State Directory

Jabatan Penyiaran Johor

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Ramlee bin Johari Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 07-2245666 samb 301
2 Encik Zainal bin Zakaria Timbalan Pengarah This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 07-2245666 samb 302
3 Puan Nor Azita binti Osman Setiausaha Pejabat N29 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 07-2245666 samb 303

Subcategories

Bhg. Pentadbiran, Penyiaran Johor

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik V.Nathan a/l Verappan Ketua Bahagian Pentadbiran N22 vnathan@rtm.gov.my 07-2245666 samb 304
2
Puan Radziah binti Abd Aziz Pembantu Tadbir N22 (KUP) radziahaziz@rtm.gov.my 07-2245666 samb 307
3
Puan Nor Hasnizah binti Abdul Ghani Pembantu Tadbir W22 (KUP) hasnizah@rtm.gov.my 07-2245666 samb 308
4
Puan Magdaline Enut ak January Enju Pembantu Tadbir (P/O) N19 magdaline@rtm.gov.my 07-2245666 samb 306
5
Puan Nur Hamizah binti Mohamad Thamrin Pembantu Tadbir (P/O) N19 hamizah@rtm.gov.my 07-2245666 samb 306
6
Puan Diana binti Abd Wahid Pembantu Penerangan S22 dianawahid@rtm.gov.my 07-2245666 samb 306
7
Puan Nur Atikah binti Mohamed Akram Pegawai Khidmat Pelanggan N19 nuratikah@rtm.gov.my 07-2245666
8
Puan Nurul Nabilah binti Maulad Zubir Pegawai Khidmat Pelanggan N19 nabilah@rtm.gov.my 07-2245666
9
Encik Mohd Abdul Salam bin Kaswadey Pembantu Operasi N11 salam@rtm.gov.my 07-2245666 samb 307
10
Encik Mohd Hafiz bin Hamdan Pemandu Kenderaan H14 mdhafiz@rtm.gov.my 07-2245666 samb 306
11
Encik Mohd Razi bin Salim Pemandu Kenderaan H11 mdrazi@rtm.gov.my 07-2245666 samb 306
12
Encik Mohd Azri bin Rahman Pemandu Kenderaan H11 mohdazri@rtm.gov.my 07-2245666 samb 306
13
Encik Sulaiman bin Mohd Said Pemandu Kenderaan H11 sulaiman@rtm.gov.my 07-2245666 samb 306
14
Encik Shahreen bin Abdul Rahim Pemandu Kenderaan H11 shahreen@rtm.gov.my 07-2245666 samb 306
15
Encik Mohd Shahril bin Miskam Pemandu Kenderaan H11 shahrilmskam@rtm.gov.my 07-2245666 samb 306
16
Encik Sazizol bin Sazaludin Pengawal Keselamatan KP14 sazizol@rtm.gov.my 07-2245666 samb 600
17
Encik Mozakh Iqbal bin Mohd Zulkapeli Pengawal Keselamatan KP11 mozakh@rtm.gov.my 07-2245666 samb 600
18
Encik Mohd Hanif bin Mohd Noh Pengawal Keselamatan KP11 mohdhanif@rtm.gov.my 07-2245666 samb 600
19
Encik Mohd Muazim Shah bin Md Sah Pengawal Keselamatan KP11 muazim@rtm.gov.my 07-2245666 samb 600
20
Encik Zairudin bin Zainal Abideen Pengawal Keselamatan KP11 zairudin@rtm.gov.my 07-2245666 samb 600
21
Encik Khuzaini bin Esero Pengawal Keselamatan KP11 khuzaini@rtm.gov.my 07-2245666 samb 600
22
Encik Santyra bin Hamid Pengawal Keselamatan KP11 santyra@rtm.gov.my 07-2245666 samb 600
23
Encik Mohd Zulhairi bin Zulkifli Pengawal Keselamatan KP11 zulhairi@rtm.gov.my 07-2245666 samb 600
24
Encik Zaini bin Mat Noor Pengawal Keselamatan KP11 zainimatnor@rtm.gov.my 07-2245666 samb 600
25
Encik Akmal Haziq bin A Rahim Pengawal Keselamatan KP11 akmal@rtm.gov.my 07-2245666 samb 600
26
Encik Abdul Rahman bin Samsudin Pengawal Keselamatan KP11 rahman@rtm.gov.my 07-2245666 samb 600
27
Encik S.Rosli bin Omar Pembantu Awam H14 srosliomar@rtm.gov.my 07-2245666 samb 412
28
Encik Md.Rehan bin Yahya Pembantu Awam H11 mdrehan@rtm.gov.my 07-2245666 samb 412
29
Encik Huzaimi Azre bin Hambi Pembantu Awam H11 huzaimi@rtm.gov.my 07-2245666 samb 412
30
Encik Zainalabidin bin Yusof Pembantu Awam H11 zainalabidiny@rtm.gov.my 07-2245666 samb 412
31
Encik Ahmad Khairani bin Md Khalil Pembantu Awam H11 ahmadkhairani@rtm.gov.my 07-2245666 samb 412
32
Encik Mohd Hisyam bin Jani Pembantu Awam H11 hisyamjani@rtm.gov.my 07-2245666 samb 412

