State Directory

Jabatan Penyiaran Melaka

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Mohd Yusni Bin Mohamed Ali Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 06-2832301
2 Encik Fitri Al Ibni Bin Nadzri Timbalan Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 06-2832316

Subcategories

Bhg. Pentadbiran Jabatan Penyiaran Melaka

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Zurina Binti Ahmad Pembantu Tadbir N22 zurina@rtm.gov.my 06-2832324
2
Puan Radziah Binti Hamdan Pembantu Tadbir W19 radziahamdan@rtm.gov.my 06-2832392
3
Encik Muhammad Ridhwan Bin Mat Isa Pembantu Tadbir N19 06-2832332
4
Encik Mohd Khairi Bin A Bakar Pembantu Tadbir N19 khairiabakar@rtm.gov.my 06-2832392
5
Puan Noor Herda Yanny Binti Tawab Pegawai Khidmat Pelanggan N19 herda@rtm.gov.my 06-2832301
6
Puan Siti Sharnani Binti Buang Pegawai Khidmat Pelanggan N19 06-2832314 / 2315
7
Encik Mohd Shokor Bin Wahi Pembantu Operasi N14 062832314 / 2315
8
Encik Sulaiman Bin Ahmad Pembantu Rendah Awam H11 06-2832317
9
Encik Hady Bin Ali Pembantu Awam H11 hady@rtm.gov.my 06-2832317
10
Puan Noridayu Binti Yusoff Pembantu Awam H11 06-2832314/2315
11
Encik Rizwan Noh Bin Razali Pembantu Awam H11 rizwan@rtm.gov.my 06-2832317
12
Puan Izyan Lyana Binti Abd Shukor Pembantu Awam H11 06-2832314/2315
13
Encik Muhd Aliff Al Hafiz Bin Baharuddin Pembantu Awam H11 aliffalhafiz@rtm.gov.my 06-2832317
14
Encik Muhamad Zikri Bin Zulkifly Pembantu Awam H11 zikri@rtm.gov.my 06-2832317
15
Encik Mohd Fazreen Bin Mohamed Mohgtar Pemandu Kenderaan H11 fazreen@rtm.gov.my 06-2832317
16
Encik Haffizal Bin Kamal Pemandu Kenderaan H11 (COS) haffizal@rtm.gov.my 06-2832317
17
Encik Ramlee Bin Mislan Pengawal Keselamatan KP14 KUP ramleemislan@rtm.gov.my 06-2832329
18
Encik Mazalan Bin Mohd Kasim Pengawal Keselamatan KP14 KUP mazalan@rtm.gov.my 06-2832329
19
Puan Norashikin Binti Abu Bakar Pengawal Keselamatan KP14 KUP norashikinab@rtm.gov.my 06-2832329
20
Encik Mohd Azmi Bin Abd. Aziz Pengawal Keselamatan KP14 KUP azmiaziz@rtm.gov.my 06-2832329
21
Encik Muhammad Riza Bin Ahmad Ramli Pengawal Keselamatan KP11 06-2832329
22
Encik Mohd Aswad Bin Rosjihan Pengawal Keselamatan KP11 mohdaswad@rtm.gov.my 06-2832329
23
Encik Razif Bin Ahmad Pengawal Keselamatan KP11 razif@rtm.gov.my 06-2832329

