State Directory

Jabatan Penyiaran Langkawi

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Kosong Pengarah 04-9698520
2 Kosong Timbalan Pengarah 04–9698535

Subcategories

Bhg. Pentadbiran & Kewangan, Penyiaran Langkawi

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Kosong Penolong Akauntan W29 04-9698522
2
Puan Norazira binti Din Pembantu Tadbir (P/O) N19 zyradin@rtm.gov.my 04-9698522
3
Encik Zakaria bin Din Pemandu Kenderaan H14 zakariadin@rtm.gov.my 04-9698522

Bhg. Kejuruteraan, Penyiaran Langkawi

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Siti Mardiah binti Sulaiman Penolong Jurutera JA36 mardiah@rtm.gov.my 04-9698528
2
Encik Mohd Redzuan bin Ismail Penolong Jurutera JA29 rwan@rtm.gov.my 04-9668531
3
Encik Mohd Noh Fadzli bin Saia Penolong Jurutera JA29 mohdnoh@rtm.gov.my 04-9698531
4
Encik Mohd Zalehidin bin Anuar Penolong Jurutera JA29 zalehidin@rtm.gov.my 04-9698532
5
Encik Muhd Nazri Mohd bin Amin Penolong Jurutera JA29 muhdnazri@rtm.gov.my 04-9698532
6
Encik Mohd Hushairi bin Husin Penolong Jurutera JA29 mohdhushairi@rtm.gov.my 04-9698530
7
Encik Mohd Syafiq bin Che Daud Penolong Jurutera JA29 msyafiq@rtm.gov.my 04-9698531
8
Encik Mohammad Sofi bin Md Nor Penolong Jurutera JA29 mohammadsofi@rtm.gov.my 04-9698528

Bhg. Rancangan, Penyiaran Langkawi

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Kosong Penerbit Rancangan B38 04-9698521
2
Puan Shuhaini binti Daud Penerbit Rancangan B32 shuhaini@rtm.gov.my 04-9698524
3
Puan Nurul Razihan binti Radzi Penerbit Rancangan B29 razihan@rtm.gov.m 04-9698524
4
Puan Sabehah binti Abdul Rahman Penerbit Rancangan B29(K) 04-9698526
5
Puan Wan Nur Asyikin binti Wan A’zemim Penerbit Rancangan B29(K) wannurasyikin@rtm.gov.my 04-9698524
6
Encik Mohamad Amirul Syazwan bin Ahmad Penerbit Rancangan B29(K) 04-9698524
7
Puan Suraiyawati binti Shafiee Penerbit Rancangan / Juruhebah (Piecemeal)
8
Encik Abdullah bin Awang Juruhebah (Piecemeal) 04-9698524
9
Puan Sufina binti Halim Juruhebah (Piecemeal) 04-9698524
10
Puan Halina binti Kaja Maidin Juruhebah (Piecemeal) 04-9698524

Bhg. Berita Penyiaran Langkawi

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohd Fauzi bin Mohamed Dali Penerbit Rancangan B32 fauzidali@rtm.gov.my 04-9698530
2
Encik Mohammad Najib bin Mashor Penerbit Rancangan B29 / Wartawan (K) mohammadnajib@rtm.gov.my 04-9698524