Angkasapuri's Directory

Seksyen Produksi Studio TV

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Kosong Ketua Penolong Pengarah J48 03-2288 7485
2 Encik Rezal Rejimi Penolong Pengarah (Studio TV) J44 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 03-22887375

Subcategories

Studio 1

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohd Aziziee bin Ahmad Penolong Jurutera JA38 aziziee@rtm.gov.my 03-22887041
2
Encik Ahmad Zulhaimi bin Ramli Penolong Jurutera JA29
3
Puan Roslida binti Man Penolong Jurutera JA29
4
Puan Norfadhilah binti Md Zain Penolong Jurutera JA29
5
Encik Norlyzal bin Aris Penolong Jurutera JA29
6
Encik Mohd Shahril bin Mahamad Shabudin Penolong Jurutera JA29
7
Encik Muhamad Farhan bin Mohd Jamel Penolong Jurutera JA29

Studio 2

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Johari bin Mahmud Penolong Jurutera JA38 joharie@rtm.gov.my 03-22887186
2
Puan Asmiza binti Ardi Penolong Jurutera JA29
3
Encik Muhammad Adham bin Hamdan Penolong Jurutera JA29
4
Encik Raziaznizan bin Abd Razak Penolong Jurutera JA29
5
Encik Razaid bin Dzkulfli Penolong Jurutera JA29
6
Puan Nooraziah binti Zainal Abidin Penolong Jurutera JA29
7
Encik Norasri bin Moris Penolong Jurutera JA29

Studio IBC

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohd Effendi bin Remeli Penolong Jurutera JA36 mohdeffendi@rtm.gov.my 03-2288 7435
2
Puan Mazayati binti Abdul Malek Penolong Jurutera JA29
3
Puan Rosniza binti Zainol Penolong Jurutera JA29
4
Puan Sunita a/p Mook Yan Penolong Jurutera JA29
5
Encik Zulrizan bin Azdan Penolong Jurutera JA29

Unit Penyenggaraan Lampu

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Yasmani binti Awang Jurutera J41 yasmani@rtm.gov.my 03-2288 8462
2
Encik Saiful Wadi bin Kamalun Penolong Jurutera JA36 saifulwadi@rtm.gov.my 03-2288 7435
3
YM Tg Muhamad Idham bin Tg Mansor Penolong Jurutera JA29 idham@rtm.gov.my 03-2288 7435
4
Encik Hasri Nizam bin Hashim Penolong Jurutera JA29 hasri@rtm.edu.my 03-2288 7435
5
Encik Mohd Muslim bin Mustoffa Penolong Jurutera JA29 muslim@rtm.gov.my 03-2288 7435
6
Encik Wan Azman bin Wan Noor Penolong Jurutera JA29 w_azman@rtm.gov.my 03-2288 7435
7
Encik Mohd Hazbullah bin Hamzah Penolong Jurutera JA29 hazbullah@rtm.gov.my 03-2288 7435

Unit Auditorium Perdana

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Mashira binti Meri@Mohamad Zamiri Penolong Pengarah (Auditorium Perdana) J44 mashira@rtm.gov.my 03-2288 7596
2
Encik Sum Chok a/l Soo Wang Penolong Jurutera JA36 sumchok@rtm.gov.my 03-2288 7596
3
Encik Safarudin bin Azmi Penolong Jurutera JA29 safarudin@rtm.gov.my 03-2288 7596
4
Encik Hisyamudin bin Mohamad Penolong Jurutera JA29 hisyamudinm@rtm.gov.my 03-2288 7596
5
Encik Ahmad Zaidi bin Sadri Penolong Jurutera JA29 ahmadzaidi@rtm.edu.my 03-2288 7596
6
Encik Mohd Fareez bin Abdul Halim Penolong Jurutera JA29 mohdfareez@rtm.gov.my 03-2288 7596
7
Encik Muhammad Rafiq bin Abdul Rahman Penolong Jurutera JA29 rafiq@rtm.gov.my 03-2288 7596
8
Encik Suhairi bin Sudin Penolong Jurutera JA29 suhairisudin@rtm.gov.my 03-2288 7596
9
Encik Azhar Helmi bin Omar Penolong Jurutera JA29 azharhelmi@rtm.gov.my 03-2288 7596
10
Puan Norlaila Ashikin binti Mohd Shamsuri Penolong Jurutera JA29 norlaila@rtm.gov.my 03-2288 7596

Unit Pasca Penerbitan Susulan (PPS)

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Nuur Anin binti Mahpar@Tahir Jurutera J41 anin@rtm.gov.my 03-2288 7607
2
Puan Akemar binti Mohamed@Mahmood Penolong Jurutera JA36 akemar@rtm.gov.my 03-2288 8753
3
Encik Redzuan bin Abd Rahim Penolong Jurutera JA29 redzuan@rtm.gov.my 03-2288 8753
4
Encik Muhamad Fairus bin Azmi Penolong Jurutera JA29 fairus@rtm.gov.my 03-2288 8753
5
Encik Muhamad Mukmin bin Nordin Penolong Jurutera JA29 mukmin@rtm.edu.my 03-2288 8753
6
Puan Nur Azura binti Abu Hasan Ashari Penolong Jurutera JA29 norazura@rtm.gov.my 03-2288 8753
7
Puan Siti Hawa binti Md Sharif@Ajid Penolong Jurutera JA29 siti_hawa@rtm.gov.my 03-2288 8753
8
Encik Burhanuddin bin Ismail Penolong Jurutera JA29 burhannudin@rtm.gov.my 03-2288 8753
9
Puan Nur Helisa binti Rosli Penolong Jurutera JA29 helisa@rtm.gov.my 03-2288 8753
10
Puan Norini binti Mohd Nor Penolong Jurutera JA29 norini@rtm.gov.my 03-2288 8753

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 04 October 2022.

Jumlah Pengunjung : 34875672

Web Tools