Bhg. Operasi, Penyiaran Johor

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Muhamad Hafiz bin Makhtar@Mokhtar Jurutera Penyiaran J44 hafizmakhtar@rtm.gov.my 07-2245666 samb 333
2
Puan Nor Faizah binti Harimon Penolong Jurutera JA36 faizah@rtm.gov.my 07-2245666 samb 309
3
Tuan Haji Johari bin Ibrahim Penolong Jurutera JA36 joharii@rtm.gov.my 07-2245666 samb 417
4
Puan Aidah binti Hassan Penolong Jurutera JA29 aidahh@rtm.gov.my 07-2245666 samb 416
5
Puan Norain binti Giman Penolong Jurutera JA29 norain@rtm.gov.my 07-2245666 samb 400
6
Puan Wan Farah Shazwani binti Wan Mohamad Adiman Penolong Jurutera JA29 farah.shawani@rtm.gov.my 07-2245666 samb 416
7
Puan Suhana binti Surahmat Penolong Jurutera JA29 suhanas@rtm.gov.my 07-2245666 samb 401
8
Puan Azuliana binti Hassan Penolong Jurutera JA29 azuliana@rtm.gov.my 07-2245666 samb 400
9
Puan Normariah binti Ismail Penolong Jurutera JA29 normariah@rtm.gov.my 07-2245666 samb 415
10
Puan Normawati binti Mukhtar Penolong Jurutera JA29 normawati@rtm.gov.my 07-2245666 samb 400
11
Puan Noriah binti Salamin Penolong Jurutera JA29 noriah@rtm.gov.my 07-2245666 samb 401
12
Puan Zarina binti Abdul Raji Penolong Jurutera JA29 zarina@rtm.gov.my 07-2245666 samb 415
13
Puan Norhalimah binti Mohd Kamil Penolong Jurutera JA29 norhalimah@rtm.gov.my 07-2245666 samb 401
14
Encik Mohd Faizal bin Mohamad Repaie Penolong Jurutera JA29 mohdfaizal@rtm.gov.my 07-2245666 samb 416
15
Encik Mohd Fuad bin Rahmat Penolong Jurutera JA29 fuadr@rtm.gov.my 07-2245666 samb 416
16
Puan Noor Wahida binti Ahmat Penolong Jurutera JA29 noorwahida@rtm.gov.my 07-2245666 samb 400
17
Puan Noor Suhaidahayu binti Slamat Penolong Jurutera JA29 noorsuhaidahayu@rtm.gov.my 07-2245666 samb 400
18
Puan Nor Halilati binti Ali Penolong Jurutera JA29 halilati@rtm.gov.my 07-2245666 samb 417
19
Puan Norhayati binti Mazlan Penolong Jurutera JA29 norhayati@rtm.gov.my 07-2245666 samb 413
20
Encik Mohd Fadzli bin Zamani Penolong Jurutera JA29 mohdfadzli@rtm.gov.my 07-2245666 samb 400
21
Encik Muhammad Faez bin Abd Hamid Penolong Jurutera JA29 muhdfaez@rtm.gov.my 07-2245666 samb 416
22
Encik Mohamad Yazid bin Suliman Penolong Jurutera JA29 mohamadyazid@rtm.gov.my 07-2245666 samb 416
23
Puan Nur'Ain binti Haris Penolong Jurutera JA29 nurain@rtm.gov.my 07-2245666 samb 400
24
Kosong Pembantu Kemahiran H19 07-2245666 samb 417
25
Encik Mohd Idham bin Yusoff Pembantu Kemahiran H19 mohdidham@rtm.gov.my 07-2245666 samb 417
26
Puan Siti Aminah binti Abas Pembantu Tadbir N19 (P/O) sitiaminah@rtm.gov.my 07-2245666 samb 417
27
Encik Muhammad Shahfiq bin S.Rosli Pereka Set Komputer B29 (Piecemeal) shahfiqrosli@rtm.gov.my 07-2245666 samb 401