Bhg. Rancangan Jabatan Penyiaran Melaka

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan A. Anissah Binti A. Md. Yunos Penerbit Rancangan B42 anissah@rtm.gov.my
2
Puan Siti Rubiah Binti Abu Siran Penerbit Rancangan B32 06-2832339
3
Puan Surahati Binti Abu Hassan Penerbit Rancangan B22 surahati@rtm.gov.my 06-2832352
4
Encik Mohd Azizi Shahril Bin Abd Razak Khalim Penerbit Rancangan B22 06-2832352
5
Encik Mohd Daim Bin Zainudin Penerbit Rancangan B19 06-2832476
6
Puan T. Ravathi A/P Thurairaju Penerbit Rancangan B19 06-2832476
7
Puan Shofiah Binti Muhamad Sufi Penerbit Rancangan B19 06-2832352
8
Puan Mazuria Binti Zulkifli Penerbit Rancangan B19 mazuria@rtm.gov.my 06-2832476
9
Encik Shazmil Izwan Bin Tazaruddin Penerbit Rancangan B19 06-2832476
10
Encik Hasri Bin Hasan Ahli Muzik B29
11
Puan Nor Hayati Binti Nor Muhammad Penerbit Rancangan B19 hayatinor@rtm.gov.my 06-2832476
12
Puan Nor Shafinaz Binti Sari Penerbit Rancangan B41(K) 06-2832476
13
Encik Sharizad Bin Abu Bakar Penerbit Rancangan B29(K) 06-2832467
14
Encik Mohammad Asrul Edzuandy bin Mustapa Penerbit Rancangan B29(K) 06-2832352
15
Puan Nor`Amalina Binti Abd Halim Penerbit Rancangan B29(K) 06-2832379
16
Puan Nur Farah Huda Binti Sahiran Penerbit Rancangan B29(K) 06-2832476

Bhg. Kejuruteraan Jabatan Penyiaran Melaka

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Nur Shahirah Binti Anuar Jurutera J41 nurshahira@rtm.gov.my
2
Encik Maszlan Bin Bordani Penolong Jurutera JA36 maszlan@rtm.gov.my 06-2832346
3
Encik Mohd Zaki Bin Ibrahim Penolong Jurutera JA36 mohdzaki@rtm.gov.my 06-2832346
4
Puan Rahidah Binti Abdullah Penolong Jurutera JA29 rahidah@rtm.gov.my 06-2832382
5
Encik Nizam Bin Othman Penolong Jurutera JA29 nizam.othman@rtm.gov.my 06-2832472
6
Puan Norhaya Binti Jamal Penolong Jurutera JA29 norhayajamal@rtm.gov.my 06-2832472
7
Puan Nor Zafirah Binti Kasim Penolong Jurutera JA29 zafirah@rtm.gov.my 06-2832327
8
Encik Mohd Saffuan Bin Md. Shah Penolong Jurutera JA29 saffuan@rtm.gov.my 06-2832472
9
Encik Hasrul Rassidee Bin Ishak Ibrahim Penolong Jurutera JA29 hasrul@rtm.gov.my 06-2832379
10
Encik Mohd Azelan Shah Bin Mohd Ali Penolong Jurutera JA29 azelan@rtm.gov.my 06-2832364
11
Puan Fauziah Binti Eshak Penolong Jurutera JA29 fauziahes@rtm.gov.my 06-2832364
12
Encik Mohd Bazli Bin Mohamed Nor Penolong Jurutera JA29 bazli@rtm.gov.my 06-2832364
13
Encik Hamizal Bin Razali Pembantu Kemahiran H19 hamizal@rtm.gov.my 06-2832472
14
Encik Tan Chiu Hong Penolong Jurutera JA29 tchiuhiong@rtm.gov.my 06-2832327
15
Encik Ayop Bin Awang Penolong Jurutera JA29 ayop@rtm.gov.my 06-2832372
16
Puan Haslina Binti Hashim Penolong Jurutera JA29 haslinaha@rtm.gov.my 06-2832372
17
Puan Wahidawati Binti Wahab Penolong Jurutera JA29 wahidawati@rtm.gov.my 06-2832372
18
Puan Rosnani Binti Md Saat Penolong Jurutera JA29 rosnanims@rtm.gov.my 06-2832372
19
Encik Khairulnizam Bin Hashim Penolong Jurutera JA29 knizam@rtm.gov.my 06-2832372
20
Encik Fauzul Kabir Bin Hashim Penolong Jurutera JA29 fauzul@rtm.gov.my 06-2832379