbir (P/O) N19 faridah_hadadak@rtm.gov.my 03-2288 8363

Unit Perkhidmatan II (Kejuruteraan (J)/Kontrak )

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Azlin binti Abd Khalid Penolong Pegawai Tadbir N36 azlin@rtm.gov.my 03-2288 7584
2
Encik Mohd Zahid bin Adam Pembantu Tadbir (P/O) N22 zahud@rtm.gov.my 03-2288 7515
3
Encik Muhammad Fariz bin Abdul Ghani Pembantu Tadbir (P/O) N19 fariz@rtm.gov.my 03-2288 7760
4
Puan Noor Hasniyah binti Hassan Pembantu Tadbir (P/O) N19 noor@rtm.gov.my 03-2288 7482
5
Puan Masnizah binti Jamil Noordin Pembantu Tadbir (P/O) N19 masnizah@rtm.gov.my 03-2288 7515
6
Puan Aziza binti Kasim Pembantu Tadbir (P/O) N19 aziza@rtm.gov.my 03-2288 7515
7
Encik Muhammad Safwan bin Noor Azany Pembantu Tadbir (P/O) N19 muhammadsafwan@rtm.gov.my 03-2288 7482

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 04 October 2022.

Jumlah Pengunjung : 34875899

Web Tools