State Directory

Jabatan Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Aminah Binti Samsudin Mohd Pengarah Penyiaran W.P Labuan This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 087-416810
2 Puan Fauziah Binti Mohd Sidek Timbalan Pengarah B42 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 087-416810

Subcategories

Bhg. Kejuruteraan, Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Kosong Penolong Jurutera JA36
2 Puan Rohayu Hamidon Penolong Jurutera JA29 rohayu@rtm.gov.my 087-424225
3 Encik Jiroh Sabalah Penolong Jurutera JA29 jiroh@rtm.gov.my 087-424225
4 Encik Muhamad Arman Shah Anas Penolong Jurutera JA29 armanshah@rtm.gov.my 087-424225
5 Encik Dahari Laiman@Liman Penolong Jurutera JA29 dahari@rtm.gov.my 087-424225
6 Encik Mohd Zaini Ismail Penolong Jurutera JA29 zaini@rtm.gov.my 087-504896
7 Puan Azila binti Mohd Sodek Penolong Jurutera JA29 azila@rtm.gov.my 087-504896
8 Kosong Penolong Jurutera JA29
9 Kosong Penolong Jurutera JA29

Bhg. Rancangan, Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Noor Affatizah Sabtu Penerbit Rancangan B32 nooraffatizah@rtm.gov.my 087-414200

Unit Siaran & Penerbitan, Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Farah Erddyiannah Binti Mokti Penerbit Rancangan B22 faraherddy@rtm.gov.my 087-424218
2 Puan Babyneline @ Magdaline Binti Kimpilid Penerbit Rancangan B19 babyneline@rtm.gov.my 087-424218
3 Puan Hashimah Binti Hassan Penerbit Rancangan B19 hashimahh@rtm.gov.my 087-424218
4 Puan Rafeah Binti Ibrahim Penerbit Rancangan B19 rafeah@rtm.gov.my 087-424218
5 Encik Hebrry Donny Penerbit Rancangan B19 hebrrydonny@rtm.gov.my 087-424218
6 Kosong Penerbit Rancangan B19

Unit Pemasaran & Rakam Khanah, Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Muhammad Rastwin Bin Stia Penerbit Rancangan B29 rastwin@rtm.gov.my 087- 424216
2 Puan Salbiah binti Ajis Penerbit Rancangan B22 salbiahajis@rtm.gov.my 087-424216
3 Encik Mc Allister Michael Penerbit Rancangan B19 mcallister@rtm.gov.my 087-424216

Piecemeal Siaran Dan Penerbitan, Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Mohd Azreen bin Kutal Piecemeal (Juruhebah) 087-424218
2 Encik Mohd Rendy bin Ricky Piecemeal (Juruhebah) 087-424218
3 Encik Mohd Saiful Adha bin Ismail Piecemeal (Juruhebah) 087-424218
4 Encik Syazwan bin Abdul Rajis Piecemeal (Juruhebah) 087-424218
5 Puan Sherly Suzie Umos Piecemeal (Juruhebah) 087-424218

Bhg. Berita Ehwal Semasa, Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Kamarudin Bin Abdullah Penerbit Rancangan B29 kamarudin_abd@rtm.gov.my 087-421550
2 Encik Harjay Wandy Bin Jackarullah Penerbit Rancangan B22 harjaywandy@rtm.gov.my 087-421550
3 Puan Rosilla Binti Joos Penerbit Rancangan B19 rosilla@rtm.gov.my 087-421550
4 Puan Nur Hidayanie Binti Idris Juru Fotografi B19 nurhidayanie@rtm.gov.my 087-421550
5 Encik Sudit Bin Yusuf Juru Fotografi B19 sudit@rtm.gov.my 087-421550
6 Kosong Penerbit Rancangan B19
7 Kosong Penerbit Rancangan B19

Piecemeal Berita, Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Mohd Zulhanizam Wartawan 087-421550
2 Encik Mohd Izuandi bin Jaludin Wartawan 087-421550

Bhg. Khidmat Pengurusan, Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Kosong Penolong Pegawai Tadbir N29

Unit Kewangan, Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Lyadia Karamilla binti Abdul Alip Penolong Akauntan W29 (KUP) lyadia@rtm.gov.my 087-4242203
2 Puan Dayangku Liha binti Mostapa Pembantu Akauntan W22 dayangkuliha@rtm.gov.my 087-424203
3 Puan Aernie Herrnawathy @ Buddy binti Ja'afar Pembantu Tadbir W19 (Kew) herrnawathy@rtm.gov.my 087-424203

Unit Pentadbiran, Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Norismajuana binti Ismail Pembantu Tadbir N19 (P/O) norismajuana@rtm.gov.my 087-424209
2 Puan Susilawati Binti Sokirman Pembantu Tadbir N19 (P/O) susilawati@rtm.gov.my 087-424209
3 Encik Abd. Rahim bin Abd. Jalil Pemandu Kenderaan H11 rahimjalil@rtm.gov.my 087-424209
4 Encik Mohd Azley bin Mohd Saidi Pembantu Awam H11 azley@rtm.gov.my 087-424209
5 Encik Ronny Rosli Pembantu Operasi N11 ronny@rtm.gov.my 087-424209

Unit Keselamatan, Penyiaran W.P Labuan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Rosli bin Amit Pengawal Keselamatan KP14 rosli_amit@rtm.gov.my 087-424208
2 Encik Yusri bin Umar Pengawal Keselamatan KP14 (TBK) labuanfm@rtm.gov.my 087-424208
3 Encik Ahmad bin Mahmud Pengawal Keselamatan KP14 (TBK) ahmadmahmud@rtm.gov.my 087-424208
4 Encik Yamit Anak Taiyonn Pengawal Keselamatan KP14 (TBK) yamit@rtm.gov.my 087-424208
5 Encik Rozandy bin Ruakin Pengawal Keselamatan KP14 (TBK) labuanfm@rtm.gov.my 087-424208
6 Kosong Pengawal Keselamatan KP14
7 Encik Mohd Jasin bin Bidawali Pengawal Keselamatan KP11 labuanfm@rtm.gov.my 087-424208