State Directory

Kejuruteraan Radio, Penyiaran Sabah

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Zahidi bin Jusoh Ketua Penolong Pengarah J48 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
2 Encik Mohd Fauzi Ali Hassan Penolong Pengarah J44 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
3 Encik Mohd Sabri bin Wahab Jurutera Penyiaran J41 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Subcategories

Kejuruteraan Radio (Unit Perkhidmatan Kejuruteraan Am)

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Joselyn F. Sibinil Setiausaha Pejabat N29 joselyn@rtm.gov.my
2 Rita Raymond Pembantu Tadbir (P/O) N22 rita@rtm.gov.my
3 Eveline Sibir Pembantu Tadbir (P/O) N22 eveline@rtm.gov.my
4 Mohd Mohaizan bin Mohamad Pembantu Operasi N11 mohdmohaizan@rtm.gov.my

Kejuruteraan Radio (Unit Mekanikal & Elektrikal)

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Salabin bin Bahan Penolong Jurutera JA38 salabin@rtm.gov.my
2 Encik Hadzri bin Harun Penolong Jurutera JA29 hadzri@rtm.gov.my
3 Encik Shahiful Azhar bin Durahman Penolong Jurutera JA29 shahiful@rtm.gov.my
4 Encik Shahlauddin bin Aliasia Pembantu Kemahiran H19 shahlauddin@rtm.gov.my
5 Encik Muhamad bin Ishak Pembantu Kemahiran H19 muhamadishak@rtm.gov.my
6 Encik Azman bin Abdullah Pembantu Kemahiran H19 azmanabdullah@rtm.gov.my
7 Allen M Miajim Pembantu Kemahiran H19 allenmiajim@rtm.gov.my
8 Encik Mohd Zulhelmi bin Saari Pembantu Kemahiran H19 mohdzulhelmi@rtm.gov.my
9 Encik Azman @ Roslie bin Tuh Pembantu Awam H14 azmanroslie@rtm.gov.my
10 Encik Azmin bin Tukimin Pembantu Awam H11 azmintukimin@rtm.gov.my

Kejuruteraan Radio (Unit Teknologi Maklumat)

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Dayang Norsuria @ Melinna Binti Salleh Pegawai Penerangan S41 dayangnorsuria@rtm.gov.my
2 Robin AK Stia Penerbit Rancangan B19 robin@rtm.gov.my
3 Nor Syadirah Mustaffa Pembantu Tadbir (P/O) N19 nursyadirah@rtm.gov.my

Kejuruteraan Radio (Unit Pusat Operasi Penyiaran)

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik George Yunsai Penolong Jurutera JA36 georgeyunsai@rtm.gov.my
2 Justin Gindon Penolong Jurutera JA36 justingindon@rtm.gov.my
3 Puan Ani @ Anita Edward Nyoim Penolong Jurutera JA36 ani.anita@rtm.gov.my
4 Mainah Lumbasi Penolong Jurutera JA29 mainah@rtm.gov.my
5 Christianus George E. Sipanul Penolong Jurutera JA29
6 Encik Mohd Hasrihem bin Balak Penolong Jurutera JA29 mohdhasrihem@rtm.gov.my
7 Encik Yazid bin Abdul Hamid Penolong Jurutera JA29 yazid@rtm.gov.my
8 Puan Mary bt Singgin Penolong Jurutera JA29 marysingin@rtm.gov.my
9 Puan Dzuraini binti Abdul Hamid Penolong Jurutera JA29 dzuraini@rtm.gov.my
10 Celesia Tidong Penolong Jurutera JA29 celesia@rtm.gov.my
11 Encik Achmad Rozaidi bin Rusdi Penolong Jurutera JA29 achmad@rtm.gov.my

Kejuruteraan Radio (Unit Siaran Luar Radio)

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Azimlus Sipil@Alijim Bin Haji Mohd. Shuib Penolong Jurutera JA38 (TBK2) alijim@rtm.gov.my
2 Encik Junaidi bin Genieng Penolong Jurutera JA29 junaidigenieng@rtm.gov.my
3 Encik Andy bin Ah Tiong Seng Penolong Jurutera JA29 andy_ats@rtm.gov.my
4 Encik Kais bin Shai Penolong Jurutera JA29 kaisshai@rtm.gov.my
5 Encik Mohd Hairi bin Mamat Penolong Jurutera JA29 mohdhairi@rtm.gov.my
6 Encik Yuzri bin Isar Penolong Jurutera JA29 yuzriisar@rtm.gov.my
7 Encik Pg Mohd Izaan Hamizan bin Awang Rajudin Penolong Jurutera JA29 izaanhamizan@rtm.gov.my

Kejuruteraan Radio (Unit Penyelenggaraan Studio Radio)

NO. OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Encik Jaital b Mudin Penolong Jurutera JA38 (TBK2) jaital@rtm.gov.my
2 Musah Rosiki Penolong Jurutera JA29 musahrosiki@rtm.gov.my
3 Rozianah bt Kassim Penolong Jurutera JA29 rozianahkassim@rtm.gov.my
4 Mohd Syahrie Arif Azman Penolong Jurutera JA29 syahrilearif@rtm.gov.my
5 Mohd Zulfazli bin Habibi Penolong Jurutera JA29 mohdzulfazli@rtm.gov.my
6 Jusrin bin Jasmin Penolong Jurutera JA29 jusrin@rtm.gov.my