State Directory

Bhg. Kejuruteraan, Penyiaran Pahang

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Ahmad Asyraf Bin Ahmad Anuar Jurutera J41 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 09-5131655 / 09-5145655
2 Encik Fazmal Nizam Bin Zainudin Penolong Jurutera JA36 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 09-5131655 / 09-5145655

Subcategories

Unit Bangunan, Penyiaran Pahang

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mahadi Bin Che Soh Penyelia Bangunan Penolong Jurutera JA36 mahadichesoh@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
2
Encik Ahmad Azizul Bin Yusof Penolong Jurutera JA29 09-5131655 / 09-5145655
3
Puan Norzie Binti Nawang Penolong Jurutera JA29 norzie@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
4
Encik Mohd Khairul Hazlizan Bin Mohd Rashid Penolong Jurutera JA29 09-5131655 / 09-5145655
5
Encik Zainal Abidin Bin Abd Kadir Pembantu Awam H11 zainal.abidin@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
6
Encik Mohd Rais Bin Mohd Kamil Pembantu Awam H11 rais@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655

Unit OB & Siar Raya, Penyiaran Pahang

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Md.Fitria Bin Tugi Penyelia Ob & Siar Raya / Penolong Jurutera JA29 fitria@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
2
Puan Kamariah Binti Ali Penolong Jurutera JA29 kamariah.ali@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
3
Encik Abdul Mutalib bin Payyakkudi Kun Hamed Penolong Jurutera JA29 abdmutalib@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
4
Encik Mohd Khairul Azuan Bin Yahaya Penolong Jurutera JA29 khairulazuan@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
5
Puan Mazayati Binti Abdul Malek Penolong Jurutera JA29 09-5131655 / 09-5145655

Unit MCR , Penyiaran Pahang

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Zaeinah Binti Mohd Isa Penyelia MCR / Penolong Jurutera JA29 zaeinah@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
2
Encik Abdul Rizal bin Abdul Razak Penolong Jurutera JA29 09-5131655 / 09-5145655
3
Puan Huzaimar binti Ahya Penolong Jurutera JA29 09-5131655 / 09-5145655
4
Puan Rubiah Binti Abdul Rahim Penolong Jurutera JA29 09-5131655 / 09-5145655
5
Encik Mohammad Fauzi Bin Zainul Penolong Jurutera JA29 fauzi.zainul@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
6
Puan Rosniza Binti Sulaiman Penolong Jurutera JA29 09-5131655 / 09-5145655

Unit ICT& Studio, Penyiaran Pahang

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Haslina Binti Mohamad Penyelia ICT & Studio / Penolong Jurutera JA29 haslinamd@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
2
Puan Rosliani Binti Rosli Penolong Jurutera JA29 rosliani@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
3
Puan Khairul Bariah Binti Kordi Penolong Jurutera JA29 khairulbariah@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655

Unit ADAM, Penyiaran Pahang

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mahadi Bin Che Soh Penyelia Bangunan / Adam Penolong Jurutera JA36 mahadichesoh@rtm.gov.my 09-5131655 / 09-5145655
2
Puan Kamariah Binti Ali Penolong Jurutera JA29 09-5131655 / 09-5145655
3
Puan Sharifah Rasidah Binti Syed Ahmad Penolong Jurutera JA29 09-5131655 / 09-5145655