State Directory

Jabatan Penyiaran Kelantan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Wan Azhan Bin Wan Hamat Pengarah Penyiaran Kelantan This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 09-7482933
2 Encik Muhamad Khairunizam bin Abdul Salam Timbalan Pengarah B44 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 09-7482933

Subcategories

PENTADBIRAN / Pentadbiran & Kewangan, Penyiaran Kelantan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Norizan Binti Ismail Pembantu Tadbir (KEW) norizan@rtm.gov.my 09-7482933 samb 121
2 Puan Nani Rohayu Binti Sahak Pembantu Tadbir (P/O) nanirohayu@rtm.gov.my 09-7482933 samb 120
3 Puan Siti Asmon Binti Ibrahim Pegawai Khidmat Pelanggan sitiasmon@rtm.gov.my 09-7482933 samb 101
4 Puan Maznah Binti Che Ghani Pembantu Tadbir (P/O) maznahcg@rtm.gov.my 09-7482933 samb 141
5 Puan Siti Aishah Syam Binti Mohd Zain Pembantu Tadbir (P/O) aishahsyam@rtm.gov.my 09-7482933 samb 118
6 Kosong Pembantu Operasi 09-7482933
7 Encik Nasir Bin Mat Jusoh Pegawai Keselamatan 09-7482933 samb 124/5
8 Encik Azmi Bin Abu Bakar Pegawai Keselamatan azmi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
9 Encik Kamal Bin Said Pegawai Keselamatan kamal@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
10 Encik Zulkri Bin Ab.Rahim Pegawai Keselamatan 09-7482933 samb 124/5
11 Encik Wan Zulzhafran Bin Wan Mohamad Pegawai Keselamatan 09-7482933 samb 124/5
12 Encik Mohammad Faeyruz Bin Mohd Zain Pegawai Keselamatan 09-7482933 samb 124/5
13 Encik Mohd Azwadi Bin Mat Hussin Pegawai Keselamatan azwadi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
14 Encik Wan Ab Fatah Bin Wan Abdullah Pegawai Keselamatan test@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
15 Encik Rudeyhazle Bin Che Ramli Pembantu Kemahiran rudeyhazle@rtm.gov.my 09-7482933 samb 102
16 Encik Aziz Bin Rasid Pemandu aziz@rtm.gov.my 09-7482933 samb 140
17 Encik Mahuddin Bin Deris Pemandu mahudin@rtm.gov.my 09-7482933 samb 140
18 Encik Aswadi Bin Ab Ghani Pemandu aswadi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 140
19 Encik Nik Zuhaidi Bin Nik Pa Pemandu nikzuhaidi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 140
20 Encik Aidil Sharazi Bin Mat Darus Pembantu Awam aidilsharazi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 157
21 Encik Mohd Kamri Bin Mohd Fuad Pembantu Awam kamri@rtm.gov.my 09-7482933 samb 157
22 Encik Syed Yusof Bin Syed Husin Pembantu Awam syedyusoff@rtm.gov.my 09-7482933 samb 157
23 Encik Zulkefli Bin Ibrahim Pembantu Awam zulkifli@rtm.gov.my 09-7482933 samb 157

Rancangan Penyiaran Kelantan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Mohd Azlan Bin Mahmood Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 133
2 Puan Majidah Binti Ismail Penerbit Rancangan majidah@rtm.gov.my 09-7482933 samb 135
3 Puan Hazilah binti Hashim Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 155
4 Encik Rudin Bin Ismail Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 131
5 Encik Sumardi Bin Hamat @ Muhammad Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 142
6 Puan Noor Hamidya Binti Mohd Fauzi Penerbit Rancangan noorhamidya@rtm.gov.my 09-7482933 samb 131
7 Puan Haslina Binti Hamzah Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 128
8 Puan Mek Kedi a/p Ichan Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 134
9 Encik Mohd Sidik bin Abdullah Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 128
10 Puan Romah Binti Hashim Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 132
11 Encik Ros Selam Bin Che Sof Penerbit Rancangan rosselam@rtm.gov.my 09-7482933 samb 129
12 Puan Nur Hafizai Binti Awang Ya Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 132
13 Puan Suhaila Binti Mat Daud Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 158
14 Encik Mohd Sallem Bin Zabani Juru Fotografi sallem@rtm.gov.my 09-7482933 samb 142
15 Encik Mohd Khazimi Bin Ismail Penerbit Rancangan khazimi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 134
16 Encik Jimiery Bin Mohd Safai'ee Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 128

