State Directory

Jabatan Penyiaran Kelantan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Wan Azhan bin Wan Hamat Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 09-7482933
2 Encik Muhamad Khairunizam bin Abdul Salam Timbalan Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 09-7482933
3 Puan Hasnita binti Abdul Halim 09-7482933

Subcategories

Bhg. Pentadbiran, Penyiaran Kelantan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Norizan binti Ismail Pembantu Tadbir (KEW) norizan@rtm.gov.my 09-7482933 samb 121
2
Puan Nazira binti Salleh Pembantu Tadbir (P/O) N19 nazira@rtm.gov.my 09-7482933 samb 117
3
Puan Siti Asmon binti Ibrahim Pegawai Khidmat Pelanggan sitiasmon@rtm.gov.my 09-7482933 samb 101
4
Puan Maznah binti Che Ghani Pembantu Tadbir (P/O) maznahcg@rtm.gov.my 09-7482933 samb 141
5
Puan Siti Aishah Syam binti Mohd Zain Pembantu Tadbir (P/O) aishahsyam@rtm.gov.my 09-7482933 samb 120
6
Puan Nur Husnina binti Ahmad Jamaluddin 09-7482933
7
Encik Wan Mohamad Shahir bin Wan Mohammad Pengawal Keselamatan KP14 09-7482933 samb 124/5
8
Encik Azmi bin Abu Bakar Pengawal Keselamatan azmi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
9
Encik Kamal bin Said Pengawal Keselamatan kamal@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
10
Encik Zulkri bin Ab.Rahim Pengawal Keselamatan 09-7482933 samb 124/5
11
Encik Wan Zulzhafran bin Wan Mohamad Pengawal Keselamatan 09-7482933 samb 124/5
12
Encik Mohammad Faeyruz bin Mohd Zain Pengawal Keselamatan 09-7482933 samb 124/5
13
Encik Mohd Azwadi bin Mat Hussin Pengawal Keselamatan azwadi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
14
Encik Wan Ab Fatah bin Wan Abdullah Pengawal Keselamatan test@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
15
Encik Kamalrul Azizi bin Hussain Pengawal Keselamatan test@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
16
Encik Rudeyhazle bin Che Ramli Pembantu Kemahiran rudeyhazle@rtm.gov.my 09-7482933 samb 102
17
Encik Muhd Razali bin Ludin Pemandu H11 aziz@rtm.gov.my 09-7482933 samb 140
18
Encik Mahuddin bin Deris Pemandu mahudin@rtm.gov.my 09-7482933 samb 140
19
Encik Aswadi bin Ab Ghani Pemandu aswadi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 140
20
Encik Nik Zuhaidi bin Nik Pa Pemandu nikzuhaidi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 140
21
Encik Aidil Sharazi bin Mat Darus Pembantu Awam aidilsharazi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 157
22
Encik Mohd Kamri bin Mohd Fuad Pembantu Awam kamri@rtm.gov.my 09-7482933 samb 157
23
Encik Syed Yusof bin Syed Husin Pembantu Awam syedyusoff@rtm.gov.my 09-7482933 samb 157
24
Kosong Pembantu Awam 09-7482933 samb 157

Bhg. Rancangan, Penyiaran Kelantan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohd Azlan bin Mahmood Ketua Bahagian Rancangan / Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 133
2
Puan Majidah binti Ismail Penerbit Rancangan majidah@rtm.gov.my 09-7482933 samb 135
3
Puan Hazilah binti Hashim Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 155
4
Encik Rudin bin Ismail Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 131
5
Puan Haslina binti Hamzah Penerbit Rancangan B22 KUP 09-7482933 samb 127
6
Puan Noor Hamidya binti Mohd Fauzi Penerbit Rancangan noorhamidya@rtm.gov.my 09-7482933 samb 131
7
Puan Mek Kedi a/p Ichan Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 134
8
Encik Mohd Sidik bin Abdullah Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 128
9
Encik Ros Selam bin Che Sof Penerbit Rancangan rosselam@rtm.gov.my 09-7482933 samb 129
10
Puan Nur Hafizai binti Awang Ya Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 132
11
Puan Suhaila binti Mat Daud Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 158
12
Encik Mohd Khazimi bin Ismail Penerbit Rancangan khazimi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 134
13
Encik Jimiery bin Mohd Safai'ee Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 128

Bhg. Kejuruteraan, Penyiaran Kelantan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Muhammad Aiman bin Yusoff Jurutera aimanyusoff@rtm.gov.my 09-7482933 samb 103
2
Encik Mohd Sani bin Salleh Penolong Jurutera sani@rtm.gov.my 09-7482933 samb 163
3
Puan Nor Azizah binti Mohd Noor Penolong Jurutera norazizah@rtm.gov.my 09-7482933 samb 150
4
Encik Muhammad Dinor bin Zaidi Penolong Jurutera dinorzaidi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 156
5
Puan Fatmawatie binti Othman Penolong Jurutera fatmawatie@rtm.gov.my 09-7482933 samb 144
6
Encik Mohd Affendi bin Mat Shah Penolong Jurutera fendiey@rtm.gov.my 09-7482933 samb 151
7
Encik Mohd Afiz bin Aminuddin Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
8
Encik Mohd Faizul bin Jamaludin Penolong Jurutera mdfaizul@rtm.gov.my 09-7482933 samb 148
9
Encik Mohd Khairul Anuar bin Ayub Penolong Jurutera mohdkhaianuar@rtm.gov.my 09-7482933 samb 149
10
Encik Mohd Masrizul bin Omar Penolong Jurutera masrizull@rtm.gov.my 09-7482933 samb 149
11
Encik Mohd Suhaimi bin Mamat Penolong Jurutera 09-7482933 samb 148
12
Encik Mohd Zulzaffran Safis bin Che Amin Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
13
Encik Noraysham bin Shamsuddin Penolong Jurutera 09-7482933 samb 154
14
Puan Norfazilawati binti Jusoff Penolong Jurutera norfazilawati@rtm.gov.my 09-7482933 samb 144
15
Puan Norihan bin Ghani Penolong Jurutera norihan@rtm.gov.my 09-7482933 samb 151
16
YM Tg. Ahmad Shah bin Tg. Kamal Ariffin Penolong Jurutera tengkuas@rtm.gov.my 09-7482933 samb 153
17
Encik Mazlan bin Din Penolong Jurutera mazlandin@rtm.gov.my 09-7482933 samb 149
18
Encik Wan Sufian bin Wan Sulaiman Penolong Jurutera 09-7482933 samb 162
19
Encik Amran bin Abd Rahman Penolong Jurutera 09-7482933 samb 134
20
Encik Fakrudin bin Hamzah@Mohd Noor Penolong Jurutera fakrudin@rtm.gov.my 09-7482933 samb 144
21
Puan Nurul Rasmida binti Mat Saman Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
22
Encik Mohd Tarmizi bin Mat Nawi Penolong Jurutera 09-7482933 samb 151
23
Encik Mat Zain bin Che Ismail Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
24
Encik Mohd Azli bin Yusoff Penolong Jurutera 09-7482933 samb 142
25
Encik Mohd Naziri bin Md Yunus Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 04 October 2022.

Jumlah Pengunjung : 34865450

Web Tools