State Directory

Seksyen Radio, Penyiaran Sabah

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Aritika Haji Mabni @ Matbee Ketua Penolong Pengarah B48 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 088-712344 Samb 1240
2 Puan Noor Ramziyah binti Ahmad Pembantu Setiausaha Pejabat N22 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 088-712344 Samb 1436

Subcategories

Unit SABAHfm, Seksyen Radio

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Lee Leng Pink Pengurus/ Penerbit Rancangan B44 felix@rtm.gov.my 088-712344 samb 1074
2
Puan Rosnah Jalkul Penolong Pengurus/ Penerbit Rancangan B41 rosnahjalkul@rtm.gov.my 088-712344 samb. 1077
3
Puan Alisha Ayra Christine Anthony binti Abdullah Penerbit Rancangan B32 christine@rtm.gov.my 088-712344 samb 1075
4
Encik Mohd Rasol Mat Seman Penerbit Rancangan B32 mrasol@rtm.gov.my 088-712344
5
Puan Rubiah binti Husni Penerbit Rancangan B29 rubiahhusni@rtm.gov.my 088-712344
6
Puan Nursuhaila Sabrina Baas Abdullah Penerbit Rancangan B29 sabrinabaas@rtm.gov.my 088-712344
7
Puan Soffizah Munirah binti Wahap Penerbit Rancangan B29 soffizahmunirah@rtm.gov.my 088-712344
8
Puan Ranlah@Ramlah binti Othman Penerbit Rancangan B21 ramlahothman@rtm.gov.my 088-313315
9
Puan Norhafrina binti Hanif Penerbit Rancangan B19 norhafrina@rtm.gov.my 088-712344
10
Encik Emran@Azmi Rosle Penerbit Rancangan B19 emranrosle@rtm.gov.my 088-712344
11
Puan Noraziana Wahab Penerbit Rancangan B19 norazianawahab@rtm.gov.my 088-712344
12
Puan Fathin Alliza Jamal Penerbit Rancangan B19 fathinalliza@rtm.gov.my 088-712344
13
Encik Ag Arif Ag Ering Penerbit Rancangan B19 awangarif@rtm.gov.my 088-712344
14
Encik M Royrafik Hashim Penerbit Rancangan B19 mroyrafik@rtm.gov.my 088-712344
15
Puan Ethericlaire Esteban Penerbit Rancangan B19 ethericlaire@rtm.gov.my 088-712344
16
Encik Ag.Sri Iskandar Bahrin Penerbit Rancangan B19 sriiskandar@rtm.gov.my 088-712344
17
Encik Godfrey Lee Tze Pin Penerbit Rancangan B19 godfreylee@rtm.gov.my 088-712344 Samb 1250

Unit SABAHVfm, Seksyen Radio

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Lalitha @ Margaret A.Sundram Pengurus/ Penerbit Rancangan B44 lalitha@rtm.gov.my 088 712344/ 502/ 735 Samb 1323
2
Puan Wasni Parimbos Penolong Pengurus (Siaran Bahasa Kadazan, Cina, Inggeris)/ Penerbit Rancangan B42 wasni@rtm.gov.my 088-712344/ 502/ 735 Samb 1325
3
Puan Muleh Gobong Penolong Pengurus (Siaran Bahasa Bajau, Murut, Dusun) Penerbit Rancangan B42 mulehgobong@rtm.gov.my 088-712344/ 502/ 735 Samb 1327
4
Encik Marklinus bin Antang Pengelola (Siaran Bahasa Kadazan)/ Penerbit Rancangan B30 maklinus@rtm.gov.my 088 712344/ 502/ 735 Samb 1330
5
Encik Abraham B.Akimau @ Paninting Pengelola (Siaran Bahasa Murut) / Penerbit Rancangan B29 abraham@rtm.gov.my 088-712344/ 502/ 735 Samb 1333
6
Encik Shannon Stegner Sipaul Pengelola (Siaran Bahasa Inggeris)/ Penerbit Rancangan B29 shannonstegner@rtm.gov.my 088-712344/ 502/ 735 Smb 1326
7
Puan Floris Philip Penerbit Rancangan B26 florisphilip@rtm.gov.my 088-712344/ 502/ 735 Samb 1331
8
Puan Suhani binti Abdul Hamid Pengelola (Siaran Bahasa Bajau)/ Penerbit Rancangan B26 suhani@rtm.gov.my 088-712344/ 502/ 735 Samb 1324
9
Puan Lojina Chin Weon Jin Pengelola (Siaran Bahasa Cina)/ Penerbit Rancangan B22 lojinachin@rtm.gov.my 088-712344/ 502/ 735 Samb 1329

Unit Urusan Rancangan Dan Rakam Khanah, Seksyen Radio

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Lailah Elok Ketua Unit / Penerbit Rancangan B42 lailahelok@rtm.gov.my 088-717865

Unit Penerbitan Radio, Seksyen Radio

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Tuan Haji Ibrahim bin Haji Diman Ketua Unit/ Penerbit Rancangan B38 ibrahimdiman@rtm.gov.my 088-712344
2
Puan Helen Boyong Penerbit Rancangan B29 helenboyong@rtm.gov.my 088-717865
3
Puan Saidatulaini binti Mohamed Yusoff Pembantu Penerbitan N22 saidatulaini@rtm.gov.my 088-717865
4
Encik Iswadiman Dominikus Penerbit Rancangan B22 iswadiman@rtm.gov.my 088-712344
5
Encik Raymond Henry Gusi Penerbit Rancangan B19 raymondhenry@rtm.gov.my 088-712344

Unit Pemasaran, Promosi dan Kawal Selia Iklan, Seksyen Radio

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Donny Ijom Ketua Unit/ Penerbit Rancangan B29 donnyijom@rtm.gov.my 088-712344 samb. 1118
2
Encik Ivan Jules Marcus Penerbit Rancangan B22 ivanjules@rtm.gov.my 088-712344 samb. 1116
3
Puan Hidayati binti Lasimin Penerbit Rancangan B22 hidayatilasimin@rtm.gov.my 088-712344 samb. 1116
4
Puan Olga Tiffanney Walter Penerbit Rancangan B19 olgatiffanney@rtm.gov.my 088-712344 samb. 1116

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 27 January 2022.

Jumlah Pengunjung : 30133397

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Web Tools