State Directory

SIBUfm Sarawak

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1 Kosong Pengurus Stesen / Penerbit Rancangan B44 084-322531

Subcategories

Unit Pentadbiran

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Easter binti Kalat Pembantu Tadbir (P/O) N22 easter@rtm.gov.my 084-327152
2
Puan Hasmah binti Bolhassan Pegawai Khidmat Pelanggan N22 hasmah@rtm.gov.my 084-323541
3
Puan Zila binti Idris Pembantu Tadbir (P/O) N19 zilaidris@rtm.gov.my 084-334052
4
Encik Mumahad@Muhamad bin Bujang Pengawal Keselamatan KP14 muhammad.bujang@rtm.gov.my 084-334052
5
Encik Saffiee bin Hajuddin Pengawal Keselamatan KP14 saffiee@rtm.gov.my 084-334052
6
Encik Mathew ak Rochester Egat Pengawal Keselamatan KP14 matthew.egat@rtm.gov.my 084-334052
7
Encik Ramli bin Sarip Pengawal Keselamatan KP14 ramlisarip@rtm.gov.my 084-334052
8
Encik Sulaihi bin Yahya Pengawal Keselamatan KP14 sulaihi@rtm.gov.my 084-334052
9
Encik Ismail bin Seman Pengawal Keselamatan KP14 ismailseman@rtm.gov.my 084-334052
10
Encik Awang Sharolnizam bin Awang Star Pengawal Keselamatan KP11 084-334052
11
Encik Abdul halim bin Johari Pemandu Kenderaan H11
12
Encik Joerient bin Anthony Hassan Pemandu Kenderaan H11
13
Encik Muhammad Nurazmi bin Nur Azhari Yaacob Pemandu Kenderaan H11
14
Encik George Mara anak Tukau Pemandu Kenderaan H11 084-323541
15
Puan Latifah binti Munir Pembantu Awam H11 084-323541
16
Puan Evelyn Mawang@Nur Aleya Mazlein Abdullah Pembantu Awam H11 nuraleya@rtm.gov.my 084-323541
17
Encik Roslan Hashim Pembantu Awam H11 roslan@rtm.gov.my 084-323541
18
Encik Maswindi bin Sudin Pembantu Awam H11 maswindi@rtm.gov.my 084-323541
19
Encik Jeffari bin Hussein Pembantu Operasi N11 jeffari@rtm.gov.my 084-323541
20
Encik Sylvester Berangka anak Angking Pembantu Operasi N11 sylvester.angking@rtm.gov.my 084-323541
21
Puan Kemshery anak Bangkong Pembantu Operasi N11 kemshery@rtm.gov.my 084-323541

Unit Rancangan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Puan Jenny anak Achan Penerbit Rancangan B32 jenny@rtm.gov.my 084-323281
2
Puan Christina anak James Suntai Penerbit Rancangan B22 christina@rtm.gov.my 084-334039
3
Encik Matthew Manggang anak Sol Pembantu Penerangan S22 mathew@rtm.gov.my 084-334039
4
Encik Sumbai anak Abing Pembantu Penerangan S22 sumbai@rtm.gov.my 084-334011
5
Encik Sulnatullah Allauddin bin Rosli Penerbit Rancangan B19 084-334034
6
Encik Iskandar bin Joni Penerbit Rancangan B19 iskandar@rtm.gov.my 084-334034
7
Puan Lau Leh Jing Penerbit Rancangan B19 084-334043
8
Puan Lucia ak Thomas Kasau Penerbit Rancangan B19 lucia@rtm.gov.my 084-334039

Studio Rakaman RTM Kapit

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Peter George anak Segie Pembantu Penerangan S22 084-796384
2
Puan Menti anak Segeh Penerbit Rancangan B19 084-796384

Unit Berita

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Mohamad Alhadi bin Shamsawi Penerbit Rancangan B29 alhadi@rtm.gov.my 084-345049
2
Puan Madelina Jawai Stephen Penerbit Rancangan B19 madelina@rtm.gov.my 084-345049
3
Encik Awang Mohd Muhibbuddin bin Awang Morni Penerbit Rancangan B19 muhibbuddin@rtm.gov.my 084-345049

Unit Kejuruteraan

NO. Photo OFFICER'S NAME POSITION EMAIL PHONE NO.
1
Encik Valentino Jefferson Munjan Jurutera J44 valentino@rtm.gov.my 084-333395
2
Puan Etheldreda ak Clement Penolong Jurutera JA36 ethel@rtm.gov.my 084-323692
3
Encik Johnny anak Bilon Penolong Jurutera JA29 johnny_bilon@rtm.gov.my 084-323030
4
Encik Wanto Jole@Muhamud bin Abd Jalil Penolong Jurutera JA29 wantojole@rtm.gov.my 084-323030
5
Encik Hamzah bin Mohji Pembantu Operasi N14 hamzahm@rtm.gov.my 084-323030
6
Encik Sukarno bin Semawi Penolong Jurutera JA29 sukarno@rtm.gov.my 084-323566
7
Encik Sulaiman bin Hassan Penolong Jurutera JA29 sulaimanh@rtm.gov.my 084-323566
8
Encik Muhammad Amira Ruzaizul bin Bujang Penolong Jurutera JA29 ruzaizul@rtm.gov.my 084-323566
9
Encik Jefari bin Kusairi Penolong Jurutera JA29 jefari@rtm.gov.my 084-323566
10
Encik Siaw Choon Yaw Penolong Jurutera JA29 siawchoonyaw@rtm.gov.my 084-323566
11
Encik Shamsi bin Abu Bakar Pembantu Operasi N14 shamisiab@rtm.gov.my 084-323566

Radio Televisyen Malaysia
Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur

aduan [at] rtm.gov.my
Tel: 03 - 2282 5333
Faks: 03 - 2284 7591

apps
googleplay bm
huawei bm

  • Kemaskini Terakhir : 15 August 2022.

Jumlah Pengunjung : 33104405

Hak Cipta Terpelihara © 2021 RADIO TELEVISYEN MALAYSIA

Web Tools