Angkasapuri's Directory

Bhg. Pusat Siaran dan Kawalan Rangkaian Multichannel

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Ahmad Afandi bin Abu Hasim Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7209
2 Puan Mahidah binti Mahiden Pembantu Setiausaha Pejabat This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-2288 7209

Subcategories

Seksyen Media Teknologi Aplikasi

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Ts. Nurulhusna binti Mohamad Kasim Ketua Penolong Pengarah J48 nurulhusna@rtm.gov.my 03-2288 7157
2
Puan Sri Banun@Raden Sri Ayu Kirotdin Penolong Pengarah J44 sri.banun@rtm.gov.my 03-2288 7761
3
Puan Nurul Salsabila binti Md Salleh Jurutera Penyiaran J41 salsabila@rtm.gov.my 03-2288 7955
4
Encik Mohd Alif Al-Hafizd bin Zaimee Jurutera Penyiaran J41 alifhafizd@rtm.gov.my 03-2288 7380
5
Encik Shahril bin Mohd Helmi Penolong Jurutera JA38 shahril@rtm.gov.my 03-2288 7977
6
Encik Muhammad Faizal bin Mahadzir Penolong Jurutera JA36 faizal_mahadzir@rtm.gov.my 03-2288 7409
7
Puan Nizan binti Ishak Penolong Jurutera JA36 nizan@rtm.gov.my 03-2288 7409
8
Encik Muhammad Nur bin Kamal Penolong Jurutera JA29 nur@rtm.gov.my 03-2288 7409
9
Encik Mohd Nazri bin Ismail Penolong Jurutera JA29 nazri@rtm.gov.my 03-2288 7409
10
Encik Mohd Fadly bin Desa Penolong Jurutera JA29 fadzly.desa@rtm.gov.my 03-2288 7409
11
Kosong Penolong Jurutera JA29 03-2288 7705
12
Encik Mohd Shamsuddin bin Omar Penolong Jurutera JA29 m.shamsuddin@rtm.gov.my 03-2288 7409
13
Encik Mohamad Zakaria bin Mat Noor Penolong Jurutera JA29 mdzakaria@rtm.gov.my 03-2288 7705
14
Encik Mohd Badawi bin Sulaiman Penolong Jurutera JA29 mohd.badawi@rtm.gov.my 03-2288 7409
15
Encik Andi Fadzli bin Mohd Moslim Penolong Pegawai Penerbitan N29 andi@rtm.gov.my 03-2288 7409
16
Puan Zarith Safura binti Zahari Penolong Jurutera JA29 zarithsafura@rtm.gov.my 03-2288 7705
17
Encik Md Hardi Fazrin bin Harun @ Omar Penolong Jurutera JA29 hardi@rtm.gov.my 03-2288 7409
18
Encik Azlan bin Mohd Zulkifli Penolong Jurutera JA29 azlansyah@rtm.gov.my 03-2288 7409
19
Puan Norashikin binti Samsudin Penolong Jurutera JA29 ashikin@rtm.gov.my 03-2288 7409
20
Puan NurrulHilmiyah binti Mat Noh Penolong Jurutera JA29 03-2288 7705
21
Encik Ahmad Mustaqim bin Zayadi Penolong Jurutera JA29 ahmad_mustaqim@rtm.gov.my 03-2288 7409

