State Directory

Rancangan Radio, Penyiaran Sabah

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Kosong Ketua Penolong Pengarah (Rancangan Radio) B48 088-712344 Samb 1240
2 Puan Noor Ramziyah Binti Ahmad Pembantu Setiausaha Pejabat N22 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 088-712344 Samb 1436

Subcategories

Unit Urusan Rancangan Dan Rakam Khanah

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Radik Bin Taim Penolong Pengarah B42 radiktaim@rtm.gov.my 088-712344
2 Encik Gabriel Michael Penerbit Rancangan B22 gabrielmichael@rtm.gov.my 088-712344
3 Puan Zalinah Binti Usop Penerbit Rancangan B22 zalinahyusof@rtm.gov.my 088-712344
4 Encik Inung Bin Sidun Pembantu Tadbir (P/O) N22 inung@rtm.gov.my 088-712344
5 Puan Noraniza Binti Nordin Penerbit Rancangan B19 noranizanordin@rtm.gov.my 088-712344
6 Puan Nurfarahwafah Binti Muhidin Penerbit Rancangan B19 nurfarahwafa@rtm.gov.my 088-712344
7 Puan Harija Binti Hassan Pembantu Tadbir (P/O) N19 harijahassan@rtm.gov.my 088-712344

Unit Penerbitan Radio

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Tuan Hj Ibrahim Bin Hj Diman Penerbit Rancangan B38 ibrahimdiman@rtm.gov.my 088-712344
2 Puan Suhani Binti Abdul Hamid Penerbit Rancangan B32 suhani@rtm.gov.my 088-712344
3 Puan Elisa Kong Zing Siew Penerbit Rancangan B22 elisakong@rtm.gov.my 088-712344
4 Puan Rinah Salutan Penerbit Rancangan B22 rinahsalutan@rtm.gov.my 088-712344
5 Sylvia Majius Penerbit Rancangan B22 sylviamajius@rtm.gov.my 088-712344
6 Puan Noryani Binti Mahiluddin Penerbit Rancangan B19 noryani@rtm.gov.my 088-712344
7 Alvy Durin Penerbit Rancangan B19 alvydurin@rtm.gov.my 088-712344
8 Encik Raymond B. Henry Gusi Penerbit Rancangan B19 raymondhenry@rtm.gov.my 088-712344
9 Puan Miriam Lee Su Sian Penerbit Rancangan B19 miriamlee@rtm.gov.my 088-712344

Unit Suara Malaysia

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Siti Fauziah Bandal Penerbit Rancangan B19 088-712344 Samb 1322
2 Puan Nuraini Amlih Juruhebah B29 088-712344 Samb 1322
3 Encik Abdul Kennan Dumpasan DJ 088-712344 Samb 1322