Kejuruteraan Penyiaran Kelantan

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Muhammad Aiman Bin Yusoff Jurutera aimanyusoff@rtm.gov.my 09-7482933 samb 103
2 Encik Mohd Sani Bin Salleh Penolong Jurutera sani@rtm.gov.my 09-7482933 samb 163
3 Puan Nor Azizah Binti Mohd Noor Penolong Jurutera norazizah@rtm.gov.my 09-7482933 samb 150
4 Encik Muhammad Dinor Bin Zaidi Penolong Jurutera dinorzaidi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 156
5 Puan Fatmawatie Binti Othman Penolong Jurutera fatmawatie@rtm.gov.my 09-7482933 samb 144
6 Encik Mazlan Bin Din Penolong Jurutera mazlandin@rtm.gov.my 09-7482933 samb 149
7 Encik Mohd Affendi Bin Mat Shah Penolong Jurutera fendiey@rtm.gov.my 09-7482933 samb 151
8 Encik Mohd Afiz Bin Aminuddin Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
9 Encik Mohd Faizul Bin Jamaludin Penolong Jurutera mdfaizul@rtm.gov.my 09-7482933 samb 148
10 Encik Mohd Hafizi Bin Rakabay Penolong Jurutera mohdhafizi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 153
11 Encik Mohd Khairul Anuar Bin Ayub Penolong Jurutera mohdkhaianuar@rtm.gov.my 09-7482933 samb 149
12 Encik Mohd Masrizul Bin Omar Penolong Jurutera masrizull@rtm.gov.my 09-7482933 samb 149
13 Encik Mohd Nizam Bin Ibrahim Penolong Jurutera 09-7482933 samb 162
14 Encik Mohd Suhaimin Bin Mamat Penolong Jurutera 09-7482933 samb 148
15 Encik Mohd Zulzaffran Safis Bin Che Amin Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
16 Encik Nazarudi Bin Muhamad Penolong Jurutera 09-7482933 samb 148
17 Encik Noraysham Bin Shamsuddin Penolong Jurutera 09-7482933 samb 154
18 Puan Norfazilawati Jusoff Penolong Jurutera norfazilawati@rtm.gov.my 09-7482933 samb 144
19 Encik Norihan Bin Ghazali Penolong Jurutera norihan@rtm.gov.my 09-7482933 samb 151
20 YM Tg. Ahmad Shah Bin Tg. Kamal Ariffin Penolong Jurutera tengkuas@rtm.gov.my 09-7482933 samb 153
21 Encik Wan Sufian Bin Wan Sulaiman Penolong Jurutera 09-7482933 samb 162
22 Encik Amran Bin Abd Rahman Penolong Jurutera 09-7482933 samb 134
23 Encik Fakrudin Bin Hamzah @ Mohd Noor Penolong Jurutera fakrudin@rtm.gov.my 09-7482933 samb 144
24 Puan Nurul Rasmida Binti Mat Saman Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
25 Encik Mohd Tarmizi Bin Mat Nawi Penolong Jurutera 09-7482933 samb 151
26 Encik Mat Zain Bin Che Ismail Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
27 Encik Mohd Azli Bin Yusoff Penolong Jurutera 09-7482933 samb 142
28 Encik Mohd Naziri Bin Md Yunus Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144