State Directory

Jabatan Penyiaran Kelantan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Wan Azhan Bin Wan Hamat Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 09-7482933
2 Encik Muhamad Khairunizam Bin Abdul Salam Timbalan Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 09-7482933
3 Puan Hasnita Binti Abdul Halim 09-7482933

Subcategories

Bhg. Pentadbiran, Penyiaran Kelantan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Norizan Binti Ismail Pembantu Tadbir (KEW) norizan@rtm.gov.my 09-7482933 samb 121
2
Puan Nani Rohayu Binti Sahak Pembantu Tadbir (P/O) nanirohayu@rtm.gov.my 09-7482933 samb 120
3
Puan Siti Asmon Binti Ibrahim Pegawai Khidmat Pelanggan sitiasmon@rtm.gov.my 09-7482933 samb 101
4
Puan Maznah Binti Che Ghani Pembantu Tadbir (P/O) maznahcg@rtm.gov.my 09-7482933 samb 141
5
Puan Siti Aishah Syam Binti Mohd Zain Pembantu Tadbir (P/O) aishahsyam@rtm.gov.my 09-7482933 samb 118
6
Puan Nur Husnina Binti Ahmad Jamaluddin 09-7482933
7
Encik Nasir Bin Mat Jusoh Pegawai Keselamatan 09-7482933 samb 124/5
8
Encik Azmi Bin Abu Bakar Pegawai Keselamatan azmi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
9
Encik Kamal Bin Said Pegawai Keselamatan kamal@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
10
Encik Zulkri Bin Ab.Rahim Pegawai Keselamatan 09-7482933 samb 124/5
11
Encik Wan Zulzhafran Bin Wan Mohamad Pegawai Keselamatan 09-7482933 samb 124/5
12
Encik Mohammad Faeyruz Bin Mohd Zain Pegawai Keselamatan 09-7482933 samb 124/5
13
Encik Mohd Azwadi Bin Mat Hussin Pegawai Keselamatan azwadi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
14
Encik Wan Ab Fatah Bin Wan Abdullah Pegawai Keselamatan test@rtm.gov.my 09-7482933 samb 124/5
15
Encik Rudeyhazle Bin Che Ramli Pembantu Kemahiran rudeyhazle@rtm.gov.my 09-7482933 samb 102
16
Encik Mahuddin Bin Deris Pemandu mahudin@rtm.gov.my 09-7482933 samb 140
17
Encik Aswadi Bin Ab Ghani Pemandu aswadi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 140
18
Encik Nik Zuhaidi Bin Nik Pa Pemandu nikzuhaidi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 140
19
Encik Aidil Sharazi Bin Mat Darus Pembantu Awam aidilsharazi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 157
20
Encik Mohd Kamri Bin Mohd Fuad Pembantu Awam kamri@rtm.gov.my 09-7482933 samb 157
21
Encik Syed Yusof Bin Syed Husin Pembantu Awam syedyusoff@rtm.gov.my 09-7482933 samb 157
22
Encik Zulkefli Bin Ibrahim Pembantu Awam zulkifli@rtm.gov.my 09-7482933 samb 157

Bhg. Rancangan, Penyiaran Kelantan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohd Azlan Bin Mahmood Penerbit Rancangan (KBR) 09-7482933 samb 133
2
Puan Majidah Binti Ismail Penerbit Rancangan majidah@rtm.gov.my 09-7482933 samb 135
3
Puan Hazilah binti Hashim Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 155
4
Encik Rudin Bin Ismail Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 131
5
Encik Sumardi Bin Hamat @ Muhammad Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 142
6
Puan Noor Hamidya Binti Mohd Fauzi Penerbit Rancangan noorhamidya@rtm.gov.my 09-7482933 samb 131
7
Puan Mek Kedi A/p Ichan Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 134
8
Encik Mohd Sidik bin Abdullah Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 128
9
Encik Ros Selam Bin Che Sof Penerbit Rancangan rosselam@rtm.gov.my 09-7482933 samb 129
10
Puan Nur Hafizai Binti Awang Ya Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 132
11
Puan Suhaila Binti Mat Daud Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 158
12
Encik Mohd Khazimi Bin Ismail Penerbit Rancangan khazimi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 134
13
Encik Jimiery Bin Mohd Safai'ee Penerbit Rancangan 09-7482933 samb 128

Bhg. Kejuruteraan, Penyiaran Kelantan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Muhammad Aiman Bin Yusoff Jurutera aimanyusoff@rtm.gov.my 09-7482933 samb 103
2
Encik Mohd Sani Bin Salleh Penolong Jurutera sani@rtm.gov.my 09-7482933 samb 163
3
Puan Nor Azizah Binti Mohd Noor Penolong Jurutera norazizah@rtm.gov.my 09-7482933 samb 150
4
Encik Muhammad Dinor Bin Zaidi Penolong Jurutera dinorzaidi@rtm.gov.my 09-7482933 samb 156
5
Puan Fatmawatie Binti Othman Penolong Jurutera fatmawatie@rtm.gov.my 09-7482933 samb 144
6
Encik Mohd Affendi Bin Mat Shah Penolong Jurutera fendiey@rtm.gov.my 09-7482933 samb 151
7
Encik Mohd Afiz Bin Aminuddin Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
8
Encik Mohd Faizul Bin Jamaludin Penolong Jurutera mdfaizul@rtm.gov.my 09-7482933 samb 148
9
Encik Mohd Khairul Anuar Bin Ayub Penolong Jurutera mohdkhaianuar@rtm.gov.my 09-7482933 samb 149
10
Encik Mohd Masrizul Bin Omar Penolong Jurutera masrizull@rtm.gov.my 09-7482933 samb 149
11
Encik Mohd Suhaimi Bin Mamat Penolong Jurutera 09-7482933 samb 148
12
Encik Mohd Zulzaffran Safis Bin Che Amin Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
13
Encik Noraysham Bin Shamsuddin Penolong Jurutera 09-7482933 samb 154
14
Puan Norfazilawati Binti Jusoff Penolong Jurutera norfazilawati@rtm.gov.my 09-7482933 samb 144
15
Puan Norihan Bin Ghani Penolong Jurutera norihan@rtm.gov.my 09-7482933 samb 151
16
YM Tg. Ahmad Shah Bin Tg. Kamal Ariffin Penolong Jurutera tengkuas@rtm.gov.my 09-7482933 samb 153
17
Encik Wan Sufian Bin Wan Sulaiman Penolong Jurutera 09-7482933 samb 162
18
Encik Amran Bin Abd Rahman Penolong Jurutera 09-7482933 samb 134
19
Encik Fakrudin Bin Hamzah@Mohd Noor Penolong Jurutera fakrudin@rtm.gov.my 09-7482933 samb 144
20
Puan Nurul Rasmida Binti Mat Saman Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
21
Encik Mohd Tarmizi Bin Mat Nawi Penolong Jurutera 09-7482933 samb 151
22
Encik Mat Zain Bin Che Ismail Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144
23
Encik Mohd Azli Bin Yusoff Penolong Jurutera 09-7482933 samb 142
24
Encik Mohd Naziri Bin Md Yunus Penolong Jurutera 09-7482933 samb 144