State Directory

Jabatan Penyiaran Langkawi

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Zulkefli Bin Mohd Pengarah Penyiaran Langkawi B52 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 04-9698520
2 Puan Nur Hafizoh Binti Idris Timbalan Pengarah Penyiaran B44 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 04–9698535

Subcategories

Bhg. Pentadbiran & Kewangan, Penyiaran Langkawi

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Kosong Penolong Akauntan W29 04-9698522
2 Puan Rubaiza Binti Saad Pembantu Tadbir (P/O) N19 rubaiza@rtm.gov.my 04-9698522
3 Encik Zakaria Bin Din Pemandu Kenderaan H14 zakariadin@rtm.gov.my 04-9698522

Bhg. Kejuruteraan, Penyiaran Langkawi

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Siti Mardiah binti Sulaiman Penolong Jurutera JA36 mardiah@rtm.gov.my 04-9698528
2 Encik Mohd Redzuan bin Ismail Penolong Jurutera JA29 rwan@rtm.gov.my 04-9668531
3 Encik Mohd Noh Fadzli bin Saia Penolong Jurutera JA29 mohdnoh@rtm.gov.my 04-9698531
4 Encik Mohd Zalehidin bin Anuar Penolong Jurutera JA29 zalehidin@rtm.gov.my 04-9698532
5 Encik Mohd Hushairi bin Husin Penolong Jurutera JA29 mohdhushairi@rtm.gov.my 04-9698530
6 Encik Muhd Nazri Mohd bin Amin Penolong Jurutera JA29 muhdnazri@rtm.gov.my 04-9698532
7 Encik Ahmad Anasrul bin Ibrahim Penolong Jurutera JA29 anasrul@rtm.gov.my 04-9698531
8 Encik Mohd Syafiq bin Che Daud Penolong Jurutera JA29 msyafiq@rtm.gov.my 04-9698531

Bhg. Rancangan, Penyiaran Langkawi

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Rosmawati binti Md Isa Penerbit Rancangan B38 rose@rtm.gov.my 04-9698521
2 Puan Shuhaini binti Daud Penerbit Rancangan B32 shuhaini@rtm.gov.my 04-9698524
3 Puan Nurul Razihan binti Radzi Penerbit Rancangan B29 razihan@rtm.gov.m 04-9698524
4 Puan Sabehah binti Abdul Rahman Penerbit Rancangan B29 (Piecemeal) 04-9698526
5 Encik Mohamad Amirul Syazwan bin Ahmad Penerbit Rancangan B29 (Piecemeal) 04-9698524
6 Puan Suraiyawati binti Shafiee Penerbit Rancangan / Juruhebah B19 (Piecemeal)
7 Encik Abdullah bin Awang Juruhebah (Piecemeal) 04-9698524
8 Encik Zai Hamzah bin Osman Juruhebah (Piecemeal) pkz@rtm.gov.my 04-9698524
9 Puan Sufina binti Halim Juruhebah (Piecemeal) 04-9698524
10 Puan Halina binti Kaja Maidin Juruhebah (Piecemeal) 04-9698524

Bhg. Berita Penyiaran Langkawi

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Mohd Fauzi bin Mohamed Dali Penerbit Rancangan B32
2 Puan Wan Nur Asyikin binti Wan A’zemim Penerbit Rancangan B29 / Wartawan (Piecemeal) 04-9698524
3 Encik Mohammad Najib bin Mashor Penerbit Rancangan B29 / Wartawan (Piecemeal) 04-9698524