Seksyen Kejuruteraan Digital Interaktif

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Ahmad Fakhru Izzan bin Mamat@Mohamed Ketua Penolong Pengarah J48 fakhruizzan@rtm.gov.my 03-2282 4967
2
Ts. Mohd Zaidi bin Zainon Penolong Pengarah J44 zaidizainon@rtm.gov.my 03-2282 7981
3
Ts. Amirah binti Jaafar Mad Ariff Jurutera J41 amirah@rtm.gov.my
4
Puan Norsa’adah binti Shaari Penolong Jurutera JA40 norsaadah@rtm.gov.my 03-2282 7988
5
Puan Rosmawati binti Sahlan Penolong Jurutera JA38 rosmawati@rtm.gov.my 03-2288 7979
6
Puan Rohaiza binti Said Penolong Jurutera JA36 rohaiza@rtm.gov.my 03-2288 7992
7
Encik Mohd Mazlan bin Idris Penolong Jurutera JA36 mdmazlan@rtm.gov.my 03-2288 7992
8
Encik Saiful Faizal bin Nordin Penolong Jurutera JA36 saifulfaizal@rtm.gov.my 03-2288 7992
9
Puan Che Nor Azimah binti Che Wil Penolong Jurutera JA36 norazimah@rtm.gov.my 03-2282 7980
10
Puan Nor Safaliza binti Din Penolong Jurutera JA36 norsafaliza@rtm.gov.my 03-2282 7980
11
Puan Sa'odah binti Fadzil Penolong Jurutera JA36 saodah@rtm.gov.my 03-2288 7988
12
Puan Nor Saadah binti Hamzah Penolong Jurutera JA36 nor_saadah@rtm.gov.my 03-2288 7988
13
Puan Maliza binti Sidik Penolong Jurutera JA36 maliza@rtm.gov.my 03-2288 7989
14
Puan Asmaliza binti Ismail Penolong Jurutera JA36 asmaliza@rtm.gov.my 03-2288 7992
15
Encik Mohd Izwan bin Mohd Ibrahim Penolong Jurutera JA29 izwanibrahim@rtm.gov.my 03-2282 7980
16
Encik Muhammad Khairol Azwan Lal Mohammad Penolong Jurutera JA29 khairol@rtm.gov.my 03-2282 7992
17
Puan Farhana binti Ahmad Penolong Jurutera JA29 farhana.ahmad@rtm.gov.my 03-2282 7992
18
Encik Mohmmad Hallmey Jabbar Penolong Jurutera JA29 hallmey@rtm.gov.my 03-2282 7992
19
Encik Mohd Shauki bin Ahmad Salehin Penolong Jurutera JA29 mohdshauki@rtm.gov.my 03-2282 7980
20
Encik Ahmad Saidi bin Muhamad Penolong Jurutera JA29 ahmadsaidi@rtm.gov.my 03-2282 7980
21
Puan Nurul Ain bin Abdullah Penolong Jurutera JA29 nurulain@rtm.gov.my 03-2282 7980
22
Encik Mohd Reduan bin Mohd Ajazi Penolong Jurutera JA29 reduan@rtm.gov.my 03-2282 7980
23
Encik Razman bin Jamal Penolong Jurutera JA29 razman@rtm.gov.my 03-2282 7980
24
Puan Zalina Pandak Aziz Penolong Jurutera JA29 zalinapandakaziz@rtm.gov.my 03-2282 7980
25
Puan Nor'asyikin binti Mohd. Daud Penolong Jurutera JA29 norasyikin@rtm.gov.my 03-2282 7980
26
Puan Rafidah binti Mansor Penolong Jurutera JA29 rafidah@rtm.gov.my 03-2282 7980
27
Puan Azizah Wati binti Abd Rahman Penolong Jurutera JA29 nurrul@rtm.gov.my 03-2282 7980
28
Encik Mohd Yunus bin Md Ramlan Penolong Jurutera JA29 mohdyunus@rtm.gov.my 03-2288 7980
29
Encik Manizan bin Ismail Penolong Jurutera JA29 manizan@rtm.gov.my 03-2282 7980
30
Encik Mohd Azmi bin Abd Latip Penolong Jurutera JA29 azmilatip@rtm.gov.my 03-2282 7980
31
Puan Iszaisha binti Ahmad Penolong Jurutera JA29 iszaisha@rtm.gov.my 03-2282 7980
32
Puan Nurulhuda binti Yusof Penolong Jurutera JA29 nurulhuda@rtm.gov.my 03-2282 7980
33
Puan Zarina bin Abu Bakar Penolong Jurutera JA29 zarina@rtm.gov.my 03-2282 7980
34
Encik Mohd Shayfualnizem bin Ramli Penolong Jurutera JA29 shayfualnizem@rtm.gov.my 03-2282 7980
35
Puan Nor Hashikin binti Mohamad Penolong Jurutera JA29 norhashikin@rtm.gov.my 03-2282 7989
36
Encik Mohd Nizar bin Mohd Hashim Penolong Jurutera JA29 nizar@rtm.gov.my 03-2282 7992
37
Encik Ahmad Ramzi bin Abdul Aziz Penolong Jurutera JA29 ramzi@rtm.gov.my 03-2282 7992
38
Puan Siti Aisah binti Yaakob Penolong Jurutera JA29 sitiaisah@rtm.gov.my 03-2282 7980
39
Encik Mohd Hariz bin Hassan Penolong Jurutera JA29 mohdhariz@rtm.gov.my 03-2282 7989
40
Puan Norilezah binti Kadmin Penolong Jurutera JA29 norilezahkadmin@rtm.gov.my 03-2282 7989
41
Puan Nur Farah Najihah binti Abdul Rahim Penolong Jurutera JA29 nurfarahnajihah@rtm.gov.my 03-2282 7989
42
Encik Mohamad Asri bin Yahya Penolong Jurutera JA29 mohamadasri@rtm.gov.my 03-2282 7989
43
Puan Aida Azrenda binti Mustakim Penolong Jurutera JA29 aidaazrenda@rtm.gov.my 03-2282 7989
44
Puan Zuraidah binti Jaafar Penolong Jurutera JA29 zuraidah_jaafar@rtm.gov.my 03-2282 7992
45
Encik Mohd Farid bin Azizan Penolong Jurutera JA29 mohdfarid@rtm.gov.my 03-2282 7989