Bhg. Rancangan, Penyiaran Johor

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Zahrinul Aini binti Sumery Ketua Bahagian Rancangan B44 zahrinulaini@rtm.gov.my 07-2245666 samb 325
2
Puan Sinarsuria binti Zaini Penerbit Rancangan B32 sinarsuria@rtm.gov.my 07-2245666 samb 327
3
Puan Noor Fairos binti Yin Penerbit Rancangan B29 noorfairus@rtm.gov.my 07-2245666 samb 326
4
Kosong Penerbit Rancangan B29 07-2245666
5
Tuan Haji Mohd Hisham bin Abd Samad Penerbit Rancangan B29 hishamsamad@rtm.gov.my 07-2245666 samb 326
6
Puan Junaidah binti Alahan Penerbit Rancangan B22 junaidah@rtm.gov.my 07-2245666 samb 326
7
Puan Azura Lisa binti Aziz Penerbit Rancangan B22 azuralisa@rtm.gov.my 07-2245666 samb 328
8
Puan Maslina binti Wahab Penerbit Rancangan B22 maslina@rtm.gov.my 07-2245666 samb 327
9
Puan Nurulhuda binti Abdullah Penerbit Rancangan B19 nurulhuda@rtm.gov.my 07-2245666 samb 323
10
Puan Suzilawatty binti Mohd Sumib Penerbit Rancangan B19 suzilawatty@rtm.gov.my 07-2245666 samb 323
11
Encik Md.Saufi bin Md.Nawawi Penerbit Rancangan B19 md.saufi@rtm.gov.my 07-2245666 samb 323
12
Puan Wan Noor Wajiha binti Wan Mustafa Penerbit Rancangan B19 wajiha@rtm.gov.my 07-2245666 samb 323
13
Encik Johua anak Sadam Ahli Muzik B29 johua@rtm.gov.my 07-2245666 samb 311
14
Encik Rudy Yasmin bin Mohd Yunus Ahli Muzik B29 rudy@rtm.gov.my 07-2245666 samb 311
15
Encik Azizul bin Ahmad Ahli Muzik B29 azizul@rtm.gov.my 07-2245666 samb 311
16
Encik Mohammad Azlan Shah bin Suif Ahli Muzik B29 (P) azlanshah@rtm.gov.my 07-2245666 samb 311
17
Puan Siti Nur Ameera binti Khairi Penerbit Rancangan B29 (P) ameerakhairi@rtm.gov.my 07-2245666 samb 323
18
Puan Nur Illiyana binti Khalid Penerbit Rancangan B29 (P) lilykhalid@rtm.gov.my 07-2245666 samb 323

Bhg. Berita Ehwal Semasa, Penyiaran Johor

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Khairul Faes bin Haji Saripin Ketua Berita Ehwal Semasa B41 khairulfaes@rtm.gov.my 07-2245 666 samb 419
2
Encik Annaz bin Md Nor Penerbit Rancangan B29 (Editorial) annaz@rtm.gov.my 07-2245666 samb 410
3
Puan Nur Aqeela binti Arbaen Penerbit Rancangan B29 (Liputan) nuraqeela@rtm.gov.my 07-2245666 samb 410
4
Kosong Penerbit Rancangan B29 07-2245666 samb 410
5
Puan Norazizah binti Derahman Penerbit Rancangan B22 norazizah@rtm.gov.my 07-2245666 samb 410
6
Encik Mohd Sallem bin Zabani Ahli Fotografi B22 mohdsallem@rtm.gov.my 07-2245666 samb 410
7
Encik Muhamad Erwin bin Zaid Penerbit Rancangan B29 erwinzaid@rtm.gov.my 07-2245666 samb 410
8
Encik Mohd Taufik bin Salimin Penerbit Rancangan B29 taufiksalimin@rtm.gov.my 07-2245666 samb 410
9
Encik Awg Sebawi bin Awg Halil Jurukamera (P) awgsebawi@rtm.gov.my 07-2245666 samb 410
10
Encik Mohd Noh bin AManap Jurukamera (P) noohmanap@rtm.gov.my 07-2245666 samb 410
11
Encik Mokhzani Hazly bin Md Nor Jurukamera (P) mokh.hazly@rtm.gov.my 07-2245666 samb 410