State Directory

Jabatan Penyiaran Kedah

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Sharimah binti Abu Bakar Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 04-7772230
2 Puan Effa Dian binti Ali Timbalan Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 04-7772205

Subcategories

Bhg. Pentadbiran, Penyiaran Kedah

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Roslina binti Abd Ghani Pembantu Tadbir N22 roslina@rtm.gov.my 04-777 2200
2
Puan Siti Fauziah binti Miserom Pembantu Tadbir W22 (KEW) 04-777 2226
3
Encik Azwari bin Arzmi Pembantu Tadbir N19 04-777 2200
4
Puan Nur Anis Syafawani binti Rosli Pembantu Tadbir N19 (K) 04-777 2200
5
Encik Zulkifli bin Abd Hamid Pembantu Operasi N14 zulkiflihamid@rtm.gov.my 04-777 2200
6
Encik Yusof bin Awang Pengawal Keselamatan KP14 04-777 2208
7
Encik Wan Mohd Nazri bin Wan Hashim Pengawal Keselamatan KP14 (KUP) 04-777 2208
8
Encik Mohd Nuruddin Helmi bin Ismail Pengawal Keselamatan KP14 (KUP) 04-777 2208
9
Encik Erdi Hazli Fizrar bin Ahmad Pengawal Keselamatan KP14 (KUP) 04-777 2208
10
Encik Nasrin bin Alias Pengawal Keselamatan KP14 (KUP) 04-777 2208
11
Encik Azmi bin Sudin Pembantu Operasi N11 azmi@rtm.gov.my 04-777 2200
12
Encik Mohd Nizam bin Mohd Zali Pembantu Operasi N11 mohdnizam@rtm.gov.my 04-777 2200
13
Encik Sahabudil Bardishah bin Yaakub Pemandu Kenderaan H11 sahabudin@rtm.gov.my 04-777 2200
14
Encik Azmi bin Abdullah Pengawal Keselamatan KP11 04-777 2208
15
Encik Marzuki bin Muhammad Pengawal Keselamatan KP11 04-777 2208
16
Encik Ahmad Rizal bin Abd Razak Pengawal Keselamatan KP11 04-777 2208
17
Encik Mohd Aqil bin Mohd Salleh Pemandu Kenderaan H11 (K) 04-777 2200

Bhg. Rancangan, Penyiaran Kedah

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Syahida binti Sabudin Ketua Bahagian Rancangan B41 syahida@rtm.gov.my 04-777 2210
2
Puan Nurul Hana Asmayani binti Nuzlan Penerbit Rancangan B30 nurulhana@rtm.gov.my 04-777 2221
3
Puan Azfarawaheda binti Aziz Penerbit Rancangan B29 azfarawaheda@rtm.gov.my 04-777 2201
4
Encik Mohd Zulhade bin Mohd Zuki Penerbit Rancangan B30 04-771 3007
5
Encik Hamdan bin Dain Penerbit Rancangan B29 04-777 2220
6
Puan Noor Hidayah binti Anuar Penerbit Rancangan B41 (K) 04-771 3007
7
Encik Muhammad Afifi bin Nasir Penerbit Rancangan B29 (K) 04-777 2220
8
Puan Nor Shahriza binti Zainuddin Penerbit Rancangan B29 (K) 04-777 2200
9
Puan Suryani binti Mohammad Penerbit Rancangan B29 (K) 04-771 9963
10
Encik Nazri bin Md Nasir Penerbit Rancangan B29 (K) nazri@rtm.gov.my 04-777 2200
11
Encik Fakrul Razi bin Ismail Penerbit Rancangan B29 (K) fakrulrazi@rtm.gov.my 04-771 3007
12
Encik Mohd Rashid bin Jali Penerbit Rancangan B29 (K) mohdrashid@rtm.gov.my 04-771 3007
13
Puan Rusiah binti Abd Hamid Penerbit Rancangan B22 rusiah@rtm.gov.my 04-771 3007
14
Puan Manjula a/p Apparu Penerbit Rancangan B22 manjula@rtm.gov.my 04-777 2218
15
Puan Siti Zaida binti Osman Penerbit Rancangan B22 04-777 2218
16
Puan Mashitah binti Kenya @ Kerya Penerbit Rancangan B19 04-777 2234
17
Encik Faizal bin Zainulabidin Penerbit Rancangan B19 04-777 2218
18
Puan Basiroh binti Baharom Penerbit Rancangan B19 04-777 2218
19
Puan Suriati binti Hj Senapi Penerbit Rancangan B19 04-777 2218
20
Encik Nor Khairul Iskandar bin Abdul Kadir Penerbit Rancangan B19 04-777 2218
21
Encik Mohamad Zulkifly bin Che Rus Penerbit Rancangan B29 (P) 04-777 2218
22
Encik Harmizi bin Azemi Penerbit Rancangan B29 (P) 04-777 2218
23
Encik Mohd Anuar bin Razak Penerbit Rancangan B29 (P) 04-777 2218

Bhg. Kejuruteraan, Penyiaran Kedah

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Noorlaily binti Samsudin Jurutera JA41 noorlaily@rtm.gov.my 04-777 2207
2
Encik Saiful Iswandi bin Mosleh Penolong Jurutera JA36 saiful@rtm.gov.my 04-777 2206
3
Encik Ridzuan bin Mohamad Penolong Jurutera JA36 04-777 2206
4
Puan Yuhanis binti Yusoff Penolong Jurutera JA29 04-777 2210
5
Puan Nazita binti Md Johari Penolong Jurutera JA29 nazita@rtm.gov.my 04-777 2210
6
Puan Faezah binti Ahmad Penolong Jurutera JA29 faezah@rtm.gov.my 04-777 2210
7
Encik Mohamad Khairuddin bin Razak Penolong Jurutera JA29 mohdkhairuddin@rtm.gov.my 04-777 2210
8
Encik Dzool Hilmi bin Johari Penolong Jurutera JA29 dzool@rtm.gov.my 04-777 2209
9
Encik Mohd Abd Hadi bin Abd Kadir Penolong Jurutera JA29 abdulhadi@rtm.gov.my 04-771 3007
10
Encik Mohd Shukri bin Ismail Penolong Jurutera JA29 shukri@rtm.gov.my 04-777 2209
11
Encik Ahmad Saroji bin Abu Bakar Penolong Jurutera JA29 saroji@rtm.gov.my 04-777 2210
12
Encik Amri bin Ismail Penolong Jurutera JA29 amri@rtm.gov.my 04-777 2209
13
Encik Mohd Ikram bin Abd Rahim Penolong Jurutera JA29 mohdikram@rtm.gov.my 04-7713007
14
Puan Nur Azhatul Azmira binti Amir Hamzah Penolong Jurutera JA29 azmira@rtm.gov.my 04-771 3007
15
Puan Shahalida binti Jamaludin Penolong Jurutera JA29 shahalida@rtm.gov.my 04-777 2210
16
Encik Ahmad Rosli bin Aziz Penolong Jurutera JA29 ahmadrosli@rtm.gov.my 04-771 3007
17
Encik Mohd Asri bin Ismail Penolong Jurutera JA29 04-777 2210
18
Encik Muhd Zulqarnain bin Abd Rahaman Penolong Jurutera JA29 04-777 2218
19
Encik Mohamad Naim bin Idris Penolong Jurutera JA29 04-777 2218
20
Puan Sh Netti Rahayu binti Syed Ismail Penolong Jurutera JA29 04-777 2210

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 17 January 2022.

Jumlah Pengunjung : 30043106

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Web Tools