Seksyen Penyiaran Multichannel

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Karim bin Sadiran Ketua Penolong Pengarah J48 karim@rtm.gov.my 03-2288 7488
2
Ts. Ahmad Fesol bin Mansor Penolong Pengarah J44 ahmadfesol@rtm.gov.my 03-2288 7675
3
Puan Neng Ana binti Naimat Penolong Pengarah J44 neng@rtm.gov.my 03-2288 7999
4
Encik Mohd Amzar bin Nasarudin Jurutera J41 mohdamzar@rtm.gov.my 03-2288 7675
5
Encik Razmin Hafiz bin Khalid Jurutera J41 razmin@rtm.gov.my 03-2288 7675
6
Puan Mimit Suriyarti binti Buyung Putih Jurutera J41 mimit@rtm.gov.my 03-2288 7675
7
Puan Farah Filzah binti Zainal Jurutera J41 03-2288 7999
8
Encik Mohamad Anuar bin Awang Penolong Jurutera JA40 anuar@rtm.gov.my 03-2288 7999
9
Encik Izeran bin A Rahman Penolong Jurutera JA38 izeran@rtm.gov.my 03-2288 7999
10
Puan Nor Aini binti Mansor Penolong Jurutera JA36 norainimansor@rtm.gov.my 03-2288 7675
11
Puan Haidah binti Jaffar Penolong Jurutera JA36 haidah@rtm.gov.my 03-2288 7675
12
Encik Mohd Razlan bin Musa Penolong Jurutera JA36 razlan@rtm.gov.my 03-2288 7675
13
Puan Zamzuri binti Zakaria Penolong Jurutera JA29 zamzuri@rtm.gov.my 03-2288 7675
14
Encik Syamsul Rizal bin Sabri Penolong Jurutera JA29 syamsulrizal@rtm.gov.my 03-2288 7675
15
Puan Marziyana binti Husin Penolong Jurutera JA29 marziyana@rtm.gov.my 03-2288 7675
16
Encik Azmi bin Ithnin Penolong Jurutera JA29 azmi30@rtm.gov.my 03-2288 7675
17
Encik Faisol bin Saad Penolong Jurutera JA29 faisol@rtm.gov.my 03-2288 7675
18
Encik Ahmad Zaki bin Mohd Sobri Penolong Jurutera JA29 ahmadzaki@rtm.gov.my 03-2288 7675
19
Encik Mohamad bin Mat Zin Penolong Jurutera JA29 mohamad@rtm.gov.my 03-2288 7675
20
Encik Narizuan bin Nasir Penolong Jurutera JA29 narizuan@rtm.gov.my 03-2288 7675
21
Encik Ahmad Dhoribi bin Ibrahim Penolong Jurutera JA29 ahmad.dhoribi@rtm.gov.my 03-22887675
22
Puan Aishah Elissa binti Hasan Penolong Jurutera JA29 aishahelissa@rtm.gov.my 03-2288 7675
23
Encik Nor Azizul bin Yeop Sabar Penolong Jurutera JA29 norazizul@rtm.gov.my 03-2288 7999
24
Encik Mohammad Eddham bin Othman Penolong Jurutera JA29 eddham@rtm.gov.my 03-2288 7999
25
Puan Norhafpidah binti Hassan Penolong Jurutera JA29 hafpidah@rtm.gov.my 03-22887999
26
Encik Muhammad Salahuddin Ayubi bin Johari Penolong Jurutera JA29 salahuddin@rtm.gov.my 03-2288 7999
27
Encik Ahmad Fakhrul Ikhwan bin Ahmad Shuhaimee Penolong Jurutera JA29 ahmad_fakhrul@rtm.gov.my 03-2288 7999
28
Encik Abdul Rashidi bin Abdul Rahaman Penolong Jurutera JA29 abdulrashidi@rtm.gov.my 03-2288 7675
29
Encik Muhamad Syahmi bin Ahmad Bakri Penolong Jurutera JA29 muhdsyahmi@rtm.gov.my 03-2288 7675
30
Encik Raden Muhammad Amirrullah bin R Norazari Penolong Jurutera JA29 amirrullah@rtm.gov.my 03-2288 7675
31
Puan Ainul Azra binti Razali Penolong Jurutera JA29 ainulazra@rtm.gov.my 03-2288 7675
32
Encik Fairen Anuar bin Mohamad Noor Penolong Jurutera JA29 fairenanuar@rtm.gov.my 03-2288 7675

