State Directory

Jabatan Penyiaran W.P Labuan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Aminah binti Samsudin Mohd Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 087-506516 Samb 501
2 Puan Fauziah binti Mohd Sidek Timbalan Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 087-506516 Samb 508

Subcategories

Bhg. Khidmat Pengurusan, Penyiaran W.P Labuan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Kosong Ketua Bahagian Khidmat Pengurusan/Penolong Pegawai Tadbir N29

Unit Kewangan, Penyiaran W.P Labuan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Dayangku Liha binti Mostapa Ketua Bahagian Kewangan/ Pembantu Akauntan W22 dayangkuliha@rtm.gov.my 087-506516 Samb 505
2
Puan Lyadia Karamilla binti Abdul Alip Penolong Akauntan W29 (KUP) lyadia@rtm.gov.my 087-506516 Samb 509
3
Puan Aernie Herrnawathy@Buddy binti Ja'afar Pembantu Tadbir W19 (KEW) herrnawathy@rtm.gov.my 087-506516 Samb 510

Unit Pentadbiran, Penyiaran W.P Labuan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Norismajuana binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N22 (TBK1) norismajuana@rtm.gov.my 087-506516 Samb 511
2
Puan Susilawati binti Sokirman Pembantu Tadbir (P/O) N19 susilawati@rtm.gov.my 087-506516 Samb 513
3
Encik Ronny Rosli Pembantu Operasi N11 ronny@rtm.gov.my 087-506516 Samb 512
4
Encik Mohd Azley bin Mohd Saidi Pembantu Awam H11 azleyfida@rtm.gov.my 087-506516
5
Encik Abd Rahim bin Abd Jalil Pemandu Kenderaan H11 rahimjalil@rtm.gov.my 087-506516

Unit Keselamatan, Penyiaran W.P Labuan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Rosli bin Amit Pengawal Keselamatan KP14 (TBK 1) rosli_amit@rtm.gov.my 087-424208
2
Encik Yusri bin Umar Pengawal Keselamatan KP14 (TBK 1) labuanfm@rtm.gov.my 087-424208
3
Encik Ahmad bin Mahmud Pengawal Keselamatan KP14 (TBK 1) ahmadmahmud@rtm.gov.my 087-424208
4
Encik Rozandy bin Ruakin Pengawal Keselamatan KP14 (TBK 1) labuanfm@rtm.gov.my 087-424208
5
Kosong Pengawal Keselamatan KP14
6
Encik Mohd Jasin bin Bidawali Pengawal Keselamatan KP11 labuanfm@rtm.gov.my 087-424208

Bhg. Kejuruteraan, Penyiaran W.P Labuan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Rohayu binti Hamidon Ketua Bahagian Kejuruteraan/Penolong Jurutera JA36 rohayu@rtm.gov.my 087-424223
2
Encik Jiroh bin Sabalah Penolong Jurutera JA29 jiroh@rtm.gov.my 087-424225
3
Encik Muhamad Arman Shah bin Anas Penolong Jurutera JA29 armanshah@rtm.gov.my 087-424225
4
Puan Faridah binti Sapon Penolong Jurutera JA29 faridahsapon@rtm.gov.my 087-424225
5
Encik Mohd Zaini bin Ismail Penolong Jurutera JA29 zaini@rtm.gov.my 087-504896
6
Puan Azila binti Mohd Sodek Penolong Jurutera JA29 azila@rtm.gov.my 087-504896
7
Kosong Penolong Jurutera JA29
8
Kosong Penolong Jurutera JA29
9
Kosong Penolong Jurutera JA29

Bhg. Rancangan, Penyiaran W.P Labuan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Noor Affatizah binti Sabtu Ketua Bahagian Rancangan/Penerbit Rancangan B32 nooraffatizah@rtm.gov.my 087-414200

Unit Siaran & Penerbitan, Penyiaran W.P Labuan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Farah Erddyiannah binti Mokti Penerbit Rancangan B22 (TBK 1) faraherddy@rtm.gov.my 087-424218
2
Puan Babyneline@Magdaline binti Kimpilid Penerbit Rancangan B19 babyneline@rtm.gov.my 087-424218
3
Puan Hashimah binti Hassan Penerbit Rancangan B19 hashimahh@rtm.gov.my 087-424218
4
Puan Rafeah binti Ibrahim Penerbit Rancangan B19 rafeah@rtm.gov.my 087-424218
5
Encik Hebrry Donny Penerbit Rancangan B19 hebrrydonny@rtm.gov.my 087-424218
6
Kosong Penerbit Rancangan B19

Unit Pemasaran & Rakam Khanah, Penyiaran W.P Labuan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Muhammad Rastwin bin Stia Ketua Bahagian Pemasaran/ Penerbit Rancangan B29 rastwin@rtm.gov.my 087- 424216
2
Puan Salbiah binti Ajis Penerbit Rancangan B22 salbiahajis@rtm.gov.my 087-424216
3
Encik Mc Allister Michael Penerbit Rancangan B19 mcallister@rtm.gov.my 087-424216

Piecemeal Siaran Dan Penerbitan, Penyiaran W.P Labuan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohd Azreen bin Kutal Piecemeal (Juruhebah) 087-424218
2
Encik Mohd Rendy bin Ricky Piecemeal (Juruhebah) 087-424218
3
Encik Mohd Saiful Adha bin Ismail Piecemeal (Juruhebah) 087-424218
4
Encik Syazwan bin Abdul Rajis Piecemeal (Juruhebah) 087-424218
5
Puan Sherly Suzie Umos Piecemeal (Juruhebah) 087-424218

Bhg. Berita Ehwal Semasa, Penyiaran W.P Labuan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohd Izuandi bin Jaludin Ketua Bahagian Berita Ehwal Semasa/ Penerbit Rancangan B29 (K) izuandi@rtm.gov.my 087-421550
2
Encik Kamarudin bin Abdullah Penerbit Rancangan B29 kamarudin_abd@rtm.gov.my 087-421209
3
Encik Mohd Zulhanizam Penerbit Rancangan B29 (K) zulhanizam@rtm.gov.my 087-421209
4
Encik Harjay Wandy bin Jackarullah Penerbit Rancangan B22 (TBK 1) harjaywandy@rtm.gov.my 087-421209
5
Puan Rosilla binti Joos Penerbit Rancangan B19 rosilla@rtm.gov.my 087-421209
6
Puan Nur Hidayanie binti Idris Juru Fotografi B19 nurhidayanie@rtm.gov.my 087-421209
7
Encik Sudit bin Yusuf Juru Fotografi B19 sudit@rtm.gov.my 087-421209
8
Kosong Penerbit Rancangan B19
9
Kosong Penerbit Rancangan B19