State Directory

MIRIfm Sarawak

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Puan Lydia Paya anak Rinyud Pengurus Stesen Penerbit Rancangan B44 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 085-423643 samb. 517
2 Kosong Setiausaha Pejabat N29
3 Encik Muhamad Irfan bin Sanif Jurutera J41 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 085-423642
4 Encik Abdul Rahman bin Kassim Penolong Jurutera JA36 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 085-423642 samb 508
5 Encik Linggang @ Simon anak Suti Ketua Unit Rancangan / Penerbit Rancangan B32 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 085-442520 samb 520

Subcategories

Unit Pentadbiran

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Zaifulrizam bin Abdollah Pembantu Tadbir (P/O) N22 zaifulrizam@rtm.gov.my 085-442524 samb 516
2
Puan Katheleen Bunut anak Busang Pembantu Tadbir (P/O) N22 katheleen@rtm.gov.my 085-442524 samb 505
3
Puan Siti Mariam binti Mahmud Pegawai Khidmat Pelanggan N19 sitimariam@rtm.gov.my 085-442524 samb 515
4
Encik Mohamad Shafizan bin Bangis Pembantu Operasi N11 mshafizan@rtm.gov.my 085-423642 samb 515
5
Encik Mohd Hafiq bin Mahdili Pembantu Operasi N11 mohdhafiq@rtm.gov.my 085-423642 samb 515
6
Puan Luciana Martinez ak Naga Pembantu Operasi N11 luciana@rtm.gov.my 085-423642 samb 515
7
Encik Ismail bin Moris Pembantu Awam H11 ismailmoris@rtm.gov.my 085-423642 samb 515
8
Puan Maizusi binti Piee Pembantu Awam H11 maizusi@rtm.gov.my 085-423642 samb 515
9
Encik Mohd Yusri bin Piee Pembantu Awam H11 yusripiee@rtm.gov.my 085-423642 samb 515
10
Encik Mohd. Effendy bin Omar Pembantu Awam H11 mohdeffendy@rtm.gov.my 085-423642 samb 515
11
Encik Suhaily bin Amit Pemandu H11 suhailyamit@rtm.gov.my 085-423642 samb 517
12
Encik Mahathir bin Morshidi Pemandu H11 mahathirmo@rtm.gov.my 085-423642 samb 517
13
Encik Stamfard ak Samat Pemandu H11 stamfard@rtm.gov.my 085-423642 samb 517
14
Encik Lukas Jenau ak Peggie Pemandu H11 lukas@rtm.gov.my 085-423642 samb 517
15
Encik Jasmi bin Zaidin Pengawal Keselamatan KP14 jasminz@rtm.gov.my 085-423642 samb 504
16
Encik Awang Zulkarnen bin Awang Abd Rahman Pengawal Keselamatan KP14 awgzulkarnen@rtm.gov.my 085-423642 samb 504
17
Encik Rody bin Ator Pengawal Keselamatan KP14 rodyator@rtm.gov.my 085-423642 samb 504
18
Encik Muslin bin Tinggal Pengawal Keselamatan KP14 muslin@rtm.gov.my 085-423642 samb 504
19
Encik Mohd Norazamie bin Karim Pengawal Keselamatan KP14 mnorazamie@rtm.gov.my 085-442504
20
Encik Yusof bin Ladi Pengawal Keselamatan KP14 yusofladi@rtm.gov.my 085-423642 samb 504
21
Encik Yamit ak Taiyonn Pengawal Keselamatan KP14 085-423642 samb 504

Unit Rancangan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Joraini bin Tamin Pengelola Perkhidmatan Melayu / Penerbit Rancangan B32(TBK) joraini@rtm.gov.my 085-442524 samb 524
2
Encik Leonard Nandong anak Melepong Penerbit Rancangan B29 leonandong@rtm.gov.my 085-423642 samb 524
3
Puan Norliza binti Usup Penerbit Rancangan B19 norlizausup@rtm.gov.my 085-423642 samb 521
4
Puan Shaida Abdullah Penerbit Rancangan B19 shaidabdullah@rtm.gov.my 085-442524 samb 521
5
Encik Mohd Fazrie bin Basri Penerbit Rancangan B19 mohdfazrie@rtm.gov.my 085-442524 samb 521
6
Puan Siti Muliana binti Mustafah Penerbit Rancangan B19 sitimuliana@rtm.gov.my 085-442524 samb 521
7
Encik Bana anak Jimbat Pengelola Perkhidmatan Iban / Penerbit Rancangan B29 banajimbat@rtm.gov.my 085-442524 samb 522
8
Encik Desmond anak Surai Penerbit Rancangan B19 desmond@rtm.gov.my 085-442524 samb 523
9
Encik Teo Kee Hoe Pengelola Perkhidmatan Cina / Penerbit Rancangan B30 teokeehoe@rtm.gov.my 085-442524 samb 519
10
Encik Jude@Juda Anye Pengelola Perkhidmatan Kenyah / Penerbit Rancangan B19 judeanye@rtm.gov.my 085-442524 samb 523
11
Kosong Pengelola Perkhidmatan Kayan / Penerbit Rancangan B29
12
Puan Husun Ukong Penerbit Rancangan B22 husun@rtm.gov.my 085-442524 samb 523
13
Puan Winifred Livan Laing Penerbit Rancangan B19 winifred@rtm.gov.my 085-442524 samb 523

Unit Kejuruteraan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Hamidah binti Abang Suud Penolong Jurutera JA29 hamidahas@rtm.gov.my 085-423642 samb 524
2
Encik Faraliza binti Abdul Kadir Penolong Jurutera JA29 faraliza@rtm.gov.my 085-423642 samb 524
3
Puan Renai Ega Penolong Jurutera JA29 renaiega@rtm.gov.my 085-423642 samb 524
4
Puan Mcqueen Menti anak Entry Penolong Jurutera JA29 mcqueen@rtm.gov.my 085-423642 samb 524
5
Puan Nur Amirasari binti Rahman Penolong Jurutera JA29 amirasari@rtm.gov.my 085-423642 samb 516
6
Encik Muhammad Farith bin Mawi Penolong Jurutera JA29 muhdfarith@rtm.gov.my 085-423642 samb 516
7
Encik Mohd Syaffuan bin Zaini Penolong Jurutera JA29 msyaffuan@rtm.gov.my 085-442524 samb 503
8
Encik Awang Zaitia bin Awang Pauzi Penolong Jurutera JA29 awgzaitia@rtm.gov.my 085-442524 samb 503
9
Encik Yusuff bin Hj Mohamad Pembantu Operasi N14 yusuffmohd@rtm.gov.my 085-423642 samb 524

Unit Berita

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Noriza Jau Penerbit Rancangan B30 norizajau@rtm.gov.my 085-423641
2
Puan Catherine Igang Penerbit Rancangan B22 catherine@rtm.gov.my 085-423641

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 17 January 2022.

Jumlah Pengunjung : 30041819

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Web Tools