Seksyen Perkhidmatan Penyiaran Satelit

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Idey Goonawan bin Wahid Ketua Penolong Pengarah J48 idey@rtm.gov.my 03-2282 0594
2
Puan Denise Chew Sze Fern Penolong Pengarah J44 denise@rtm.gov.my 03-2288 7193
3
Encik Mohd Rizal bin Abu Bakar Penolong Jurutera JA38 rizal@rtm.gov.my 03-2288 7857
4
Puan Haslina binti Mustafa Penolong Jurutera JA36 haslinamustafa@rtm.gov.my 03-2288 7857
5
Puan Haslina binti Hanizam Penolong Jurutera JA36 haslina@rtm.gov.my 03-2288 7857
6
Encik Mohd Razit bin Abu Bakar Penolong Jurutera JA36 razit@rtm.gov.my 03-2288 7857
7
Encik Rodi Karim@Johan Penolong Jurutera JA36 rodi@rtm.gov.my 03-2288 7857
8
Puan Hasmi Hasmida binti Embong Penolong Jurutera JA29 hasmida@rtm.gov.my 03-2288 7857
9
Encik Mohd Reduanordin bin Mamat Penolong Jurutera JA29 reduanordin@rtm.gov.my 03-2288 7857
10
Encik Azaha bin Abdullah Penolong Jurutera JA29 azaha@rtm.gov.my 03-2288 7857
11
Puan Nurjuliana binti Md Yunus Penolong Jurutera JA29 nurjuliana@rtm.gov.my 03-2288 7857
12
Puan Zuliati binti Mohd Zain Penolong Jurutera JA29 zuliati@rtm.gov.my 03-2288 7857
13
Encik Khairulhizar bin Hussein Penolong Jurutera JA29 khairulhizar@rtm.gov.my 03-2288 7152
14
Encik Zaili Ahmad Zaini Penolong Jurutera JA29 zailizaini@rtm.gov.my 03-22887857
15
Encik Amirul Firdaus bin Baharuddin Penolong Jurutera JA29 mohdamirul@rtm.gov.my 03-2288 7857
16
Encik Firdaus Ar'razi bin Mohd Hafid Penolong Jurutera JA29 arrazi@rtm.gov.my 03-2288 7857
17
Encik Mohd Hanif bin Md Yatim Penolong Jurutera JA29 hanifmdyatim@rtm.gov.my 03-2288 7857
18
Encik Ahmad Zulhasmi bin Abd Rahman Penolong Jurutera JA29 zulhasmi@rtm.gov.my 03-2288 7857
19
Puan Hazirah binti Alwi Penolong Jurutera JA29 hazirah@rtm.gov.my 03-2288 7857
20
Encik Faizul Sawady bin Amin Noordin Penolong Jurutera JA29 faizulsawady@rtm.gov.my 03-2288 7857
21
Encik Arzelan bin Ariffin Penolong Jurutera JA29 arzelan@rtm.gov.my 03-2288 7857

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 06 October 2022.

Jumlah Pengunjung : 34911696

Web Tools